Νέο μέλος

Μηνύματα
112
Reaction score
127
Καλημερα σε ολους σας.Ειμαι νεο μελος αλλα μαθητευομενος απο τεχνικα θεματα.73 μαιων κ γηρασκω αι δηδασκομενος.Διαβαζω πανω απο ενα χρονο τα του avsite για να καλύψω κατά το δυνατόν βασικά κενα,ώστε αρχίζοντας σήμερα να μπαίνω στο ρυθμο κ στο πνεύμα._
 




Μηνύματα
112
Reaction score
127
Τον Γιάννης τον ξέρεις;

Τον Λέανδρος;
Όχι άλλα από σένα κ αρκετούς ακόμη αναθεώρησε πολλά από τα θέλω μου κ να έχω μια πιο ξεκάθαρη γνώμη για πολλά στο hi end.Παρεμπιπτόντως διάβασα πρόσφατα ότι έχεις σχέση με Λήμνο.Για πες; Εγώ από καταγωγής της μητέρας μου είναι από τη ν και ενότητα Πορτινου.,αν κ πλέον δεν υπάρχουν περιουσιακά για να κρατώ επαφή με το νησι.
 

Μηνύματα
112
Reaction score
127
Γειά σου Κλέων...!!!
Καλώς ήρθες στο "κλουβί".......
Κλουβί κλουβί αλλά όλοι περνάμε το κατώφλι.Βλέπεις αντί για τυρί ακούγονται από μακρια μουσικές εξωκοσμες που δεν αφήνουν ασυνείδητους όσους θελγονται
Post automatically merged:

Ασυνείδητους ήθελα να πω
Post automatically merged:

Καλημέρα και καλώς ήρθες πόσα sub ; :p
Είμαι αμερικανικός καθότι στερεοφωνικά διεκειμενος
Post automatically merged:

Κλουβί κλουβί αλλά όλοι περνάμε το κατώφλι.Βλέπεις αντί για τυρί ακούγονται από μακρια μουσικές εξωκοσμες που δεν αφήνουν ασυνείδητους όσους θελγονται
Post automatically merged:

Ασυνείδητους ήθελα να πω
Post automatically merged:


Είμαι αμερικανικός καθότι στερεοφωνικά διεκειμενος
Αντί σααμπικος
 
Last edited:





wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Καλώς τον! πες μας και τι μουσικές ακούς αν θες (και μεις θα ψιλοκαταλάβουμε ταυτόχρονα και ποιας "σχολής" είσαι όσον αφορά τα μηχανήματα :p - αν και έδωσες ήδη μικρό στίγμα με το "Αντί σααμπικος")
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.738
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top