Ολοκληρωμένος HK3770 και Watt

Μηνύματα
414
Reaction score
891
Φίλος θέλει να φτιάξει δικαναλο σύστημα και, μέχρι στιγμης, κοιτάμε για ηχεία wharfdale diamond 11.4 και Klipsch R-620F.

Χρειάζεται ενισχυτή με usb, πιθανώς Bluetooth ως bonus, και υποστήριξη πικάπ.

Καθώς χαζεύαμε τα site είδα τον Harman Kardon του τίτλου και μου έκανε εντύπωση η πληρότητα αλλά και τα watt τα οποία αναφέρει. Σ' αυτά τα χρήματα δεν έχω δει κάτι άλλο τόσο πλήρες, υπάρχει κάποιος λάκος στη φάβα; Στα ίδια χρήματα οι "καλοί" ενισχυτές δίνουν 50-65 watt.

Πρέπει να προσέξω κάτι; Έχετε κάτι άλλο υπ'οψιν σε αυτά τα χρήματα που κοιταμε;
 

Μηνύματα
13.643
Reaction score
6.610
Φίλος θέλει να φτιάξει δικαναλο σύστημα και, μέχρι στιγμης, κοιτάμε για ηχεία wharfdale diamond 11.4 και Klipsch R-620F.

Χρειάζεται ενισχυτή με usb, πιθανώς Bluetooth ως bonus, και υποστήριξη πικάπ.

Καθώς χαζεύαμε τα site είδα τον Harman Kardon του τίτλου και μου έκανε εντύπωση η πληρότητα αλλά και τα watt τα οποία αναφέρει. Σ' αυτά τα χρήματα δεν έχω δει κάτι άλλο τόσο πλήρες, υπάρχει κάποιος λάκος στη φάβα; Στα ίδια χρήματα οι "καλοί" ενισχυτές δίνουν 50-65 watt.

Πρέπει να προσέξω κάτι; Έχετε κάτι άλλο υπ'οψιν σε αυτά τα χρήματα που κοιταμε;
εχει ψηφιακο τελικο σταδιο,για αυτο η μεγαλη ισχυ , με μικρο σχετικα βαρος και ογκο συσκευης.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.681
Reaction score
2.727
https://audio.com.pl/testy/stereo/amplitunery-stereo/2559-harman-kardon-hk-3770

Εδώ θα βρεις και μετρήσεις ισχύος που δειχνουν ότι η πραγματική ισχύς είναι ακόμη μεγαλύτερη της ανακοινωθεισας. Ο ενισχυτής είναι τάξης αβ , με διακοπτικο τροφοδοτικό και η απουσία του μετασχηματιστή ευθύνεται για το χαμηλό του βάρος.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Το θέμα είναι πως το μοντέλο καταργήθηκε.
Αν υπάρχει στοκ σε κάποιο κατάστημα, είναι άγνωστο...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.867.047
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top