Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Μηνύματα
123
Reaction score
0
Γειά σας φίλοι μου, πριν απο κανένα μήνα έγινα και εγώ κάτοχος του PS3.Μόλις τερμάτισα το uncharted 2 και μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ!!
Θέλω να μου πείτε προτάσεις για παιχνίδι που να παίζετε με 2 παίχτες, όχι online.Δηλαδή να κάτσω με τη κοπέλα μου να παίξουμε μια περιπέτεια καθοδηγώντας ο καθένας τον δικό του παίχτη.Πήρα το call of duty 2 αλλά δεν είναι έτσι όπως το θέλω, δε σε ξεκινάει απο την αρχή αλλά σου βάζει καιδιαλέγεις πίστες.Βέβαια το βαρεθήκαμε κιόλας.Καμια άλλη προταση?Όχι αυτοκινητα η τύπου TEKKEN, μιλάω καθαρά περιπέτεια η πολεμικό..

Κάντε κάτι γα να μη την ακούω να γκρινιάζει..
 


Μηνύματα
123
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Ευχαρσιτώ φίλε θα το κοιτάξω!!Ωραίο φαίνεται..
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Ένα διαφορετικό παιχνίδι, πλήρως εξελληνισμένο και πολύυυυυυ διασκεδαστικό, για 1 εως 4 παίκτες είναι το Buzz!
Ουσιαστικά είναι σαν τηλεπαιχνίδι ερωτήσεων (διαφόρων κατηγοριών) και προσφέρει πολύ γέλιο και κόλλημα ιδιαίτερα σε παρέες!!
Αξίζει με 1000!!! :107:


[YOUTUBE]uqEG7AbKc4o[/YOUTUBE]
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Κάντε κάτι γα να μη την ακούω να γκρινιάζει..



....και δεν υπάρχει ούτε μία στις 1000 να σου ξαναγκρινιάξει.
Καρατσεκαρισμένο!!
Βλέπω υπερωρίες στο PS3 :138:
 

Μηνύματα
1.521
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Επίσης αν σου αρέσουν παιχνίδια ψιλοτρομακτικά πολύ καλό είναι και το resident evil 5.Δες εδώ review http://game20.gr/reviews/resident-evil-5-review/ και μάλιστα παίρνει πολλά + στο multiplayer.Αν παίξετε διπλό σε αυτό το παιχνίδι θα βοηθάει ο ένας τον άλλον ...πχ σαν την φωτογραφία
 

Μηνύματα
71
Reaction score
1
Επισης πολυ καλα σε διπλο ειναι τα ARMY OF TWO 1,2.Ειναι και τα δυο split screen.Και τα call of duty παιζουν split screen επισης.Αλλο ενδιαφερον διπλο με αεροπλανα ειναι το BLAZING ANGLES 2.
 

Μηνύματα
123
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Mου έδωσε ένας φίλος μου το resident evil 5 το οποίο είναι απο αυτά που ψάχνω.Δύο παίχτες να πηγαίνουνε μαζί , βοηθώντας ο ένας τον άλλον να τελείωσει η περιπέτεια.

Επίσης εχθές ήταν βραδιά αντρών!!Πήγαμε στο Video club να νοικιάσουμε παιχνίδι για να παίξουμε όλοι μαζί και πήραμε μια μεγάλη απογοήτευση βλέποντας πως τα Need for speed shift, grand turismo 5,colin mc ray dirt 2 και πολλά άλλα παρόμοια παιχνίδια παίζουνε μόνο με ενα παίχτη.ΑΙΣΧΟΣ έχω να πω μόνο!!Εννοείται πως on line μπορείς να παίξεις με πολλούς παίχτες.Αλλά αυτός είναι ο σκοπός?Να μας αποξενώσουνε τελείως?Με αυτά τα παιχνίδια μεγαλώσαμε παίζοντας όλοι μαζί, ήταν μια ευκαιρία να είμαστε όλοι μαζί.
Εγώ δεν έχω ίντερνετ σπίτι αλλά στο μαγαζί μου.Δηλαδή πρέπει να πάρουμε απο μια κονσόλα και να βάλουμε απο ένα ιντερνετ στο σπίτι?Τέλος πάντων ευτυχώς υπάρχουν τα Pro kai Fifa που σώζουν τη κατάσταση, απλώς ήθελα να εκφράσω το παράπονό μου.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Εγώ δεν έχω ίντερνετ σπίτι αλλά στο μαγαζί μου.Δηλαδή πρέπει να πάρουμε απο μια κονσόλα και να βάλουμε απο ένα ιντερνετ στο σπίτι?Τέλος πάντων ευτυχώς υπάρχουν τα Pro kai Fifa που σώζουν τη κατάσταση, απλώς ήθελα να εκφράσω το παράπονό μου.

Εγώ Ηλία θα εκφράσω ένα άλλο παράπονο......
Το ότι δεν έχω στα χέρια μου το.....avatar σου!! :138:
Και δεν θα με ενδιέφερε ΚΑΘΟΛΟΥ που δεν θα ερχόταν η παρέα μου μαζί :142:
 

Μηνύματα
123
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Χαχαχα το είχα 3 χρόνια φίλε μου αλλά είναι άτιμο πολύ,πολύ άτιμο.Τώρα σοβαρέψαμε slk200..
 

Μηνύματα
131
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Ένα πολύ καλό παιχνιδάκι για 2 παίκτες, είναι το Little Big Planet.
Είναι μοναδικό στο είδος του και έχει αυτό που ψάχνεις ¨Δύο παίχτες να πηγαίνουνε μαζί , βοηθώντας ο ένας τον άλλον να τελείωσει η περιπέτεια¨.
Κατα την γνώμη μου αξίζει μια δοκιμή.. και όχι μόνο.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Χαχαχα το είχα 3 χρόνια φίλε μου αλλά είναι άτιμο πολύ,πολύ άτιμο.Τώρα σοβαρέψαμε slk200..

Εγώ Ηλία, δεν υπήρχε περίπτωση να πουλούσα αυτό το εκπληκτικό αυτοκίνητο. Με τίποτα......
Μεγάλη μου αγάπη, αλλά μάλλον θα μείνει ανεκπλήρωτο όνειρο!! :122:

Γιατί άτιμο?
 

Μηνύματα
123
Reaction score
0
Απάντηση: Παιχνίδι για δύο παίχτες?

Γιατί άτιμο?
Φίλε μου ένα θα σου πω!Όσοι είχανε S2000 βγήκανε όλοι έξω απο το δρόμο ένας εκ των οποίων είμαι εγώ με δύο εξόδους παρακαλώ.Κανα δύο άτομα ξέρω, απο τους οποίους ο ένας πηγαίνει πολύ νορμάλ και ο άλλος είναι ταλέντο.

Ειναι εκπληκτικό αυτοκίνητο αλλά για να το απολαύσεις θέλει χέρια και το γκάζι δυστυχώς είναι γλυκό.Ευτυχώς τη τελευταία γενιά βάλανε αντισπίν νομίζω γιατί με τα προηγούμενα βγήκε πολύς κόσμος έξω απο το δρόμο.Μακάρι να το είχα να στο δινα να καταλάβεις αν δε το χεις οδηγήσει...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.056
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top