Μικροδιορθώσεις στον Κανονισμό Αγγελιών

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Hello,

Έγιναν κάποιες μικροδιορθώσεις στον κανονισμό των αγγελιών, ώστε να γίνει σαφέστερος.
Διορθώθηκαν επίσης κάποια μικρά συντακτικά λάθη, κατάλοιπα παλιότερων διορθώσεων.

Αν έχετε κάποια πρόταση για διόρθωση ή σαφήνεια, μπορείτε να την κάνετε εδώ. :hi:

Δημήτρης
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Hello,

Έγιναν κάποιες μικροδιορθώσεις στον κανονισμό των αγγελιών, ώστε να γίνει σαφέστερος.
Διορθώθηκαν επίσης κάποια μικρά συντακτικά λάθη, κατάλοιπα παλιότερων διορθώσεων.

Αν έχετε κάποια πρόταση για διόρθωση ή σαφήνεια, μπορείτε να την κάνετε εδώ. :hi:

Δημήτρης
Χωρίς να πάρεις πρώτα τη γνώμη του επαϊοντος επίκουρου;
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ...
[DOUBLEPOST=1518688359][/DOUBLEPOST]Υποβάλω την παραίτησή μου για λόγους ευθιξίας.
Ζητώ να πάρει άμεσα θέση επί του ζητήματος, η ψευδοτούρτα.

Αααα και που'σαι...τώρα που θα καταργήσετε τα πολιτικά και θα μείνει ο μοντ χωρίς δουλειά, να πάρεις αυτόν για expert assistant.
ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ!:fuckyou:
 





Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Hello,

Έγιναν κάποιες μικροδιορθώσεις στον κανονισμό των αγγελιών, ώστε να γίνει σαφέστερος.
Διορθώθηκαν επίσης κάποια μικρά συντακτικά λάθη, κατάλοιπα παλιότερων διορθώσεων.

Αν έχετε κάποια πρόταση για διόρθωση ή σαφήνεια, μπορείτε να την κάνετε εδώ. :hi:

Δημήτρης
Βάλε και ένα λινκ με τις μεταβολές πληζ
 




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Έχω μια πρόταση αλλά είναι σχετική περισσότερη με την πλατφόρμα παρά με τον κανονισμό των αγγελιών σε πρώτη φάση.
Θα προτιμούσα οι αγγελίες να μην φαίνονται στο unread posts αλλά να παραμένουν σε ειδική κατηγορία που μόνο αν κάποιος ψάχνει κάτι να μπαίνει και να τις βλέπει. Αν αυτό μπορούσε να γίνει αυτό νομίζω ότι μετά θα μπορούσαμε να περιορίσουμε κατά πολύ το χρόνο που χρειάζεται moderation η κατηγορία. Για παράδειγμα ας κάνουν όσα up θέλουν και ας κάνουν όση μείωση τιμής θέλουν. Μένει το αν θα πρέπει να μπαίνει ο καθένας μέσα στην αγγελία του άλλου και να γράφει ότι θέλει. Και εδώ μια απόφαση είναι, είτε γράφει ο καθένας ό,τι θέλει είτε δεν υπάρχει κανένα δικαίωμα να γράψει κάποιος άλλος εκτός από τον OP στην αγγελία του.
Με λίγα λόγια το υπόγειο (ή backyard αν προτιμάτε) ας γίνει putain.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Πάλι τα ίδια; Όχι. :p



Ας το ξαναγράψω μήπως δεν είμαι σαφής όπως ο κανονισμός :D :
Δεν άλλαξε ο κανονισμός, αλλά η σύνταξη του προκειμένου να γίνει σαφέστερος.
Δεν θέλουμε να αλλάξουμε κανονισμό, για το σύντομο μέλλον τουλάχιστον.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Δεν ασχολούμαστε κύριε με θέματα που μπορείς να τα κάνεις με μια μηχανή. Πάρε βοηθό τη google, τη siri ή κανέναν περιφερόμενο expert assistant :p
Είμαστε όντα ανώτερης ευφυΐας, δημιουργικά και απρόβλεπτα. :cool:
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Σφαζονται παλικαρια για μια θεση βοηθου αγγελιαρχη ρε φιλε...
Που μας εχει καταντησει αυτη η κριση!

Τι λαπτοπ προβλεπεται γι’αυτη τη θεση ειπαμε?
:D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Αν έχετε κάτι να προτείνετε, γράψτε. :rolleyes:
Ανώτερη τιμή που μπορεί να ανοίξει κάποιος αγγελία να είναι το 1 αβγδ, μείωση τιμής δεν θα μπορεί να γίνει ,μόνο αύξηση!:D
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Σφαζονται παλικαρια για μια θεση βοηθου αγγελιαρχη ρε φιλε...
Που μας εχει καταντησει αυτη η κριση!

Τι λαπτοπ προβλεπεται γι’αυτη τη θεση ειπαμε?
:D
Δε σφαζομαστε για τη θέση βρε.
Για τον αγγελιαρχη σφαζομαστε!!!;)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.268
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top