ΟΤΕ: ΟΤΕ talk με κλήσεις προς όλα τα σταθερά δίκτυα

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΟΤΕ: ΟΤΕ talk με κλήσεις προς όλα τα σταθερά δίκτυα

Εσένα πολύ ανέμελο σε βλέπω
:121:
__________________
Καλά αυτό με τον 1ο λογαριασμό, είναι χάος. Σε μένα έγραφε συν αυτό, πλην εκείνο, ούτε κοστολόγος με master να ήσουνα. Οπότε γραμμή στο κατέστημα.
Αρχίζει λοιπόν ο υπάλληλος να μου λέει κάτι ακαταλαβίστικα, τον κόβω και πάω στον προϊστάμενο. Τα ίδια. Είχα όμως πάρει τα μέτρα μου. Είχα μαζί μου τυπωμένο τον Εμπορικό Νόμο. Του τον δίνω και του λέω
- Διαβάστε παρακαλώ το άρθρο 6.
Άρθρο 6ο. Δεν αποδεικνύουμε στον πελάτη, χρησιμοποιώντας διάφορους τεχνικούς όρους, ότι δεν ξέρει που παν τα τέσσερα (κάτι που συνήθως ισχύει). Κανείς δεν αγοράζει από κάποιον που είναι πολύ εξυπνότερος από τον ίδιο. Φοβάται ότι είναι εύκολο να τον κοροϊδέψει.
Κάγκελο ο μπόις!
Αμ πως! Αν νομίζεις πως μπορείς να με τρελάνεις, παλουκάρι μου, το ίδιο εύκολο είναι και γιά μένα! :125:
Μετά μου έδωσε και κατάλαβα. Τώρα ξέρω να αναλύσω το λογαριασμό. Πληροφοριακά, χωρίς δωρεάν τηλέφωνα (κάνω λίγα) και με Conn-X στα 2 μεγαμπίτια, πληρώνω ~85 ευρά το δίμηνο.
 

Μηνύματα
6.141
Reaction score
169
Απάντηση: Re: ΟΤΕ: ΟΤΕ talk με κλήσεις προς όλα τα σταθερά δίκτυα

Μια και μιλάτε για χρεώσεις, εμένα στην 4νετ (internet από 26-10-2007, Ιδιόκτητο από μέσα Ιανουαρίου - όλα αυτά μετά από πολύ ταλαιπωρία λτλ, ) ακόμη δεν μου έχει έρθει ... λογαριασμός για τίποτε!!! (Αίτηση 1-6-2007 --- η προνομιακή -----).

Μέχρι στιγμής κάνω την ...πάπια!!! (μήπως και σηκώνουν κανένα τηλέφωνο;;;)

Μετά θα δώ τί θα κάνω!!!
Κι εγω την παπια εκανα για 8 μηνες στη χολ.Τον 9ο που ηρθαν ολοι μαζι κι εγινα λαγος:142:

Ακομη με ψαχνουν:137:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.801
Reaction score
83.785
Απάντηση: Re: ΟΤΕ: ΟΤΕ talk με κλήσεις προς όλα τα σταθερά δίκτυα

Κι εγω την παπια εκανα για 8 μηνες στη χολ.Τον 9ο που ηρθαν ολοι μαζι κι εγινα λαγος

Ακομη με ψαχνουν:137:

Πρόσεχέ τους γιατί αυτοί είναι ύαινες... :138:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.697
Μηνύματα
2.870.218
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top