Ο Προδότης!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Μαντέψτε ποιός Πισάκιας με Wii παρακαλώ, δεν άντεξε και πήρε ps3. Και ισχυρίζεται ότι το πήρε για το Blu ray (καλασσική ατάκα προδότη), αλλά πήρε και 3 (ολογράφως ΤΡΙΑ) παιχνιδάκια, έτσι για να υπάρχουν!!! :happy_9::happy_9:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Όχι ρε γαμώτο, στην αρχή νόμιζα πως ήταν ο Unforgiven και χάρηκα.
Ο Regunus?
 


Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Όχι ρε γαμώτο, στην αρχή νόμιζα πως ήταν ο Unforgiven και χάρηκα.
Ο Regunus?
Ο Regunus το πήρε μονο για Blu-Ray. Οποιος το αμφισβητησει θα μιλήσει με τον δικηγόρο μου.

btw... 2 παιχνίδια πήρα...το τρίτο είναι για PS2 αλλα η γνωστή αφηριμάδα μου ξαναχτύπησε :cool_3::cool_3::cool_3:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Ο Regunus το πήρε μονο για Blu-Ray. Οποιος το αμφισβητησει θα μιλήσει με τον δικηγόρο μου.

Ο οποίος δικηγόρος, ασφαλώς, θα φοράει μπλε κοστούμι.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
btw... 2 παιχνίδια πήρα...το τρίτο είναι για PS2 αλλα η γνωστή αφηριμάδα μου ξαναχτύπησε :cool_3::cool_3::cool_3:
Με γειά!

Hint για το μέλλον: τα παιχνίδια του PS2 έχουν άλλη συσκευασία :crazy_3:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Πρώτον: Δεν είμαι πισάκιας.
Δεύτερον: Δεν έχω Wii.
Τρίτον: Θα πάρω PS3 αν σταματήσει τα demo και αρχίσει να βγάζει παιχνίδια, ιδίως αν αυτά συναγωνίζονται του 360. (Ζήσε Μάη μου...:happy_9: )
Τέταρτον: Δεν θα το έπαιρνα ποτέ για το Bluray.
Δεν με προσέχετε και στεναχωριέμαι... :happy_8:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Πρώτον: Δεν είμαι πισάκιας.
Δεύτερον: Δεν έχω Wii.
Τρίτον: Θα πάρω PS3 αν σταματήσει τα demo και αρχίσει να βγάζει παιχνίδια, ιδίως αν αυτά συναγωνίζονται του 360. (Ζήσε Μάη μου...:happy_9: )
Τέταρτον: Δεν θα το έπαιρνα ποτέ για το Bluray.
Δεν με προσέχετε και στεναχωριέμαι... :happy_8:
Μα το κατάλαβα, απλά στην αρχή είχα μια ελπίδα. Θα ήταν θέμα όπως και να το κάνεις, τώρα με το Regunus (και το δικηγόρο του) τί να πούμε; :happy_9:
 

Μηνύματα
5.072
Reaction score
0
αφου ο τιτλος μιλαει απο μονος του:
Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ..
ποιος αλλος θα μπορουσε να ειναι δηλαδη??????????.. δε σας καταλαβαινω... !!!!!!!!!

χαχαχαχααχαχαχχαχαααχαχχαχαχαχχα!!!!!!!!!!!!!!
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Re: Απάντηση: Ο Προδότης!!!

Με τον καιρο πολλοι θα αλλαξοπιστησουν:happy_4:
Και εγώ αυτό πιστεύω. Όταν βαρεθείτε να παίζετε demo μιας πίστας και θελήσετε κανένα πραγματικό παιχνίδι, αναγκαστικά θα στραφείτε στο 360 :happy_9:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Ο Προδότης!!!

Καλορίζικο βασιλικέ ρουφιάνε...........:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Προδότης!!!

Και εγώ αυτό πιστεύω. Όταν βαρεθείτε να παίζετε demo μιας πίστας και θελήσετε κανένα πραγματικό παιχνίδι, αναγκαστικά θα στραφείτε στο 360 :happy_9:
Σήμερα παράγγειλα το Resistance.......για να δούμε αν αξίζει τον κόπο......"happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1"
 



Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Προδότης!!!

Εμ βέβαια... Αν έχεις βάλει το PS3 πού να μείνει χώρος;:happy_5:
Και φυσικα το ps3 δεν κουνιεται με τιποτα απο κει
 

Μηνύματα
5.072
Reaction score
0
Μη λετε PS3.. μη λετε PS3..

ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!

χαχαχαχχααχχαχαχχχα....
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ο Προδότης!!!

Σήμερα παράγγειλα το Resistance.......για να δούμε αν αξίζει τον κόπο......"happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1" "happy_1"
Εχω ηδη αρρωστησει με αυτο το παιχνιδι.
Δεν παιζω συνηθως τετοια σε κονσολες αλλα αμα εχει cooperative να παιζεις με φιλο τοτε ναι.
Το παιχνιδι μαμαει και δερνει.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
μέχρι στιγμής πάντως δεν με έχει εντυπωσιάσει.

βέβαια PC Gamer είναι εξαιρετικά δύσκολο να εντυπωσιαστεί με παιχνίδια κονσόλας...

πολλά λεφτά για το τίποτα.βέβαια (περα απο την πλάκα) όντως το αγόρασα μονο για το Blu-Ray καθώς απο εβδομάδα θα εφοδιαστώ και με HD-DVD. Με έχει πιάσει ενα καταναλωτικό όργιο.

Σαν παιχνιδομηχανή θα το δει μονο ο αδερφός μου και μόνο στο PRO :p
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
βέβαια PC Gamer είναι εξαιρετικά δύσκολο να εντυπωσιαστεί με παιχνίδια κονσόλας...
Nα σου πω σε τι με είχε εντυπωσιάσει η πρώτη κονσόλα μου; Στο ότι βάζεις το παιχνίδι και παίζεις. Και παίζεις το ίδιο, όπως παίζουν όσοι έχουν την ίδια κονσόλα. Παίρνεις ένα περιφερειακό, το βάζεις στην κονσόλα και τέλος.
Στο PC; Όλο και κάτι θα του φταίει, όλο και κάτι θα θέλεις να αγοράσεις, όλο και κάτι θα του βρωμάει, όλο και κάποιο conflict θα γίνεται, όλο και κάποιο patch θα θέλει για τη δική σου κάρτα και τη δική σου mb... Όλο και κάποιο κόλλημα θα τρώει και τότε αρχίζουν τα ψαξίματα στα fora, τα downloads, τα install/uninstall, οι drivers, τα restart, οι αναβαθμίσεις.
Άει σιχτίρ, τα βαρέθηκα!
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top