ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΒΑΡΗ - ΕΥΚΑΙΡΙΑ !!!

Μηνύματα
522
Reaction score
408
θα προσπαθησω να τα δωσω ολα μαζι αρχικα οποτε μη μου λετε ποσο εχει η μια μπαρα και ποσο η αλλη αρχικα. αν δεν φυγουν θα τα σπασω.

Δισκοι οι περισσοτεροι με λαστιχενια επενδυση για σπιτι.

165 κιλα συνολο

- παγκος αναδιπλουμενος, οριζοντιος - επικλινης (δυο θεσεις) - κατακλινης, με ορθοστατες και λαβες για βυθισεις.

- μπαρα 1.80 βιδωτη
- μπαρα μικρη βιδωτη
- στραβομπαρα βιδωτη
- μπαρα Π βιδωτη
- 2 αλτιρακια μεταλικα βιδωτα

- ορθοστατες για squat (μεγιστο υψος 1.80)

-συστημα λαβης και βασης που μετατρεπει τη μπαρα σε σταυρο.

- ζωνη x-fit extra large καινουρια.

ολα μαζι 290

Αθηνα νοτια προαστια
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Φιλε μου καλη σου ημερα.

Ονομαζομαι Γιωργος και θα ηθελα να σου πω ότι η προσφορα σου είναι φοβερη.

Εγω δεν εχω τοσα λεφτα και θα σε ρωτουσα αν μπορεις να μου δωσεις τα βαρη,2 αλτιρακια μεταλικα βιδωτα, μπαρα Π βιδωτη 100 ευρο.

Το ξερω ότι μπορει να είναι λιγα αλλα πραγματικα δεν εχω αλλα και ξερω ότι αυτα που δινεις αξιζουν πολλαααα. Σταματισα το γυμναστιριο για αυτό το λογο και θελω να κανω κατι σπιτι
 

Μηνύματα
522
Reaction score
408
γεια σου γιωργο. η τιμη που μου δινεις ειναι χαμηλοτερη και απο σιδηρου scrap...

εκτος αυτου, εχω ενα θεμα με ατομα με ενα ποστ, που ειναι απαντηση σε αγγελια.

εχει γινει μοδα αυτο με ατομα που μπαινουν σε ολα τα φορουμ και ψαχνουν πραγματα κοψοχρονια για μεταπωληση. αν ηταν ετσι θα τα ειχα βαλει αγγελια στη χε...

τουλαχιστον αν ησουν καποιος απο εδω μπορει κατι να καναμε. αλλα ετσι πως θα γινει?
 


Μηνύματα
522
Reaction score
408
Ωραίος :thumbsup:
εκτος αν ψαχνουν μεσω google και τους βγαζει εδω μεσα???

απλα μου φαινετε περιεργο. εβαλα την αγγελια και σε δυο bodybuilding forums που ειμαι καιρο τωρα και ολο ασχετα ατομα απαντανε, ολοι με ενα ποστ :/
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.346
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top