Ολοκληρωμενος ενισχυτης Sony TA-F210

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.728
Reaction score
999
Βρεθηκε στα χερια της αγαπημενης μου απο συγγενικο της προσωπο που αδειαζε το χωρο του ο εν λογω ενισχυτης .
Ειναι Made in Japan σε παρα πολυ καλη κατασταση για τα χρονια του .
Δεν φαινεται να εχει ανοιχτει και μεσα ειναι πεντακαθαρος
Υπαρχουν καποια μικρα σημαδια πανω απο τοποθετηση αλλου μηχανηματος και στο πλαι καποια χρωματικη αλλοιωση σε ενα μικρο τμημα
Ολες οι εισοδοι λειτουργουν κανονικα και εχει phono input που δεν το εχω δοκιμασει ,δεν εχω καποια συσκευη .
Το ποντεσιομετρο δουλευει αριστα χωρις το παραμικρο θορυβο
Ηχητικα δεν ακουσα καποιο προβλημα που να με ενοχλησει και να με κανει να πιστευω πως χρειαζεται καποιου ειδους επισκευη
Για τους απαιτητικους να πω οτι το τροφοδοτικο σε πολυ κοντινη αποσταση "ακουγεται" ελαχιστα επειδη ομως εχω ενισχυτη ιδιας χρονολογιας και κανει τον ιδιο θορυβο ειμαι βεβαιος οτι ειναι καθαρα θεμα κατασκευης και οχι ελλατωματος.
Με εντυπωσιασε για την τιμη του η μεσαια περιοχη συχνοτητων, γεματη και ζεστη με αρκετη λεπτομερεια.
Το δινω επειδη εχω στη κατοχη μου και αλλα ηχοσυστηματα .
Ελεγχος δεκτος μονο απο εκεινους με σοβαρο ενδιαφερον
Τιμη 70€ . Δεν ειναι συζητησιμη.Ανταλλαγες δεν χρειαζομαι
Περιοχη κεντρο Αθηνα.
Ευχαριστω πολυ.

. IMG_5610.JPG IMG_5613.JPG IMG_5615.JPG
 

Attachments


Μηνύματα
29
Reaction score
0
Καλημέρα σας. Ενδιαφέρομαι για τον ενισχυτή. Θα ήθελα να μου επιβεβαιώσετε το άριστο της λειτουργικής του κατάστασης και να σας ρωτήσω για δυνατότητα αποστολής στις Σέρρες με χρέωση παραλήπτη μέσω πχ. ελτά δέμα εσωτερικού
 

Μηνύματα
1.728
Reaction score
999
Καλημερα . Οπως ανεφερα το phono input δεν εχει δοκιμαστει οποτε δεν μπορω να επιβεβαιωσω το ζητουμενο σου .
Το κουτι το δεν το εχω αλλα μπορω να στειλω με αλλο κουτι
Στη διαθεση σου με pm μονο να μην χαλαμε τις αγγελιες
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.575
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top