Καταγγελίες για κακοποίηση αθλητών από παράγοντες

Reaction score
313
Θα ήθελα να ήξερα κατά πόσον οι σχέσεις σας, ή η προσπάθεια δημιουργίας αυτών δεν εμπίπτουν στην κατηγορία me too κάψτε τους, Ποιος απο εμάς δεν θα μπορούσε να κρεμαστεί στα μανταλάκια.
Και ακόμα παραπέρα. Εάν γράψεις ένα βιβλίο στην Αμερική, δεν θα γίνει μόνο επιμέλεια του κειμένου αλλά θα ελεγχθεί και από μέλη της κάθε περιθωριακης ή μη κοινότητας, μήπως περιλαμβάνει μη πολιτικές ορθές θέσεις, όπως το εννοεί ο ιεροεξεταστής. Θα μπορούσε στις μέρες μας ή Αγκάθα Κρίστι να γράψει το "Δέκα μικροί νεγροι"; Ή να γραφτούν οι κωμωδίες του Αριστοφάνη στο σύγχρονο περιβάλλον; Θα πρέπει ο συγγραφέας να αποσπάσει την προσοχή του από την δημιουργία και να ασχοληθεί με το σκοτεινό περιθώριο.
Το πρόβλημα με τις metooδες και με την κάθε παρόμοια εντέχνως προωθούμενη φασιστική κίνηση είναι ο ακραίος περιορισμός της ελευθερίας του πληθυσμού. Το πρώτο θύμα είναι το τεκμήριο της αθωότητας, Από τους 300 γραφικούς εισβολείς του κοινοβουλίου, κινδυνεύει η δημοκρατία στην Αμερική, λες και δεν κινδυνεύει από τους 300 που ειναι εγκατεστημένοι μέσα για πέντε χρόνια. Εάν έχετε γνωστούς στην Αμερική ρωτήστε τους.
Είχα την τύχη να ταξιδέψω στην Αμερική στα τέλη του 80. Ουδείς μπορεί να φανταστεί τι ωραίους ανθρώπους μπορούσες να συναντήσεις σε σχέση με το πως την έχουν καταντήσει σήμερα.

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Moderator
Reaction score
6.846
"Το πρόβλημα με τις metooδες και με την κάθε παρόμοια εντέχνως προωθούμενη φασιστική κίνηση είναι ο ακραίος περιορισμός της ελευθερίας του πληθυσμού. "

Για πες... Δηλαδή?

Reaction score
313
Συγνώμη έχω κάποια δουλειά τώρα, να συγκεντρωθουν και τα λοιπά επικριτικά σχόλια και θα απαντήσω αύριο.
Σε σχόλια και όχι σε ερωτήσεις του τύπου "δωσμου σκοινί να κρεμσστώ". Υπάρχει καμία θέση σε αυτά που καλοπροαίρετα έγραψα; Διότι δεν έχω καμία διάθεση να τσακωθώ με οιοδήποτε μέλος;

Abessalom

Βαρώνος
Reaction score
11.547
Για ακομη μια φορά προφητικός, και το ανακαλύπτουμε και αφού έχει φύγει, ο Χάρρυ:

Αετός, αδράχτι, λιμενοφύλακας , νυχοκόπτης-μπρελόκ, ανεμογκάστρι, Αβεσσαλώμ , ιστιοπλόος και χωρίστρα

Reaction score
9.144
Για ακομη μια φορά προφητικός, και το ανακαλύπτουμε και αφού έχει φύγει, ο Χάρρυ:

Αετός, αδράχτι, λιμενοφύλακας , νυχοκόπτης-μπρελόκ, ανεμογκάστρι, Αβεσσαλώμ , ιστιοπλόος και χωρίστρα
...τι σου κάνω μάνα μου
μάνα μου τουρκογύφτισα
ένα και να καίει
πές μου που κάθεσαι μάνα μου
και
έτσι αγαπάει ο πειραιάς
οι παράπανω απαγορευμένες λέξεις και φράσεις θα αντικαθίστανται από ένα ή περισσότερα ηχητικά εφέ.

να πώ και το τραγουδάκι με τα μπίπ;

όπως λέει και ένας παλιός συνάδελφος , όλα τα είχε πεί ο κερατάς

daharis666

Crystalator- Reporter
Moderator
Reaction score
48.790
Ψάχνει δουλίτσα ή μου φαίνεται;
από την μία του βγάζεις το καπέλο για τον ρόλο του στη δίκη της Τοπαλούδη...και από την άλλη θέλεις να τον....μπιπ για κάτι άλλο

Last edited:

rose.athens

S 4 Mod
Super Moderator
Reaction score
66.842
Από τον Αριστοφάνη στο...
Από τους 300 γραφικούς εισβολείς του κοινοβουλίου, κινδυνεύει η δημοκρατία στην Αμερική, λες και δεν κινδυνεύει από τους 300 που ειναι εγκατεστημένοι μέσα για πέντε χρόνια
Είναι πολλά τα μποφόρ και είναι το μόνο που έχει σχέση με το θέμα της ιστιοπλοΐας και όσα συζητάμε για την Μπεκατώρου. Αμερικές, νέγροι, Αγκάθα Κρίστι, Αριστοφάνης και τρικυμία εν κρανίω. Ευθυμήσαμε πάλι.

gid

Reaction score
4.187
Μόλις διάβασα πως στους δικηγόρους της Μπεκατώρου συγκαταλέγεται και η Ζωή Κωνσταντοπούλου.

There Will Be Blood.

daharis666

Crystalator- Reporter
Moderator
Reaction score
48.790
όσοι έχετε προβλήματα με πιέσεις...
τα σχόλια από κάτω μην τα διαβάσετε >:(

abcd

Πρώην Διοικητής
Super Moderator
Reaction score
54.142
Μόλις διάβασα πως στους δικηγόρους της Μπεκατώρου συγκαταλέγεται και η Ζωή Κωνσταντοπούλου.
Και ο πατέρας της νομίζω!

Reaction score
21
Εκανα το τεραστιο λαθος να μην ακουσω την συμβουλη του μελους Daharris 666, και διαβασα τα σχολια,κατω απο το πρωτο θεμα παρα πολυ σκ@τοψυχοι/ες ρε φιλε!!!>:(

jiovani75

Sailing!
Reaction score
12.845
Εκανα το τεραστιο λαθος να μην ακουσω την συμβουλη του μελους Daharris 666, και διαβασα τα σχολια,κατω απο το πρωτο θεμα παρα πολυ σκ@τοψυχοι/ες ρε φιλε!!!>:(
είναι τραγικό να επιτρέπονται τα Σχόλια..... Βρίσκει τρόπο ο κάθε άρρωστος νους να εξωτερικεύσει αρρωστημένες απόψεις.

alexis

Reticular Activating System
Reaction score
12.377

gid

Reaction score
4.187
Υποψιάζομαι πως η Ζωίτσα πρότεινε στη Μπεκατώρου να καλέσουν και τον Στουρνάρα ως μάρτυρα και της Μπεκατώρου της φάνηκε τραβηγμένο....
ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΟΛΟΙ.....

ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ Ο ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ....
Ο Κακλαμανάκης έδειξε δειλία κάνοντας καταγγελίες στη βράση του σίδερου.

Γενναιότητα και θάρρος δείχνει η Μπεκατώρου, που κάνει την καταγγελία με 23 χρόνια καθυστέρηση.

Το είπε και ο Κούλης.

Last edited:

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

• abcd
    Πρώην Διοικητής

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
158.552
Members
35.785
Νεότερο μέλος