Λάμπες Γνήσιες και μη και από που;

Μηνύματα
205
Reaction score
290
Καλησπέρα Παρέα!!!
Έχω τον Sanyo plv Z2000 και αγόρασα μια λάμπα από το ebay με 16€ και στον μήνα πάνω κάηκε ήμουν απλά άτυχος ή οι λάμπες είναι της πλάκας. Τι προτείνετε; Γνήσιες μαϊμού ή εξαρτάται από το μοντέλο κλπ;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Με 16€ πώς να μην είναι της πλάκας; Αν και μπορεί άλλος πονηρότερος να πουλάει την ίδια 50-60-100€.
 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.917
Καλησπέρα Παρέα!!!
Έχω τον Sanyo plv Z2000 και αγόρασα μια λάμπα από το ebay με 16€ και στον μήνα πάνω κάηκε ήμουν απλά άτυχος ή οι λάμπες είναι της πλάκας. Τι προτείνετε; Γνήσιες μαϊμού ή εξαρτάται από το μοντέλο κλπ;
Με δεδομένο ότι η αυθεντική κάνει 200 ευρώ, φαντάσου τι είναι αυτή με τα 16!!
 


Μηνύματα
205
Reaction score
290
Kαλά έχεις επιστροφή τα χρήματά σου από ebay άλλα που ξέρεις ότι η μαϊμού των 80€ είναι καλή;
Εν τω μεταξύ δεν βρήκα σε κανεναν Ελλάδα ακόμα και ελληνική ιστοσελίδα είναι από Τσεχία με τις καλλίτερες τιμές γνησίων και μη.
[DOUBLEPOST=1527953202][/DOUBLEPOST]
Με δεδομένο ότι η αυθεντική κάνει 200 ευρώ, φαντάσου τι είναι αυτή με τα 16!!
140€ η αυθεντική.
 







daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Όλα καλά στο κομμάτι της ποιότητας;
μα δεν παίρνεις κάτι no name για να αναρωτιέσαι κάτι τέτοιο
την ίδια philips λάμπα με τον ίδιο κωδικό που είχε πήρα;)
 

Μηνύματα
1.743
Reaction score
402
Δεν πηρα ποτέ την official/original αφού με τις ruby εχεις ακριβώς την ιδια ποιότητα.
Aν πιάνουν λίγο τα χέρια σας και έχετε χρόνο, οι Lampe ειναι ακριβώς η ίδια λάμπα με την original, και οικονομικότερη απο την ruby, απλα πρεπει να την τοποθετήσετε στο module (cage) που ήδη έχετε και εφόσον ειναι σε καλή κατάσταση.
https://www.hcinema.de/lampen/

 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.715
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top