ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Μηνύματα
69
Reaction score
8
Αγαπητά μέλη του AVSITE,

Υπάρχει στοκ(σφραγισμένο) ένα τεμάχιο VPL-HW15,είναι τρέχον μοντέλο και πωλείται στην τιμή των 1,850 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ23%.Η προσφορά είναι από την Τεχνολογική Συστημάτων Α.Ε.

Τηλ.Επικοινωνίας:
6942289281
Κωνσταντίνος Χατζησόγλου.
 



Μηνύματα
69
Reaction score
8
Μεγάλη διαφορά είναι 31 ευρώ?

Μειώνω την τιμή και την βάζω -100ευρώ από τον πιο φθηνό του εν λόγω myrtoulas site.

Οπότε νέα τιμή 1,719ευρώ.

Ίσως να μην ενδιαφέρει αλλά απλά αναφέρω ότι η τιμή καταλόγου του προϊόντος είναι 2,460ευρώ.

Ευχαριστώ πολύ.
 

Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Όταν μπορώ να τον πάρω με λιγότερα χρήματα τότε καλύτερα να μι αναφέρουμε την λέξη πρoσφορά.
Όσο αφορά την τιμή του καταλόγου αγαπητέ μου φίλε πάντα το κατάστημα κάνει ένα – 30% από την τιμή καταλόγου της εν λόγω εταιρίας.
Όταν λοιπόν θα απευθύνεστε στα μέλη του site με τίτλους όπως προσφορά να γνωρίζετε πώς δεν τρώνε κουτόχορτο .
Ντροπή.
 


Μηνύματα
69
Reaction score
8
Re: Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Όταν μπορώ να τον πάρω με λιγότερα χρήματα τότε καλύτερα να μι αναφέρουμε την λέξη πρoσφορά.
Όσο αφορά την τιμή του καταλόγου αγαπητέ μου φίλε πάντα το κατάστημα κάνει ένα – 30% από την τιμή καταλόγου της εν λόγω εταιρίας.
Όταν λοιπόν θα απευθύνεστε στα μέλη του site με τίτλους όπως προσφορά να γνωρίζετε πώς δεν τρώνε κουτόχορτο .
Ντροπή.
Για μένα είναι προσφορά ειδικά εάν πουλιέται κάτω του κόστους.Παρακαλώ αφήστε τα σχόλια σας για άλλο τοπικ.Το 30% που υπάρχει γραμμένο και δεν το ξέρω που πρέπει να είναι στάνταρ?Τώρα αν δεν είναι προσφορά αφήστε τους διαχειριστές και τους υπεύθυνους να το κρίνουν και να αφαιρέσουν την αγγελία.Δεν έχω καμία αντίρρηση.
Ευχαριστώ
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Παιδια, προσεξατε λιγο τις τιμες απο το Skroutz?
Ειδατε καλα ποσο το εχει το πρωτο καταστημα και οχι τα ιντερνετομαγαζα?
Το κομματι που διαθετει ο Κωστας ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας
με εγγυηση 2 ετων.
Παρακαλω πολυ διαβαστε καλα πριν γραψετε.
Ευχαριστω:126:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

νέα τιμή 1,719ευρώ.
Όταν μπορώ να τον πάρω με λιγότερα χρήματα ...
+100000000
αγαπητά μέλη skokman και myrtoula, αν ξέρετε από ποιό μαγαζί μπορω να αγοράσω τον VPL-HW15 με λιγότερα χρήματα από τα 1,719ευρώ που λέει ο Κώστας, παρακαλώ ενημερώστε με ΑΜΕΣΑ.
 

L

LLLEFTERIS

Guest
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Παιδια, προσεξατε λιγο τις τιμες απο το Skroutz?
Ειδατε καλα ποσο το εχει το πρωτο καταστημα και οχι τα ιντερνετομαγαζα?
Το κομματι που διαθετει ο Κωστας ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας
με εγγυηση 2 ετων.
Παρακαλω πολυ διαβαστε καλα πριν γραψετε.
Ευχαριστω:126:
Αντρεα μην ξεχνας και τις προσφορες κραχτες των καταστηματων δηλαδη 3 κομματια η τις μαϊμουδες προσφορες και πανω σε αυτες πατανε οι περισσοτεροι και σου λενε το ταδε μαγαζι τον ειχε τοσο ασχετα αν δεν υπαρχει η ηταν μαϊμου η προσφορα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

αγαπητά μέλη skokman και myrtoula, μην με αφήνετε να περιμένω, ήταν ξεκάθαρο από την τοποθέτησή σας πως γνωρίζετε μαγαζί που θα μπορούσα να το πάρω φτηνότερα από την προσφορά του Κώστα, πείτε ποιό είναι αυτό το μαγαζί. εδώ, στο θρεντ, όχι με πι-εμ. ξεκάθαρα πράγματα. ενδιαφέρομαι εδώ και τώρα, να υπάρχει ετοιμοπαράδοτο.
 

Μηνύματα
82
Reaction score
1
Re: Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Αν έχω καταλάβει καλά τα παιδιά (skokman, myrtoula) θέλουν να 'ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΟΥΝ" τον τίτλο όπου αναγράφεται με κεφαλαία ο όρος ΠΡΟΣΦΟΡΑ.

ΠΡΟΣΦΟΡΑ λοιπόν εγώ το καταλαβαίνω όταν κάτι που κάνει ~1900 στην αγορά (και αφήστε τη τιμή καταλόγου please) το δίνει το κατάστημα τουλ. ένα 25-30% κάτω (do the maths).

