Καλοκαιρινές διακοπές 2017





D

Deleted member 23222

Guest
Άφησσος 2.jpg
Άφησσος.jpg

Κλασικά, Πήλιο (Άφησσος) για μπάνια,και φαγητό στο βουνό,όπως σχεδιάζω (χα!!) κάθε χρόνο!!
Αυτή τη φορά όμως θα έχω και φιλοξενούμενους,οπότε θα πάω!!

Σίγουρα κάποιο τριήμερο σε κάποιο ξενοδοχείο, κάπου αλλού,που δεν ξέρω...
Προτάσεις δεκτές!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.385
Reaction score
125.512
Για να πάω στη θάλασσα για μπάνιο, έτσι μου αρέσει η άμμος, ψιλή και καθαρή, χωρίς σκουπίδια, αποτσίγαρα και τέτοια..

FB_IMG_1499711176485.jpg
 

D

Deleted member 23222

Guest
Kαρδιοχτύπησα, έτσι όπως πετάχτηκε...
Τι ομορφιά υπάρχει στη φύση...
Ωραία η κωλογία...
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Φέτος πάρθηκε η απόφαση να παραμείνουμε Σαλαμίνα κατά την καλοκαιρινή άδεια.... Μπανάκι και βολτουλες με την βάρκα....
Λόγω κάποιων συγκυριών στην δουλειά δεν γνώριζα εγκαίρως πότε θα πάρω την άδεια μου, οπότε αποφασίσαμε να μην ψάχνουμε τελευταία ώρα για καταλύματα και να μας πιάσουν και τον ποπό...

Μία χαρά είμαστε και στην Σαλαμίνα...
IMG_20170709_153508.jpg
IMG_20170709_153508.jpg
IMG_20170709_183744.jpg
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Αντιπαρος , σε σημειο με πολυ σκοταδι , και υποχρεωτικη αυστηρη συσκοτιση στο σπιτι που φιλοξενουμαι :thumbsup:

View attachment 77126 View attachment 77127
Επί δεκαπεντε συναπτά έτη πέρναγα τα καλοκαίρια μου στο camping antiparos. Τώρα η εγώ μεγάλωσα η ο περίγυρος μου...
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Βρίσκομαι ήδη..
Σήμερα και αύριο διαμονή στο Μαυροβούνι και βόλτες σε Γύθειο Αρεόπολη, Λιμενι ,Σπηλαια Διρου και όπου αλλού μας βγάλει, Τετάρτη και Πέμπτη διαμονή στη Νεάπολη και εκδρομές σε Μονεμβασιά , Ελαφόνησο και όπου αλλού προλάβουμε, Παρασκευή Σάββατο περνάμε Κύθηρα και επιστροφή Κυριακή βράδυ.
 

D

Deleted member 23222

Guest
Βρίσκομαι ήδη..
Σήμερα και αύριο διαμονή στο Μαυροβούνι και βόλτες σε Γύθειο Αρεόπολη, Λιμενι ,Σπηλαια Διρου και όπου αλλού μας βγάλει, Τετάρτη και Πέμπτη διαμονή στη Νεάπολη και εκδρομές σε Μονεμβασιά , Ελαφόνησο και όπου αλλού προλάβουμε, Παρασκευή Σάββατο περνάμε Κύθηρα και επιστροφή Κυριακή βράδυ.
Ωραία μέρη!!!
Και απάτητα από το...σινάφι σου!!!:p:D
Αλώθηκε και η Μάνη...
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Βρίσκομαι ήδη..
Σήμερα και αύριο διαμονή στο Μαυροβούνι και βόλτες σε Γύθειο Αρεόπολη, Λιμενι ,Σπηλαια Διρου και όπου αλλού μας βγάλει, Τετάρτη και Πέμπτη διαμονή στη Νεάπολη και εκδρομές σε Μονεμβασιά , Ελαφόνησο και όπου αλλού προλάβουμε, Παρασκευή Σάββατο περνάμε Κύθηρα και επιστροφή Κυριακή βράδυ.
Δωσε χαιρετισματα στα πάτρια εδάφη....
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Εμείς πάλι στη Μεσσηνιακή Μάνη, κατά τις 20 Αυγούστου.
Φέτος θα είναι δύσκολα.
Κάτι φιλαράκια άνοιξαν beach bar στην παραλία Μάλσοβας, λίγο μετά τον Άγιο Νικόλαο.
Άντε τώρα να κουβαλάω στικάκια με μουσικές και να πίνω τεκίλες παραθαλάσσιες....
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
- Πάρο & Νάξο , φιλοξενούμενος στην δεύτερη επιλογή δεύτερο 15ήμερο Αυγούστου . . . εάν δεν πάω Κυκλάδες , δεν παίρνω την ''δόση'' μου

ΥΓ: . . . εάν πάτε Τήνο μήν ξεχάσετε τα Υστέρνια ( φωτό ) και γενικά το βόρειο τμήμα του νησιού






. . . ωραίο ψυχοθεραπευτικό θέμα :)
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.377
Reaction score
79.475
Φέτος θα είναι δύσκολα.
Κάτι φιλαράκια άνοιξαν beach bar στην παραλία Μάλσοβας, λίγο μετά τον Άγιο Νικόλαο.
Άντε τώρα να κουβαλάω στικάκια με μουσικές και να πίνω τεκίλες παραθαλάσσιες....
Ταλαιπωρία.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.438
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top