Να πάρω ή να περιμένω?

Μηνύματα
204
Reaction score
461
Καλησπέρα. Όπως λέει και ο τίτλος, είμαι σε φάση αναζήτησης προβολέα για το HC (+ οθόνης αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).
Το ερώτημα μου είναι, αξίζει να περιμένω να φτάσουν το χιλιάρικο που έχω σαν budget οι 4κ και να βλέπω με το καβουρδιστηρι που έχω εδώ και 8 χρόνια ή να πάρω εναν 1080 τώρα και σε καμία 5ετια παίρνω 4κ?

thanks
 





Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
axxaxaaxax ελπίζω σε 5 χρόνια να ζω.

<40

πάντως η αγορά μηχανημάτων με βάση το προσδόκιμο ζωης με ξεπερνάει χααχχααχαχ
Γιατι, τι νομιζες...οτι το φορουμ περιλαμβανει...λυκοπουλα;
ΚΑΠΗ παλιμπαιδισμου ειναι. :biggrin:
 


Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Εάν μπορείς οικονομικά ανέβα μέχρι epson 9400.
Παίζει για τουλάχιστον δίπλα χρήματα...
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Καλησπέρα. Όπως λέει και ο τίτλος, είμαι σε φάση αναζήτησης προβολέα για το HC (+ οθόνης αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).
Το ερώτημα μου είναι, αξίζει να περιμένω να φτάσουν το χιλιάρικο που έχω σαν budget οι 4κ και να βλέπω με το καβουρδιστηρι που έχω εδώ και 8 χρόνια ή να πάρω εναν 1080 τώρα και σε καμία 5ετια παίρνω 4κ?

thanks
πιθανοτατα να εχεις φυγει απο την ζωη αν περιμενης στο χιλιαρικο να παρεις 4κ :roflmao:

παρε εναν 1080 που κανει ψευτο4κ

στο μελλον δλδ σε 4-5 χρονακια χτυπας ενα μεταχ...οικονομικα ;)
 
Last edited:

Μηνύματα
591
Reaction score
557
Καλησπέρα. Όπως λέει και ο τίτλος, είμαι σε φάση αναζήτησης προβολέα για το HC (+ οθόνης αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).
Το ερώτημα μου είναι, αξίζει να περιμένω να φτάσουν το χιλιάρικο που έχω σαν budget οι 4κ και να βλέπω με το καβουρδιστηρι που έχω εδώ και 8 χρόνια ή να πάρω εναν 1080 τώρα και σε καμία 5ετια παίρνω 4κ?

thanks
Αντέχεις να περιμένεις 5 χρόνια; Εγώ με τίποτα, σήμερα είμαστε αύριο ποιος ξέρει
 

Μηνύματα
204
Reaction score
461
Δεν είπα να περιμένω πέντε χρόνια χωρίς προβολέα......
Είπα να περιμένω με το καβουρδιστηρι μου κανένα χρόνο μέχρι να έρθουν προσιτοί 4κ ή να πάρω εναν 1080 στο χιλιάρικο και τα λέμε για 4κ σε μια πενταετία.
που ξέρεις μπορεί στην τελευταία 10ετια του προσδόκιμου χρόνου μου να με επηρεάσει τόσο πολύ που να γίνω χαιεντας και να βάζω μαγικά ποδαράκια στον προενισχυτή για να σφίξουν τα μπάσα και να λάμψουν οι μεσαίες.... :)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.120
Reaction score
124.702
Πάρε ένα καλό 1080 τώρα, εφόσον δε μπορείς να πάρεις 4κ τώρα.

Ο καλός 1080 θα είναι και ψευτο4κ.

Μάλλον ο επσον προτείνεται από πολλούς, στα 2κ, με μειονεκτήματα την κίνηση κυρίως.

Δες παρόμοια θρεντς.

Δώσε 2κ. Χθες.
Αργεί πολύ το "φτηνό” 4κ (native) σε προβολέα.
 

Μηνύματα
204
Reaction score
461
Λέω να πάω για τον Epson EH-TW7000, Αν εξαιρέσεις το μέτριο contrast δεν τα πάει και άσχημα για τα λεφτά του.
Απο τα 2,8 μέτρα που βλέπω, να πάω πάνω απο 80 ίντσες? οι 100 που είναι η επόμενη κατηγορία φοβάμαι οτι θα με κουράσει. :errwhat:
 









Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.571
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top