ΠΑΟ 2021-2022

Reaction score
18.218
ΝΤΑΞ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ....

ΕΜΕΙΣ ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ.....

ΘΑ ΜΕΤΡΑΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.

ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΑ.

Reaction score
4.116
ΝΤΑΞ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ....

ΕΜΕΙΣ ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ.....

ΘΑ ΜΕΤΡΑΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.

ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΑ.
Διαφωνώ ριζικά...ο γάβρος δεν χέστηκε, απλά δεν μπορούσε, το έδειξε με την ενδεκάδα που κατέβηκε, το έδειξε με την σκληρότητα με την οποία πήγαιναν τα ψαλίδια του στις φάσεις.
Η ομάδα μας είναι αυτοταλάντωτη... Χωρίς πρόεδρο, χωρίς διοίκηση, χωρίς λεφτά,, χωρίς γήπεδο, χωρίς πίεση εκεί που πρέπει, χωρίς, χωρίς, χωρίς...
Μόνο με το ☘ στο στήθος.
Μόνο με αυτό.

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Reaction score
74.642
Χωρίς πρόεδρο, χωρίς διοίκηση, χωρίς λεφτά,, χωρίς γήπεδο, χωρίς πίεση εκεί που πρέπει, χωρίς, χωρίς, χωρίς...
Μόνο με το ☘ στο στήθος.
Μόνο με αυτό.
Σνιφ...

jag

Reaction score
18.600
Μαρτίνς:; Δεν είναι ποδοσφαιρική ντροπή να μην μπορείς να κερδίσεις σε τέσσερα ματς τον Παναθηναϊκό, είναι όμως ποδοσφαιρική ντροπή να κάνεις μόλις 2-3 ευκαιρίες στα τρία παιχνίδια μαζί του μέσα στο 2022. :biggrin:

Reaction score
18.218
Μαρτίνς:; Δεν είναι ποδοσφαιρική ντροπή να μην μπορείς να κερδίσεις σε τέσσερα ματς τον Παναθηναϊκό, είναι όμως ποδοσφαιρική ντροπή να κάνεις μόλις 2-3 ευκαιρίες στα τρία παιχνίδια μαζί του μέσα στο 2022. :biggrin:

ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΛΙΣ 33%......

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Reaction score
77.933
Γιοβάνοβιτς: Για το αήττητο του Παναθηναϊκού για φέτος κόντρα στον Ολυμπιακό: «Αυτό είναι κάτι που για να είμαι ειλικρινής, αν ήμουν προπονητής σε άλλη ομάδα μπορεί να χαιρόμουν. Όταν είμαι στον Παναθηναϊκό και ο Ολυμπιακός είναι μπροστά τόσους βαθμούς στον βαθμολογικό πίνακα, σίγουρα δεν είναι κάτι για το οποίο μπορούμε να χαιρόμαστε. Δεν το βλέπω έτσι, δεν είναι αυτό που μπορεί να με ικανοποιήσει. Δεν ξέρω για τους φιλάθλους, εγώ θα ήθελα να είμαστε η ομάδα που θα παλεύει για το πρωτάθλημα. Δύο νίκες ή δυο ισοπαλίες. Δεν είναι κάτι που με ενθουσιάζει καθόλου»

:hi:

Για τον φετινό Ολυμπιακό το έχω γράψει: ήμασταν ο χειρότερος Ολυμπιακός των τελευταίων χρόνων, αλλά βάλθηκαν όλοι οι συνδιεκδικητές να μας χαρίσουν το 47ο.

Reaction score
18.218
61 ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ....

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΜΠΑ ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ......

Reaction score
4.116
Πάμε ξανά, με την διοίκηση απούσα, με την διοίκηση να νιώθει ότι διοικεί τον Αστέρα Τυροπλάγιας και να μην έχει νύχια ούτε για να ξύσει τα μπολς που δεν έχει...σε επίπεδο θεσμών και Πολιτείας...
Με μικροκαμωμένο μπάτζετ και χωρίς λεφτά αισθήματα, χωρίς γήπεδο, χωρίς, χωρίς, χωρίς...
Όμως με έναν σοβαρό Σέρβο Προπονητή που τους ηττοπαθείς Ζεβεδαίους μας τους ψήλωσε Τρία Μέτρα, τους έδωσε ηθικά κίνητρα, τους έκανε να λάβουν μια αίσθηση για το βάρος της Πράσινης Φανέλας, τους ξεκλείδωσε, τους δίδαξε τα βασικά, τους έκανε να κοιτάξουν στα μάτια τα άλλα κουρούπελα με τα λεφτά, τις υποδομές και κυρίως τις άκρες στο σύστημα... χωρίς να νιώθουν κατώτεροι.
Και σήμερα έχουμε το Δέκατο Ένατο (19) Κύπελλο Ελλάδος, θα βγούμε στην Ευρώπη και όσο να'ναι έχουμε μια χαρά❤

*Αυτός ο Γιάννης ο Αλαφούζος τι να σκεφτόταν άραγε χθες σαστισμένος, αγέλαστος, κουμπωμένος, τελείως έξω από τα νερά του μπροστά σε αυτά τα παιδιά που πανηγύριζαν έξαλλα το Κύπελλο🙄

**Θέλω ν’ αγιάσω μα δεν μπορώ
αλήθεια λέω, μα το Θεό.
Κάθε λίγο και λιγάκι
το τρελό το διαβολάκι
μου ζαλίζει το μυαλό.

Κι αν κλειστώ σε μοναστήρι
κι αν τον κόσμο αρνηθώ,
το τρελό το, αχ, το διαβολάκι
θα βρει το παραθυράκι
πιο βαριά να κολαστώ....

Reaction score
1.547
Εχω να δηλώσω οτι έφαγα πολύ δακρυγόνο χθες
Καλα που δεν είχα πάρει τον μικρό μαζί μου
Για να πάρετε μια ιδέα
Να έχουν βάλει φωτιά στα καθίσματα και να βλέπουν μπάλα
Απλα δεν υπάρχουν
Και μετα θέλουν και μετακίνηση οπαδών

jag

Reaction score
18.600
Η καλύτερη χρονιά του ΠΑΟ εδώ και χρόνια
Με κύπελο, επιστροφή στην προκριματική φάση για ευρώπη, καλή μπάλα και ομορφιές στα πλέι οφ.
Άντε με το καλό και το νέο γήπεδο. ☘

jag

Reaction score
18.600
Το παρατήρησα και ομολογώ πως ήταν ξενέρωτο...

jag

Reaction score
18.600
Σαν σήμερα πριν από 51 χρόνια ο Παναθηναϊκός έπαιξε στον τελικό του Κυπέλλου Πρωταθλητριών κόντρα στον Άγιαξ και έγραψε την πιο χρυσή σελίδα του ελληνικού ποδοσφαίρου σε συλλογικό επίπεδο.
(Αχ αυτός ο Άγιαξ δυο φορές μας στέρησε το όνειρο.)

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
164.287
Members
36.744
Νεότερο μέλος
sakissakis