ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑ GOLF 5

Μηνύματα
2.765
Reaction score
1.191
Αυτό που διαπίστωσα με την κλειδαριά του συνοδηγού είναι :
Όταν το αμάξι είναι κρύο (η λαμαρίνα στην πόρτα )κολλάει στο άνοιγμα από έξω.
Όταν το έχει δει ο ήλιος όπως σήμερα μεσημέρι και η λαμαρίνα δεν είναι κρύα τότε άνοιξε μια χαρά .
Αυτό έχει συμβεί 2 φορές σε 2 διαφορετικές μέρες.
Θα επαναλάβω το πείραμα με πιστόλι θερμού αέρα και θα βγάλω συμπεράσματα καθώς πρέπει να αποκλείσω την τυχαιότητα.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.299
Reaction score
93.803

Μηνύματα
2.765
Reaction score
1.191
Είμαι 99,999% σίγουρος πως το πρόβλημα της πόρτας συνοδηγού που δεν ξεκλειδώνει απο έξω δεν είναι από κάτι που έσπασε αλλά απο κάτι που κολλάει (πχ μικροδιακόπτης)
Όταν είναι κρύο το αμάξι ( η λαμαρίνα του) ή όταν έχει κρύο έξω δεν ανοίγει.
Όταν όμως το έχει δεί ο ήλιος το μεσημέρι ή σήμερα όλη μέρα που δεν είχε κρύο, λειτουργεί κανονικότατα...
 


Μηνύματα
29.250
Reaction score
23.290
Είμαι 99,999% σίγουρος πως το πρόβλημα της πόρτας συνοδηγού που δεν ξεκλειδώνει απο έξω δεν είναι από κάτι που έσπασε αλλά απο κάτι που κολλάει (πχ μικροδιακόπτης)
Όταν είναι κρύο το αμάξι ( η λαμαρίνα του) ή όταν έχει κρύο έξω δεν ανοίγει.
Όταν όμως το έχει δεί ο ήλιος το μεσημέρι ή σήμερα όλη μέρα που δεν είχε κρύο, λειτουργεί κανονικότατα...
ΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΕΣ ΚΟΛΑΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ.

ΣΕ ΜΑΣ ΚΟΛΑΝΕ ΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΕΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΟΥ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΑ.
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Σε mk6 tsi πέρα απο διάφορα άλλα η πλαφονιέρα άναβε όποτε ήθελε,πρωί,μεσημέρι και βέβαια το βράδυ οδηγώντας τρεμόπεζε λές
και έπαιζα σε ταινία θρίλερ.....χεχε, το κόστος δεν το θυμάμαι ήταν και λιζινγκ.
Φίλε μου καλησπέρα.. και εμένα τρεμοπαίζει η πλαφονιέρα αναβοσβήνει.. από τι το είχε πάθει εσένα?
 


Μηνύματα
455
Reaction score
572
Φίλε μου καλησπέρα.. και εμένα τρεμοπαίζει η πλαφονιέρα αναβοσβήνει.. από τι το είχε πάθει εσένα?
Ξαφνικά :idk: το έπαθε ,όπως και τόσα άλλα και έγινε αλλαγή όλη η πλαφονιέρα,όσο για το κόστος δεν θυμάμαι να σου πώ.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.872
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top