Καλώδια και θύματα

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ποιοί είναι οι άλλοι δύο μαζί σου??
1591354178021.png

κάθε φόρουμ έχει τους "φωστήρες" του που ξέρουν τα πάντα, έχουν άποψη για όλα και το βασικότερο??....δεν ακούνε!!
1591354584294.png

:lolsign:
 



Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Φυλάσσουν Θερμοπύλες :cry:


Ιδέες για να μην κουράζεσαι στο γέμισμα,φτηνά και οικονομικά μια πολύ ωραία DIY λύση, μην μας κοροϊδεύουν και οι κατασκευαστές και μας πιάνουν κορόιδα

CF55A1D3-70B2-4FEA-96E5-55269521C594.png


Και βίντεο με οδηγίες κατασκευής

 
Last edited:


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
κάθε φόρουμ έχει τους "φωστήρες" του που ξέρουν τα πάντα, έχουν άποψη για όλα και το βασικότερο??....δεν ακούνε!!
Εμένα μ' αρέσουν (τις περισσότερες φορές) αυτοί που λες πως δεν ακούνε... αλλά δεν κρατιέμαι να μην αστειευτώ και ας μην το εννοώ :p
/troll_mode_on
Μπορεί να λες πως δεν ακούν αλλά τα αυτιά τα χρησιμοποιούν.... στηρίζουν τα γυαλιά για να διαβάζουν τα ...pdf :p
/troll_mode_off
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Σκέφτηκες πολύ για να αφήσεις υπονοούμενο?
Το...υπονοούμενο είναι που σκέπτεται για λογαριασμό μου... ;)

Γιώργο,
πολύ κρίνουν βάσει των δικών τους συμπεριφορών...δεν είναι κακό!! :sneaky: :sneaky:
Δεν θα γίνει γραμματική παρατήρηση,επειδή σκέπτομαι πόσο θα δυσκολευόταν ο Zizik να παραθέσει εν είδει ΄΄σωφρονισμού΄΄ σωρεία γραμματικών λαθών από την πλευρά του γράφοντος... :sneaky:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Το...υπονοούμενο είναι που σκέπτεται για λογαριασμό μου... ;)
το...υπονοούμενο σου δε νομίζω να ήθελε να πει ότι είμαι έμπορος ή τα παίρνω από κάποιους ε??
..ή μήπως ήθελε @Bhutia m??
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
το...υπονοούμενο σου δε νομίζω να ήθελε να πει ότι είμαι έμπορος ή τα παίρνω από κάποιους ε??
..ή μήπως ήθελε @Bhutia m??
Μην παραβλέπουμε το γεγονός ότι απαντούν και πωλήσεις...τρέλας. 🤡
Κατ'εξακολούθησιν μάλιστα...

Όσο δύσκολο και να είναι να έπεφταν,υπάρχουν φορείς για την αποκατάστασή των...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.120
Reaction score
124.702
Οι καλωδιοφωστήρες κατα-κρίνετε την ορθή μεθοδολογία της ισοστάθμισης και της ενσωμάτωσης σαμπ, χωρίς να έχετε την παραμικρή ιδέα γι'αυτά, κι ούτε ανάλογη προσωπική εμπειρία, για το "εμπειρικό" του θέματος που προασπίζεστε δίκην κόρης όχι οφθαλμού, αλλά κόρης καλλίγραμμης και μπροσθόβαρης, αιτία ονείρωξης.

Αντιθέτως, οι έχοντες γνώση και εμπειρία του θέματος αυτού που δε γνωρίζετε, σας προτρέπουν να το ακολουθήσετε προς όφελός σας, έχοντας ταυτόχρονα και γνώση και "εμπειρίες" από τον κόσμο της καλωδιομανίας που πορεύεστε, οπότε κρίνουν εκ του ασφαλούς.

Όταν βέβαια στριμωγμένοι με ακλόνητα επιχειρήματα απευθύνετε προσωπικούς χαρακτηρισμούς, κλάψες και στρίβετε διακριτικά με ένα "πα να 'κούσω μουσική", ξεχνάτε ο,τι γράφτηκε, και πάμε πάλι απ'την αρχή στο νέο επεισόδιο του ίδιου ανιαρού θέματος, λες και μας καίγεται καρφί..

Γιατί όλα αυτά; Για να συγχωρηθείτε για τις άστοχες (ορθολογικά) "υποκειμενικές" επιλογές σας σε ένα παιχνίδι "υποκειμενισμού εναντίον ορθολογισμού" πάνω σε τεχνικής φύσεως αντικείμενο;

Άντε λοιπόν, πάρτε συγχωροχάρτι από μένα αφού αυτό προφανώς επιθυμείτε, και πάτε αγοράστε με τις ευχές μου κάνα καλώδιο να σωθείτε, αφού έτσι νομίζετε, πιστοί στα φιδόλαδα του παλιού καλού Χάι Ενδ. ;)

sentra-kyriakh~2.jpg


Καλές αγορές! :)
 
Last edited:

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Μην παραβλέπουμε το γεγονός ότι απαντούν και πωλήσεις...τρέλας. 🤡
Κατ'εξακολούθησιν μάλιστα...

Όσο δύσκολο και να είναι να έπεφταν,υπάρχουν φορείς για την αποκατάστασή των...
Δηλαδή @Bhutia m.. μετά τη... σαφέστατη και αναλυτικοτατη απάντηση σου.. μήπως θα έπρεπε με.. κανονική χρήση της ελληνικής γλώσσας, να μας πεις αν εννοούσες ότι είμαι έμπορος ή αν " τα παίρνω " από κάποιους για να προωθώ τις πωλήσεις τους???
Εκτός αν μπερδεύτηκες πάλι....
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Δηλαδή @Bhutia m.. μετά τη... σαφέστατη και αναλυτικοτατη απάντηση σου.. μήπως θα έπρεπε με.. κανονική χρήση της ελληνικής γλώσσας, να μας πεις αν εννοούσες ότι είμαι έμπορος ή αν " τα παίρνω " από κάποιους για να προωθώ τις πωλήσεις τους???
Εκτός αν μπερδεύτηκες πάλι....
Απορώ πώς σκέφτεσαι εσύ όπως...δεν σκέφτομαι εγώ...
1591362201326.png
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Πρώτα θα δυσκολευόμουν να καταλάβω τον τρόπο σκέψης σου...
λογικό...γράφω τόσο περίεργα άλλωστε... :p :p

 
Last edited:


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
΄Ισοστάθμιση και sub΄΄,είναι δύο μυστηριώδεις περιφρονητικές εκφράσεις,,όπως μερικοί λένε...΄΄χρέπια΄΄.
τώρα πως απ το αναπάντητο ερώτημα μου αν υπονοείς ότι είμαι έμπορος ή αν παίρνω προμήθειες από κάποιους για τις συμβουλές μου....καταλήξες στα σαμπ και στην ισοστάθμιση.... είναι όντως άξιον απορίας!!!...:errwhat::errwhat:
Να το ψάξεις αυτό!!....:roflmao::roflmao: δεν είναι καλό!!...
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Λέανδρε , θέλω να πιστεύω ότι η κατανόησή σου της ελληνικής γλώσσας είναι σαφέστερη όταν ασκείς το επάγγελμά σου. :lolsign: :headbang:
αν υπονοείς ότι είμαι πιο δυσνόητος απ το @Bhutia :gotcha::gotcha:, καλό θα ήταν να το ψάξεις λίγο κι εσύ Γιάννη μου... :p :p
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.598
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top