Νεο μελος



Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Καλησπέρα. Καλώς όρισες στο AVSite. Άνοιξε ένα θέμα με τις απορίες σου και ετοιμάσου για τις απαντήσεις!
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
Καλησπερα σε ολους,νεο μελος στο Φορουμ !Ονομαζομαι Χρηστος κατοικω στις Σερρες και ειμαι γεματος αποριες που ευελπιστω θα τις καλυψω με την βοηθεια σας!
Το σκέφτηκες καλά;
 




Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.231
Reaction score
27.025
Εφτά ώρες κι ακόμα να σε ρωτήσουν, διαστάσεις (χώρου), απόσταση ακρόασης, RT60, treatments, τι μουσική ακούς, εντάσεις, κ.λ.π. κ.λ.π. ...
Εφτά ώρες κι ακόμα να σού πουν "πάρε ενεργά" !!
Δεν μπορεί, μέσον θα έχεις.
Μην έχει δίκιο ο γιατρός? Μην είσαι ξάδελφος του ΖΙΖΙΚ?

:lolsign:
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
Καλησπερα σε ολους,νεο μελος στο Φορουμ !Ονομαζομαι Χρηστος κατοικω στις Σερρες και ειμαι γεματος αποριες που ευελπιστω θα τις καλυψω με την βοηθεια σας!
- αφού υπογράψεις δήλωση του νόμου 105, πώς για ότι επακολουθησει, είσαι ενήμερος,,,

,,, καλώς ήρθες και καλή πλοήγηση :)
 



Μηνύματα
26
Reaction score
35
Κάποια σχέση με τον Ζιζίκ;
Τίποτα ξαδέρφια;
απο οσο γνωριζω οχι..:)...δεν εχω καποιον γνωστο που να ειναι εδω απο οσο γνωριζω ...τωρα ξερεις ο κοσμος ειναι πολυ μικρος οποτε...


οσο για το μεσον...χαχχαχ καλα θα ηταν αλλα ουτε απο αυτο μας βρισκεται...




τωρα μερικες πληροφοριες...

καποτε προ γαμου κ τεκνων ειπα να παρω κ γω σαν νεος ενα ηχοσυστημα να κορεσω την παιδικη ονειρωξη των "μεγαλων ηχειων"...ετσι λοιπον αγορασα ενα ζευγαρι roister emphasis 25,ενα av marantz sr 5003 και ενας φιλος μου εκανε δωρο ενα sub το οποιο εχει κουτι magnat αλλα το ηχειο ειναι peerless....
απο εκει κ μετα δεν εχει μπει ποτε κανενα surround ηχειο ουτε συνδεθηκε καποια αλλη πηγη ηχου...γενικα τα μηχανηματα καθονται κ αραζουν σχεδον 10 χρονια.....μη μπυμε σε λεπτομερειες γιατι κ πως ειναι νομιζω περιττο...


στο δια ταυτα....

σκεφτομαι να μπω στον αναλογικο ηχο σαν χομπιστας περιστασιακος μιας κ λογο δουλειας κ παιδιων δεν εχω την δυνατοτητα να ακουω ουτε πολυ δυνατα ουτε ολοκληροτς δισκους με τις ωρες....

μουσικα ακοσματα απο r.e.m. μεχρι tool ,απο iron maiden μεχρι opeth κ γενικα ροκ,hard metal κτλ
οποτε αυτο που θα ψαξω να βρω με τη βοηθεια σας σιγα σιγα ειναι αν θα χρειαστει να αγορασω ενα δικαναλο ενισχυτη πχ..η να παρω ενα ακομα ζευγαρι ηχειων,πικαπ παλιο η καινουργιο κτλ..

υπαρχουν αρκετα θεμα με αυτες τις αποριες τα οποια εδω κ καιρο διαβαζω αλλα μερικα μπαινουν σε λεπτομερειες που δεν τις πολυκαταλαβαινω οποτε παλι θα χρειαστει η βοηθεια σας...

το budget θα ειναι χαμηλο και ο χρονος υλοποιησης μεγαλος...δε μας βιαζει κατι και ευτυχως υπαρχουν πολλοι καλοι ανθρωποι που δινουν μηχανηματα σε καλη τιμη κ κατασταση..

sorry για το σεντονι... :)


αυτα σε γενικες γραμμες
 
Last edited by a moderator:

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.456
Reaction score
50.606
- ψάξε διάβασε ότι υπάρχει, και παράλληλα ένοιαξε και δικό σου θέμα
 





Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τα πικαπ οι δικαναλοι παθητικα ηχεια θεωρουνται εν πολοις ξεπερασμενα πλεον.Εκτος κι αν σ αρεσει να τα βλεπεις οποτε παμε πασο.Δωσε μπατζετ και διαστασεις χωρου ακροασηςθεασης.
Καλως ηρθες στο κλουβι με τις τρελες !
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.495
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top