Μεθοδολογικές Προσεγγίσεις Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού-Ερευνα/Ερωτηματολόγιο

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.554
Reaction score
37.816
Καλησπέρα και καλό μήνα!

Φαντάζομαι θα αναρωτιέστε από το θέμα του email περί τίνος πρόκειται. Είναι μια έρευνα στην οποία συμμετέχω και χρειάζομαι εσάς για να υλοποιηθεί!
Σκοπός της έρευνας είναι να εξετάσουμε τον τρόπο με τον οποίο η ψηφιακή τεχνολογία επιδρά στο πως επιλέγουμε να βιώσουμε τη μουσική εμπειρία. Προκειμένου να υλοποιηθεί αυτή η έρευνα δημιουργήσαμε ένα ερωτηματολόγιο πλήρους ανωνυμίας. Απευθύνομαι λοιπόν σε εσάς εικάζοντας ότι η μουσική διαδραματίζει σημαντικό ρόλο στη ζωή σας!

Πρακτικές πληροφορίες: To ερωτηματολόγιο θα μείνει ανοικτό για μια εβδομάδα (μέχρι το Σάββατο 8 Φεβρουαρίου). Είναι σημαντικό να το συμπληρώσετε, όσο πιο σύντομα γίνεται [για να μη ξεχαστεί :)] διαθέτοντας πολύ λίγο χρόνο.
Και φυσικά να προωθήσετε σε δικούς σας ανθρώπους!
Για να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιο -> https://forms.gle/Pm4LGDWEgSYWeq7S8
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που μας διαθέτετε.
Φιλικά,
Άννα
Tαυτότητα έρευνας: Βαρβεράκη Ελένη, Βαρούχα Άννα, Ίσσαρη Δήμητρα, Διώχνου Βάσια.
Στα πλαίσια του μαθήματος "Μεθοδολογικές Προσεγγίσεις Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού".
Μεταπτυχιακό πρόγραμμα "Πολιτιστική Διαχείριση", Πάντειο Πανεπιστήμιο.
123.jpg

Καλησπερα, δεν ειμαι μερος της ερευνας, αλλα ειναι γνωστοι μου καποιοι απο τους παραπανω ερευνητες (δεν προκεται να αποκαλυψουν τιποτα για την ταυτοτητα μου βεβαια), ευχαριστω το σαιτ για την φιλοξενια.
Αν θελετε μπορειτε να συμετεχετε στο ερωτηματολογιο.
ευχαριστω και παλι..xx
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.554
Reaction score
37.816
... ναι πραγματι ενδιαφερων, θα ζητησω τα αποτελεσματα της ερευνας (και την οποια εκθεση ως κειμενο) για αναρτηση εδω.
 



Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
ενδιαφέρουσα έρευνα !
Το επόμενο Σάββατο φέρε καμία φίλη μαζί ....
Φυσικά για να αναλύσουμε τα αποτελέσματα ;) :)
 


Μηνύματα
564
Reaction score
592
Έχοντας περάσει από αντίστοιχες ερευνητικές περιπέτειες στο παρελθόν, θέλω να παροτρύνω σε συμμετοχή όποιον διαβάζει εδώ, ώστε να αυξηθεί το δείγμα της έρευνας και τα αποτελέσματα να αποκτήσουν μεγαλύτερο βαθμό αξιοπιστίας.
Καλή επιτυχία στην έρευνα και γενικότερα στις σπουδές των φοιτητριών-ερευνητριών.
 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.917
Μπράβο. Πρωτότυπη έρευνα και πολύ έξυπνη ιδέα να την ανεβάσετε στο φόρουμ. Ελπίζω να την έχετε προωθήσει και με άλλους τρόπους γιατί αλλιώς θα έχετε biased αποτελέσματα καθ' ότι στο φόρουμ κυκλοφορεί συγκεκριμένο "δείγμα" ατόμων (εννοώ με ιδιαίτερη σχέση με την ακρόαση της μουσικής). Δεν αποτελεί δηλαδή αντιπροσωπευτικό δείγμα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.397
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top