Καλωσορισμα...

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Αρχικα θα ηθελα να ευχαριστησω τον κ. ΑΝΔΡΕΑ Κ. για την προταση του να ειμαι ο συντονιστης αυτης της κατηγοριας και για την τιμη που μου εκανε να μου το προτεινει.

Καλωσηρθατε λοιπον στην κατηγορια του Home Cimema.

Ας ανταλλαξουμε τις αποψεις, τις εμπειριες, τις αποριες και οτι αλλο σχετικο σε ηρεμους τονους και γιατι οχι με χιουμορ.
Ετσι κι αλλιως ειναι κατι που αγαπαμε ολοι.
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γιώργο σίγουρα θα χρειαστεί πολύ δύναμη & κυρίως υπομονή για την συνέχεια! :wink:
Καλή επιτυχία στον (όχι στρωμένο με ροδοπέταλα...) δρόμο σου (μας)




ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Συντονιστής κατηγορίας
CAR AUDIO
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
Γιάννης Δημητρόπουλος said:
Γιώργο σίγουρα θα χρειαστεί πολύ δύναμη & κυρίως υπομονή για την συνέχεια! :wink:
Καλή επιτυχία στον (όχι στρωμένο με ροδοπέταλα...) δρόμο σου (μας)

Καλημέρα σε όλους. Γιατί κ.Δημητρόπουλε δεν είναι στρωμένος με ροδοπέταλα ο δρόμος σας..? :roll:
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Μιχάλη (giotamike) δεν μου λες καλύτερα.............ποιόν ξέρεις που ο δρόμος του ΕΙΝΑΙ στρωμένος με ροδοπέταλα?

Όλο ανάμεσα από αγκάθια και αγγούρια περπατάμε?






Υ.Γ.: Ρε Μιχάλη :shock: :shock: ,μήπως κέρδισες το ΛΟΤΤΟ και μου το κρύβεις?
Αν ναι, πέρνα από το σπίτι να τα πούμε (έχω να "βουλώσω" και κάτι τρύπες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
 

Μηνύματα
5.784
Reaction score
14
xaxax...όλοι οι καλλιτέχνες όταν δημιουργούν γεμίζουν σκόνες, βρωμια κλπ-κλπ. Στο τέλος όμως αισθανονται τη χαρά της δημιουργίας. Αξία..ανεκτίμητη.
Ναι... το έχω κερδισει το Λόττο. Ποιά ...τρύπα θες να σου βουλώσω..? :oops: Σταμάτα και θα με φάει η λογοκρισία... :D :D :D :D
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.962
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top