Κυτίο παραπόνων









Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.444
Reaction score
50.546
_ που είναι η πολυεπιλογη των πολυπροτιμήσεων
 



Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
- με κούρασε η φάση με τα ενεργά,,,
Τα ενεργά είναι μια χαρά. Για την χρήση που προτείνονται, με τις προδιαγραφές, την τιμή και την ποιότητα που μπορούν να επιτύχουν. Όλα τα προϊόντα έτσι είναι. Έχουν μια ειδική χρήση. Γι αυτό υπάρχουν τόσα διαφορετικά προϊόντα σε κατηγορίες που θα περίμενε κάποιος πολύ λιγότερα.

Το πρόβλημα είναι όταν κάποιοι εδώ τα συνταγογραφούν δια πάσαν νόσον.... Κουραστικοί; Μάλλον διασκεδαστικοί για μένα, ούτε για την ομάδα τους τέτοιος φανατισμός :)

Κάτοχος 2 συστημάτων ενεργών κι ενός με κλασικά ηχεία και πολύ ευχαριστημένος με 2 από αυτά. Δεν με ικανοποίησε το ένα σύστημα με ενεργά, λάθος χώρος, πήγε στο εξοχικό και το ανέχομαι εκεί :) Τα άλλα 2 ηχούν πανέμορφα στα αυτάκια μου. Και τα 2 αγοράστηκαν σε προσφορές και σταδιακά. Η τιμή είναι ο καθοριστικός παράγοντας για μένα κι εκεί, με έκπληξη, κάποιος μπορεί να διαπιστώσει ότι τα κλασικά ηχοσυστήματα δεν υπολείπονται. Μπορεί όμως κάποιος να βρει και καταπληκτικές προσφορές σε ενεργά.
 


Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
- αυτό μου ακούγεται λογικό,,, και ενεργά
Το αστειο ειναι οτι παρολο που παιζουν σε εντελως ανομοιους χωρους, ηχουν.....παρομοια! Τοσο που πιστευω οτι ακουω τους χωρους πιο πολυ, απο 2 καλες "μηχανες"
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εμένα ο Εαρ που δεν του αρέσουν τα μπιεντάμπλεγιου.
Θα στήσω ολόκληρο πεντακαναλο με B&W για να τον εκδικηθώ.
Για να σ' εκδικηθώ
πετάω μικρόφωνα, μετρήσεις.
Και' συ όπως και 'γω
σε ήχο αγνό θα το γυρίσεις.
Τα ενεργά σου σπάω,
Τα Κλάιν που αγαπουσες
Και ακούω με τα πασιβ
κροσσοβερ που μισουσες!

Για να γιατρεψω όλες τις ενεργές πληγές.
Δε βγήκαν οι Άγγλοι από μέσα μου πότε...
Για να γιατρεψω όλες τις ενεργές πληγές.
Δε βγήκαν οι Άγγλοι από μέσα μου πότε...


Το ότι και οι δύο τραγουδιστές στο βίντεο είναι καραφλοι, είναι απλή αλλά διαβολική σύμπτωση!!
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top