ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Ελαβα (προφανως εκ παραδρομης) αυτο το μυνημα και η αγγελια μου εχει διαγραφει:

"Your post in the thread TΡΕΙΣ (3) βραχιονες Αcoustic Solid WTB 300 & WTB 370... was deleted. Reason: Απαγορεύονται τα UP αν δεν περάσει μήνας, διαβάστε τον κανονισμό των αγγελιών."

Ειχα αναρτησει τρια προιοντα, απο τα οποια το ενα επωληθει και ανακοινωσα την αποσυρση του οπως ειμουν υποχρεωμενος ακ τον κανονισμων χωρις να εχω κανει καμμια παραβαση... Παρακαλω την αμεση αποκατασταση αυτης της αγγελιας μου:

 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ελαβα (προφανως εκ παραδρομης) αυτο το μυνημα και η αγγελια μου εχει διαγραφει:

"Your post in the thread TΡΕΙΣ (3) βραχιονες Αcoustic Solid WTB 300 & WTB 370... was deleted. Reason: Απαγορεύονται τα UP αν δεν περάσει μήνας, διαβάστε τον κανονισμό των αγγελιών."

Ειχα αναρτησει τρια προιοντα, απο τα οποια το ενα επωληθει και ανακοινωσα την αποσυρση του οπως ειμουν υποχρεωμενος ακ τον κανονισμων χωρις να εχω κανει καμμια παραβαση... Παρακαλω την αμεση αποκατασταση αυτης της αγγελιας μου:

και το οποίο ποστ ενημέρωσης (της πώλησης του ενός βραχίονα) ενσωματώθηκε στο αρχικό ποστ της αγγελίας

για ποια αποκατάσταση μιλάτε?
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
και το οποίο ποστ ενημέρωσης (της πώλησης του ενός βραχίονα) ενσωματώθηκε στο αρχικό ποστ της αγγελίας

για ποια αποκατάσταση μιλάτε?
Μιλαω για την ΔΙΑΓΡΑΦΗ της αγγελιας μου... Αυτο λεει το μνμ που ελαβα... διαγραφη!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Αρχίσαμεεεε... @Buckalis

1. Δεν θα ξανακάνετε up εκτός χρόνου, διαβάστε τον κανονισμό αγγελιών. Η αγγελία δεν διαγράφηκε, μόνο το up.
2. Δεν θα ανοίγετε νήμα παραπόνων στις αγγελίες, υπάρχει κατάλληλο υποφόρουμ για αυτά. Μετακινήθηκε.
3. Επιτρέψαμε τον διπλό λογαριασμό αλλά όταν έχουμε πάλι τα ίδια θα έχουμε πάλι τα ίδια. :rolleyes:

Αυτή είναι η τελευταία προειδοποίηση, την επόμενη φορά θα αποκλειστείτε απο το φόρουμ και δεν θα επιτραπεί άλλος λογαριασμός.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Αρχίσαμεεεε...

1. Δεν θα ξανακάνετε up εκτός χρόνου, διαβάστε τον κανονισμό αγγελιών. Η αγγελία δεν διαγράφηκε, μόνο το up.
2. Δεν θα ανοίγετε νήμα παραπόνων στις αγγελίες, υπάρχει κατάλληλο υποφόρουμ για αυτά.
3. Επιτρέψαμε τον διπλό λογαριασμό αλλά όταν έχουμε πάλι τα ίδια θα έχουμε πάλι τα ίδια. :rolleyes:

Αυτή είναι η τελευταία προειδοποίηση, την επόμενη φορά θα αποκλειστείτε απο το φόρουμ και δεν θα επιτραπεί άλλος λογαριασμός.
Εχω παραθεσει το μυνημα που ελαβα... Το μνμ μου ανακοινωνει σαφεστατα "διαγραφη".... Συνεπως δεν κανω εγω καπου λαθος.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713

Τι είναι αυτό ρε μάστορα; Έχουμε θέμα κατανόησης κειμένου.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343

Τι είναι αυτό ρε μάστορα; Έχουμε θέμα κατανόησης κειμένου.
Ο καθε ενας που ξερει την γλωσσα. γνωριζει τι σημαινει "διαγραφη"... μαστορα!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.228
Reaction score
27.808
Υπάρχουν αρκετοί που θεωρούν την καταχώρηση αγγελίας στο φόρουμ κεκτημένο δικαίωμα που απέκτησαν κατά την εγγραφή.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ο καθε ενας που ξερει την γλωσσα. γνωριζει τι σημαινει "διαγραφη"... μαστορα!
δηλαδή δεν είσαι τελικά ευχαριστημένος που ενημέρωσες τα μέλη για την πώληση....θέλεις και τζάμπα UP εις βάρος των υπολοίπων μελών
 
Last edited:

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
δηλαδή δεν είσαι ευχαριστημένος που ενημέρωσες τα μέλη για την πώληση....θέλεις και τζάμπα UP εις βάρος των υπολοίπων μελών
Ειληκρινα δεν ξερω αν μπορειτε να διαβασετε η (κατα συνεπεια) να γραψετε στα Ελληνικα κυριε... Επαναλαμβανω λοιπον... Το μνμ αναφερει ΔΙΑΓΡΑΦΗ της αγγελιας (επειδη ενημερωσα οτι ενα προιον πουληθηκε)..
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ειληκρινα δεν ξερω αν μπορειτε να διαβασετε η (κατα συνεπεια) να γραψετε στα Ελλξνι9κα κυριε... Επαναλαμβανω λοιπον... Το μνμ αναφερει ΔΙΑΓΡΑΦΗ της αγγελιας (επειδη ενημερωσα οτι ενα προιον πουληθηκε)..
ρε Μπακάλη.....βλέπεις πουθενά διαγραφή αγγελίας?

το ποστ ενημέρωσης σου έσβησε και σου το ενσωμάτωσε με την αγγελία

σύνελθε!
 

Μηνύματα
2.408
Reaction score
3.623

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Σάββατο παιδάκια.....
αν θέλετε το κάνουμε και άφτερ εδώ :biggrin:
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.715
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top