Κατασκευάζοντας το νέο μου «DIY» Rack

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.895
Reaction score
12.499
νομίζω ότι δεν αφορά το νήμα καθόλου η απορία σου κι ως εκ τούτου δεν έχεις λάβει απάντηση.
Ξάφνου σε έπιασε ο πόνος για το off topic! :roflmao:

πάντως ο χώρος έχει πολλές ιδιαιτερότητες και είχε πολύ κόπο η σωστή τοποθέτηση των ηχείων.
Είμαι βέβαιος, κι αυτό κάνει ακόμη πιο σημαντική τη συμβολή/παρουσίασή σου καθώς υπάρχουν αρκετοί με αντίστοιχα "άναρχους" χώρους.
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
FESTOOL δραπανοκατσάβιδο.Μαραγκός είσαι;
Συνταξιούχος τραπεζικός, αλλά σαν δεύτερο επάγγελμα έκανα έπιπλα κουζίνας ντουλάπες κτλ.
Τα εργαλεία είναι δεύτερο πάθος μου και όχι μόνο τα ξυλουργικά (τα οποία είναι όλα festool).
 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Συνταξιούχος τραπεζικός, αλλά σαν δεύτερο επάγγελμα έκανα έπιπλα κουζίνας ντουλάπες κτλ.
Τα εργαλεία είναι δεύτερο πάθος μου και όχι μόνο τα ξυλουργικά (τα οποία είναι όλα festool).
Τα καλύτερα.
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Από μια πρώτη ακρόαση καθάρισαν όλα, έφυγαν όλα τα ενοχλητικά μπουμαρίσματα από το προηγούμενο έπιπλο το οποίο λειτουργούσε σαν αντί ηχείο.

Τελικά άξιζε τον κόπο η αλλαγή του επίπλου τώρα πρέπει να γίνει και μια μέτρηση για να δω τι πινελιές πρέπει να βάλω όσον αφορά πάνελ, βελτίωση χώρου κτλ.

Δεν κάθισα να βγάλω τελικό κοστολόγιο αλλά σίγουρα το κόστος μου ήταν κάτω του 400€ και αυτό λόγω ότι κάποιες εργασίες δεν τις πλήρωσα όπως πχ τα λούστρα (Λόγω φιλίας)
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.155
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top