ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑKO HOME CINEMA



indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.044
Reaction score
4.011
σε εχω προταση για sub...

Definitive Technology SuperCube Reference



με 2 ακτινοβολητες
αμεσο και σφιχτο μπασο
πολύ συμαζεμενο για 14΄
ιδανικο για το χωρο σου
δεν εχει τηλεκοντρολ
παιρνεις τηλ ican και ο Κος Νικος Νικου είναι διπλα σου σε οποια ερωτηση εχεις....
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Ευχαριστώ Γιώργο μου για την πρόταση σου θυμάμαι που μου είχες πει χαρακτηριστικά για το πολύ σφικτό μπάσο που βγάζει.
 


S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Σε σχεση με το προηγουμενο http://www.soundandvision.com/content/earthquake-supernova-mkiv-15 στο ειχα πει
που ενώ βουτουσε ποιο βαθεια ο κωνος ξεχνουσε να ερθει πισω...κατι που το εκανε να υστερει λιγο στη μουσικη...
Ακούω μουσική αλλά η χρήση του θα είναι κυρίως για ταινίες οπότε αυτό θα με καλύψει καλύτερα.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
4.614
Ξεκινά απο το 4 .
Οτι και επιπλο να βάλεις δεν μαζεύονται με τίποτα ...
Αυτό το παιχνίδι τελειωμό δεν εχει ...
Είσαι στην φάση που οτι και να αλλάξεις λόγω μεγέθους των ηχειων θα παίρνεις χαοτική διάφορα ....
μπράβο πάντως !!!!!
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Ξεκινά απο το 4 .
Οτι και επιπλο να βάλεις δεν μαζεύονται με τίποτα ...
Αυτό το παιχνίδι τελειωμό δεν εχει ...
Είσαι στην φάση που οτι και να αλλάξεις λόγω μεγέθους των ηχειων θα παίρνεις χαοτική διάφορα ....
μπράβο πάντως !!!!!
Ξεκινά απο το 4 .
Οτι και επιπλο να βάλεις δεν μαζεύονται με τίποτα ...
Αυτό το παιχνίδι τελειωμό δεν εχει ...
Είσαι στην φάση που οτι και να αλλάξεις λόγω μεγέθους των ηχειων θα παίρνεις χαοτική διάφορα ....
μπράβο πάντως !!!!!
Από το 4 σίγουρα δεν μπορώ να ξεκινήσω λόγο συζύγου και μπέμπας , το έπιπλο θέλω να το αντικαταστήσω για να συμμαζευτούν έστω και λίγο αλλά κυρίως για αισθητικούς λόγους γιατί πιστεύω ότι δεν ταιριάζει με τον υπόλοιπο χώρο.
Η αμέσως επόμενη αλλαγή μάλλον θα είναι το sub , μιας και είχα προγραμματίσει αλλαγή των καλωδίων αλλά τελικά ο Άγιος Βασίλης ήρθε νωρίτερα φέτος και πλέον ενώνουν τον Denon με τον ROTEL.
 



S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Δεύτερο sub ίδιας μάρκας και μοντέλου και χρώματος με το εμπρός B&W AS2 , μεταφορά του σήματος γίνεται ασύρματα μέσο ενός DENON transmitter DN-202WT
 

Attachments


S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Ενισχυτής Yamaha 2060 , media player Egreat A5 , νέα καλώδια ενισχυτών , router ASUS RT -AC 66U , Marmitek transmitter
Νέο έπιπλο σχεδίασης και κατασκευής δίκης μου , διαστάσεις 190x60x45 , με σύστημα εξαερισμού της AC infinity.
 

Attachments

Last edited by a moderator:

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Επίσης τοποθέτηση ηχείων Atmos ,sub , transmitter και ρύθμιση από Μανώλη Καστρουνή,που ευχαριστώ πολύ για την υπομονή του.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.865.607
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top