Νέος Συντονιστής αναλαμβάνει ο cinemusic-Ανδρέας

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Μετά την παραίτηση του Θεμιστοκλή Μπρούντζου για προσωπικούς λόγους νέος Συντονιστής στην κατηγορία αναλαμβάνει ο cinemusic-Ανδρέας.

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον Θεμιστοκλή για την προσφορά του στο avsite!

Τον Αντρέα τον γνωρίζετε όλοι και πιστεύω ότι οι γνώσεις του αλλά και η εμπειρία του θα βοηθήσει πολύ την κατηγορία!

Αντρέα καλή επιτυχία

Χρήστος Ακρατόπουλος
Γενικός Διαχειριστής
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Να ευχηθω και εγω καλη επιτυχια στον Αντρεα στα νεα του καθηκοντα και οτι καλυτερο για το μελλον της κατηγοριας DVD soft και ολοκληρου του AVsite, του οποιου φυσικα θα παραμεινω ενεργο (χμμ...) μελος!
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Τις ευχές μου στον Ανδρέα για το νέο του πόστο στο AVsite!!!
Χαίρομαι που ο νέος συντονιστής έχει το ίδιο γούστο με μένα στις ταινίες!!!!





Να ευχαριστήσω και τον Θεμιστοκλή για την άψογη δουλειά του μέχρι σήμερα & να του ζητήσω βεβαίως να μην χαθεί!!
Οι συμβουλές του & οι γνώσεις του θα είναι πάντα καλοδεχούμενες από όλους μας!!!! :D :D :D
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Κατα αρχήν ευχαριστώ για τις ευχές σας και κατα δεύτερον πρέπει να πω πως ειμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που αναλαμβάνω συντονιστής αυτης της κατηγόριας μιας και ειναι απο τις πιο αγαπημένες μου.
Αυτό άλλωστε θα το καταλάβετε τους προσεχείς μήνες .
Να ευχηθώ επίσης ενα καλο κινηματογραφικό και avsite-ικό φθινόπωρο και χειμώνα.
 


ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Στον Θεμιστοκλη εχω μια αδυναμια.... :wink:
Πως να το κανουμε , ειναι καλος φιλαθλος του τριφυλιου και εκει δεν εκρυψα ποτε την αδυναμια μου :wink: Ελπιζω να συνεχισει δυνατα κοντα μας και τον ευχαριστω για την εως σημερα προσφορα του.

Αντρικο, καλως ορισες στο φυσικο σου περιβαλλον.
Περιμενω πολλα απο εσενα εδω μεσα.
Καλη δυναμη φιλε :wink:
 









Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.364
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top