Φιλικά πάντα
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
18
ΠΩΛΕΙΤΑΙ SONY VPL-HW15

Αγαπητά μέλη του AVSITE,

Πωλείται σφραγισμένο VPL-HW15 (τρέχον μοντέλο) 1,850 ευρώ,
συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 23%,
από την Τεχνολογική Συστημάτων Α.Ε.

Τηλ.Επικοινωνίας:
6942289281
Κωνσταντίνος Χατζησόγλου.
Αλλαξα τις λέξεις και την σειρά τους και αλλοίωσα
τον τίτλο και το κείμενο στο αρχικό ποστ
χωρίς να ρωτήσω κανένα.
Εντάξει τώρα?
Ολα λίγο καλύτερα?
ΝΚ
 

Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Α μαλιστα τώρα εγιναν κανονικά μαγαζια και INTERNETOμαγαζα
Να το θυμάμαι την επομένη φορά που κάποιος αναφέρει μια καλή τιμή από κατάστημα του εξωτερικού και να του αναφέρω πώς δεν είναι κανονικό μαγαζί.

(ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ PROGRESSIVE Ηλέκτρας Αποστόλου 2
Ιεράπετρα Κρήτης
Τηλ. Κέντρο……
Μπα μάλλον είναι κατάστημα φάντασμα)

Όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο φίλος εγώ προσωπικά καυτηριάζω την λέξη ‘’προσφορά στα μέλη του AV SITE’’
Μέχρι σήμερα γνώριζα πώς προσφορά είναι ένα προϊόν που πουλιέται αρκετά πιο χαμηλά από την τρέχουσα τιμή αγοράς.
Θέλω να ζητήσω συγγνώμη αν κακολόγησα φίλους σας η γνωστούς σας κ.κ διαχειριστές φίλοι συνεργάτες κτλ ορισμένων επαγγελματιών αλλά δεν έχω δει την ίδια ευαισθησία σε παρομια θέματα όταν αφορά μι γνωστά μας άτομα που δεν τα αποκαλούμε με το μικρό τους όνομα

‘’Για μένα είναι προσφορά ειδικά εάν πουλιέται κάτω του κόστους.Παρακαλώ αφήστε τα σχόλια σας για άλλο τοπικ.’’
Ave Caesar! Morituri te salutant!


Κώστα EAR καλορίζικος ο νέος σου sony
(τη μη μου πεις πως δεν θα αγοράσεις τελικά από τον Κώστα?
Δεν θέλω ούτε από το μυαλό μου να περάσει η εντύπωση πως Φωνάζεις ότι ενδιαφέρεσαι ΄΄άμεσα για αγορά΄΄ απλά για να δημιουργούμε εντυπώσεις)

Περιμένω εντυπώσεις για την εικόνα του
 

Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

εγω δεν εχω να πω τιποτα παραπανω,αφου Κωστα γνωριζεις και την αγορα και ξερεις και το αν εισαι ενημερωμενος πελατης το τι μπορεις να πετυχεις,θα επρεπε να ξερεις απτους πρωτους οτι οταν λεει καποιος οτι αυτο ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑ για τα μελοι του φορουμ,αυτο θα πρεπει να ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑ.Πιστευεις εσυ δλδ με την εμπιρεια σου,οτι αν πας στιν πχ Ηχοεκφραση και πληρωσεις μετρητης,δεν θα σου κανουν 100 ευρο εκπτωση στην αναγραφωμενη τιμη καταλογου??Αρα ποια η εννοια της προσφορας εδω??Μην κολλας λοιπον στις λεξεις και δες την ουσια....
 

Μηνύματα
69
Reaction score
8
Re: Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

εγω δεν εχω να πω τιποτα παραπανω,αφου Κωστα γνωριζεις και την αγορα και ξερεις και το αν εισαι ενημερωμενος πελατης το τι μπορεις να πετυχεις,θα επρεπε να ξερεις απτους πρωτους οτι οταν λεει καποιος οτι αυτο ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑ για τα μελοι του φορουμ,αυτο θα πρεπει να ειναι ΠΡΟΣΦΟΡΑ.Πιστευεις εσυ δλδ με την εμπιρεια σου,οτι αν πας στιν πχ Ηχοεκφραση και πληρωσεις μετρητης,δεν θα σου κανουν 100 ευρο εκπτωση στην αναγραφωμενη τιμη καταλογου??Αρα ποια η εννοια της προσφορας εδω??Μην κολλας λοιπον στις λεξεις και δες την ουσια....
Γιατί τόση επιθετικότητα ρε παιδιά ,πραγματικά δεν σας καταλαβαίνω..

Σκοκμαν δεν σε είδα να κάνεις το ίδιο και σε άλλες αγγελίες ή επιλέγεις τις αγγελίες που θέλεις..
 

Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ 1 τεμ SONY VPL-HW15

Μα φίλε μου σαφώς και δεν το κάνω αυτό σε όλες τις αγγελίες αλλά μόνο σε αυτά τα θέματα που δεν συμφωνώ
Άλλωστε στις αγγελίες ιδιωτών δεν είδα να λέει κανείς προσφορά στα μέλη

Δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου Κώστα απλά με ενόχλησε το προσφορά και όχι η τιμή .
Άλλωστε σαν σωστός επαγγελματίας άμεσος την διόρθωσες λέγοντας 100 ευρώ χαμηλότερα τιμή που πραγματικά είναι πολύ καλή
Πρόβλημα έχω με τις αντιδράσεις ορισμένων που έχουν επιλεκτική μνήμη και κρίση.

Και πάλι τονίζω πως δεν έχω καμία διαμάχη μαζί σου η με οποιονδήποτε άλλον και ΙΣΑ-ΙΣΑ που η αντίδραση σου όταν έμαθες την τιμή ήταν άμεση, πράγμα για το οποίο σου βγάζω το καπέλο

Παναγιώτης
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top