Μουσική hi fi για σπίτι

Μηνύματα
266
Reaction score
129
φιλε
jeyes
κανε ενα δωρο στον εαυτο σου και ακουσε τον bhutia σε αυτο που σου προτείνει.
ξεκινας με γκολ απο τα αποδυτηρια, οχταρι και ομοαξονικο, αργοτερα αν σου περισσεύουν προσθετεις.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
15
Ωραίο album ακούς ( αν κaι το αγαπημένο μου είναι το repeater)
Με 400 ευρώ top ψάξε εδώ στα μεταχειρισμένα όπως σου είπαν τα άλλα παιδιά. Πίστεψέ τους. Ξέρουν. Μελέτησε πάλι όλο το thread.
Μην κάνεις το λάθος και πάρεις κάτι που δεν θα σε καλύψει διότι τότε θα έχεις πετάξει αυτά τα 400 ευρώ.

Συμφωνώ με όλα όσα λες απλά θα ήθελα να μπορώ να ακούω όλη την συλλογή με τα cd που έχω . Σίγουρα τα παιδιά μου εχουν κάνει πολύ καλές προτάσεις δεν το συζητάω . Ο αγαπημένος μου μακράν ειναι το πρώτο του ep νομίζω ποτε δεν μπόρεσαν να το ξεπεράσουν , παρόλο που στους μεταγενέστερους εχουν καλύτερες συνθέσεις
Post automatically merged:

φιλε
jeyes
κανε ενα δωρο στον εαυτο σου και ακουσε τον bhutia σε αυτο που σου προτείνει.
ξεκινας με γκολ απο τα αποδυτηρια, οχταρι και ομοαξονικο, αργοτερα αν σου περισσεύουν προσθετεις.


Κάτσε να βρω την πρόταση γιατι γίνεται ενας χαμός εδώ .
 

Μηνύματα
42
Reaction score
15
update ....μετά απο πολύ σκέψη κατέληξα στα Yamaha HS7. θα χρειαστεί και pre amp έτσι ;
 



Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Με την ενσωματωμένη κάρτα ήχου ή κάνα εξωτερικό DAC ή Audio interface; Συγνώμη αν το έχεις γράψει, αλλά δε θυμάμαι.
 

Μηνύματα
2.340
Reaction score
4.902
φιλε
jeyes
κανε ενα δωρο στον εαυτο σου και ακουσε τον bhutia σε αυτο που σου προτείνει.
ξεκινας με γκολ απο τα αποδυτηρια, οχταρι και ομοαξονικο, αργοτερα αν σου περισσεύουν προσθετεις.
Το θέμα είναι με τα 400 ευρώ που διαθέτει ο φίλος τι να πάρει και όχι με τα 800 που στοιχίζει η πρόταση του Buthia!
 


Μηνύματα
42
Reaction score
15
halo και καλήσπέρα σε όλους .... ακόμα δεν εχω πάρει ηχεία , λόγω εξόδων το budget έπεσε αρκετά και σκεφτομαι να κάνω κίνηση , αν και αυτή η πρόταση που μου έγινε μου φαίνεται καλή ...Ποια ειναι η γνώμη σας https://www.thomann.de/gr/jbl_lsr_305.htm. Αυτά είναι αντίστοιχα με τα hs 5 yamaha? και ποια η γνώμη σας για τα edifier ?
 

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.227
Reaction score
1.599
halo και καλήσπέρα σε όλους .... ακόμα δεν εχω πάρει ηχεία , λόγω εξόδων το budget έπεσε αρκετά και σκεφτομαι να κάνω κίνηση , αν και αυτή η πρόταση που μου έγινε μου φαίνεται καλή ...Ποια ειναι η γνώμη σας https://www.thomann.de/gr/jbl_lsr_305.htm. Αυτά είναι αντίστοιχα με τα hs 5 yamaha? και ποια η γνώμη σας για τα edifier ?

Πηγαινε σε αυτά τουλάχιστον...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top