Κατασκευή Door Panel για SKODA FABIA

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ήταν δε, τόσο ευχαριστημένος που.........
(δείτε τις επόμενες φωτό που μου έστειλε ο Νίκος......Μόνο ένας ευχαριστημένος θα έβγαζε αυτές τις φωτό...... :roll: :wink: :D :D :D :D )
 





Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Ο φιλος μου ο Κωνσταντης (Λιοντακης) εδειξε παλι το ταλεντο του και τη συνεπεια του ως επαγγελματιας.ΜΠΡΑΒΟ!!
 

Μηνύματα
23
Reaction score
0
Τελος καλο, ολα καλα απο οτι φαινεται...
Θελω να ευχαριστησω πολυ το site σας για ολη την βοηθεια, για την συσταση του καταλληλου επαγγελματια,του κ. Λιοντακη, στο Ηρακλειο, και ιδιαιτερα τον Γιαννη Δημητροπουλο για την ενασχοληση του με το θεμα μου, και για την ιδιαιτερα αναλυτικη και κατατοπιστικη βοηθεια του!
Στο μελλον θα ψαξω και για την αγορα ενος καταλληλου ενισχυτη και υπογουφερ, ωστε να συμπληρωθει το συστημα (δεν ξερω ποσο αμμεσα βεβαια, λογω του οτι προεχει η αγορα Η/Υ) και αυτο το θεμα θα το ψαξω καλυτερα και οχι τοσο βιαστικα, οπως αυτα τα ηχεια. Βλεπετε, αν και η κατασκευη ειναι αψογη, αν και τα ηχεια ειναι αρκετα καλα (στα αυτια μου), δεν μπορω να παραβλεψω το γεγονος οτι το ολο θεμα μου κοστισε 515 ευρω (ηχεια=215, κατασκευη=300) και το τι θα αγοραζα αν διεθετα εξαρχης 520 ευρω για ενα ζευγος εμπρος διαιρουμενων ηχειων... Βεβαια αυτο μου εφυγε κιολας απο το μυαλο και μου μενει ο ωραιος ηχος που συνεχιζω να ακουω στο αμαξι μου!
Τελος, σε ιδιοκτητες Fabia, μιας και εχει αρκετος κοσμος, εχω να πω να προσεξουν και να ψαξουν για ενα πιο flat ηχειο, αν θελουν να βαλουν εμπρος, για να μην ταλαιπωρηθουν...
Ευχαριστω και παλι για ολα, να ειστε ολοι καλα!
Ν.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Τελος καλο, ολα καλα απο οτι φαινεται...
Θελω να ευχαριστησω πολυ το site σας για ολη την βοηθεια, για την συσταση του καταλληλου επαγγελματια,του κ. Λιοντακη, στο Ηρακλειο, και ιδιαιτερα τον Γιαννη Δημητροπουλο για την ενασχοληση του με το θεμα μου, και για την ιδιαιτερα αναλυτικη και κατατοπιστικη βοηθεια του!
Να πούμε ένα ευχαριστώ και στον Νίκο Αρβανιτάκη που μας έστειλε στον κ. Λιοντάκη!!! :D




Στο μελλον θα ψαξω και για την αγορα ενος καταλληλου ενισχυτη και υπογουφερ, ωστε να συμπληρωθει το συστημα (δεν ξερω ποσο αμμεσα βεβαια, λογω του οτι προεχει η αγορα Η/Υ) και αυτο το θεμα θα το ψαξω καλυτερα και οχι τοσο βιαστικα, οπως αυτα τα ηχεια. Βλεπετε, αν και η κατασκευη ειναι αψογη, αν και τα ηχεια ειναι αρκετα καλα (στα αυτια μου), δεν μπορω να παραβλεψω το γεγονος οτι το ολο θεμα μου κοστισε 515 ευρω (ηχεια=215, κατασκευη=300) και το τι θα αγοραζα αν διεθετα εξαρχης 520 ευρω για ενα ζευγος εμπρος διαιρουμενων ηχειων... Βεβαια αυτο μου εφυγε κιολας απο το μυαλο και μου μενει ο ωραιος ηχος που συνεχιζω να ακουω στο αμαξι μου!
Η φράση σου στο τέλος είναι όλο το ζητούμενο.
Το αποτέλεσμα είναι καλό και εκεί μετρώ τα πάντα........
Μη σκέφτεσαι τα επιπλέον 300 ευρώ γιατί:
1) έγινε άψογη δουλειά και προσωπικά ακόμα και αισθητικά μου φαίνεται καλύτερα από τα εργοστασιακά (με την πλαστικά κρισάρα)
2) είναι δεδομένο ότι τα flat ηχεία που θα έμπαιναν στην πόρτα χωρίς κατασκευή door panel ΔΕΝ θα έπαιζαν το ίδιο καλά σε καμία περίπτωση........
Χώρια που έχεις καλύτερη βάση για αργότερα (ενισχυτής, sub κ.ο.κ)



Τελος, σε ιδιοκτητες Fabia, μιας και εχει αρκετος κοσμος, εχω να πω να προσεξουν και να ψαξουν για ενα πιο flat ηχειο, αν θελουν να βαλουν εμπρος, για να μην ταλαιπωρηθουν...
Αλλά πάντα θα είναι τουλάχιστον 1 ή 2 κλικ κάτω σε θέμα ήχου






Ευχαριστω και παλι για ολα, να ειστε ολοι καλα!
Ν.
Να 'σαι κι εσύ καλά........Περιμένω μήνυμά σου στην επόμενή σου κίνηση Νίκο!! :D
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.662
Μηνύματα
2.869.205
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top