Καθυστερεί το ps3?

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
H sony συνεπής στις...καθυστερήσεις της, μάλλον αναβάλλει την παραγωγή του ps3 για το πρώτο τρίμηνο του 2007. Αιτία? Η περιπλοκότητα του hardware, λογω των επιλογών της sony, με αποτέλεσμα την αύξηση του κόστους της κονσόλας αλλά και των τίτλων! Τι να πεί κανείς για μία εταιρία που έχει δείξει πολύ καλό υλικό στο παρελθόν και ήταν σχετικά συνεπής στα ραντεβού της. Κι αυτό είναι το δεύτερο φάουλ της sony μετά τις αλλεπάληλες καθυστερήσεις της κυκλοφορίας του psp, ειδικά στην Ευρώπη. Μήπως ήρθε η ώρα να χάσει την πρωτοκαθεδρία της? Ο κόσμος έχει βαρεθεί να υπομένει τα τερτίπια της μαμάς sony πιά. Η μάχη στις κονσόλες προβλέπεται να έχει ενδιαφέρον...
 

Μηνύματα
129
Reaction score
0
Ισως ετσι βρει χωρο και ξανα-παρει τα ηνια η Nintendo , αν βγει συντομα το revolution

Αν οχι τοτε η κινηση της Μ$ , οσο και αν δεν μ'αρέσει , ηταν απολυτα επιτυχης!
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Εγω τα εχω πει καιρο, η Sony θα κανει λαλακια με το Blue-Ray. Και οταν με το καλο το βγαλει, να δειτε τι τιμες θα εχει και το hardware (PS3 και BD players) και το software (παιχνιδια και ταινιες)...
 

Μηνύματα
66
Reaction score
0
Αυτό ήταν !!!!!!!!!!! Εντάξει θα το καταπιούμε και αυτό!!! Στην περίπτωση όμως που θα επαναληφθεί το αίσχος με την καθυστέρηση του Angel of Darkness και καθυστερήσει η νέα Lara θα γίνει χαμός!!

Οι πωλήσεις της Sony θα αρχίσουν να πέφτουν και ποιο το αποτέλεσμα ???????


Σε 10 χρόνια θα ρωτάμε τα παιδιά μας αν ξέρουν τη Sony και θα μας απαντούν ως
εξής : Δεν ξέρω μπαμπά νέο παγωτό είναι αυτή η Sony??????
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.557
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top