Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Βλέπω συνέχεια ωραίες ατάκες και είπα να τις μαζέψουμε εδώ.

Βάζω την πρώτη που είδα σήμερα:


Εγώ πάλι είμαι σταθερά ομορφόπαιδο εδώ και ...άντα χρόνια. Αλλά δεν με έχω βαρεθεί, θα με βαρεθώ όταν με χορτάσω... :114:
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Κρίμα που δε γράφει πια ο Timbre...:112:
Θα είχαμε πολύ υλικό!:126:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Από VasilisM



Μπορείς και να το ερμηνεύσεις. ως... τα παιδιά σου που είναι 3... η που "κυνήγησες" 3 φορές την γυναίκα σου...
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Θα παραθέσω την ατάκα του Costas EAR, την οποία έβαλα και στην υπογραφή μου:

"Την ισχύ πολλοί εμίσησαν, την πολλή ισχύ ουδείς!"
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Ο Θεός Κόγιας: :laugh:

Το AVSite.gr και το περιοδικό High Fidelity διοργανώνουμε τριήμερο εκδηλώσεων αφιερωμένο αποκλειστικά στο Hi-fi, στις 24, 25 και 26 Μαΐου 2013, στο φουαγιέ του Μεγάρου Μουσικής Αθηνών. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις ακόλουθες ομιλίες:

1. "Γιατί είμαι μαλάκας που ασχολούμαι μαζί τους", μια κατάθεση ψυχής του Costas Coyias.
2. "Vinyl ripping done right", από τον γνωστό ούγγρο γκουρού των αναλογικών Alexza Pantis.
3. "Το σύγχρονο hi-fi μέσα από τα μάτια ενός υπερήλικα", του γνωστού παλαίμαχου ιταλού δημοσιογράφου Andrea Kappa.

και πολλά άλλα!

Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων, θα προβληθεί η αισθηματική κομεντί του Φώτη Φωτιάδη "Οι θαλασσιές οι λάμπες", καθώς και η ταινία μικρού μήκους του Κώστα Κουφού "Δεν είναι καπιταλισμός, high end είναι, ηλίθιε!".

Επίκεντρο των εκδηλώσεων αποτελεί το δείπνο ηλιθίων που θα παρατεθεί το βράδι του Σαββάτου στις 20.30. Το μενού περιλαμβάνει κονσομέ βοδινού, καναπεδάκια με τόνο και χαβιάρι, καθώς και ελάφι με κυδώνια και σως σοκολάτας για τους διοργανωτές, ενώ στους ηλιθίους θα σερβιριστεί πατσάς μόσχου. Αν είστε ηλίθιος άνω των 18, ή εναλλακτικά, μέλος του avclub.gr εδώ και τουλάχιστον 6 μήνες και με πάνω από 7000 μηνύματα, είστε δεκτός στο δείπνο, φυσικά δωρεάν.

Χορός μέχρι πρωίας!

Για προσκλήσεις, επισκεφθείτε το megaron.gr




http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?125155-%D0%F1%FC%F3%EA%EB%E7%F3%E7
 

Μηνύματα
67
Reaction score
6
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Ο Θεός Κόγιας: :laugh:

Το AVSite.gr και το περιοδικό High Fidelity διοργανώνουμε τριήμερο εκδηλώσεων αφιερωμένο αποκλειστικά στο Hi-fi, στις 24, 25 και 26 Μαΐου 2013, στο φουαγιέ του Μεγάρου Μουσικής Αθηνών. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις ακόλουθες ομιλίες:

1. "Γιατί είμαι μαλάκας που ασχολούμαι μαζί τους", μια κατάθεση ψυχής του Costas Coyias.
2. "Vinyl ripping done right", από τον γνωστό ούγγρο γκουρού των αναλογικών Alexza Pantis.
3. "Το σύγχρονο hi-fi μέσα από τα μάτια ενός υπερήλικα", του γνωστού παλαίμαχου ιταλού δημοσιογράφου Andrea Kappa.

και πολλά άλλα!

Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων, θα προβληθεί η αισθηματική κομεντί του Φώτη Φωτιάδη "Οι θαλασσιές οι λάμπες", καθώς και η ταινία μικρού μήκους του Κώστα Κουφού "Δεν είναι καπιταλισμός, high end είναι, ηλίθιε!".

Επίκεντρο των εκδηλώσεων αποτελεί το δείπνο ηλιθίων που θα παρατεθεί το βράδι του Σαββάτου στις 20.30. Το μενού περιλαμβάνει κονσομέ βοδινού, καναπεδάκια με τόνο και χαβιάρι, καθώς και ελάφι με κυδώνια και σως σοκολάτας για τους διοργανωτές, ενώ στους ηλιθίους θα σερβιριστεί πατσάς μόσχου. Αν είστε ηλίθιος άνω των 18, ή εναλλακτικά, μέλος του avclub.gr εδώ και τουλάχιστον 6 μήνες και με πάνω από 7000 μηνύματα, είστε δεκτός στο δείπνο, φυσικά δωρεάν.

Χορός μέχρι πρωίας!

Για προσκλήσεις, επισκεφθείτε το megaron.gr




http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?125155-%D0%F1%FC%F3%EA%EB%E7%F3%E7
Καλά είναι Θεός, εχμ παρντόν, ημίθεος ο Κόγιας
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Το απόλυτα κορυφαίο.......

Gain εψαχνα ξαδελφε,Οι τακοι κανουν αλλη δουλεια,βελτιωνουν την τονικη ανισορροπια..





ΑΑΑΑΑ...

Βγάζουν δηλαδή την τονική ανισορροπία στον τάκο.

Πρόκειται δηλαδή περί τακουαλάιζερ.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.284
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Μα ένα θέμα να μην κάνετε πουτ@να... Οι ηθικές αξίες αυτού του forum έχουν πέσει στον πάτο.
....
 








costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.284
Απάντηση: Κορυφαίες ατάκες μελών του AVSite

Θα λιώσεις μέσα στη ΖΕΣΤΗ, ΜΥΩΔΗ και ΤΡΙΧΩΤΗ αγκαλιά μου σαν ένα κομμάτι πρόβειο βούτυρο σε συνταγή του Παρλιάρου...

...
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top