Πανέμορφο technics sl 1500c

Αυτό που δεν μου κάθεται αισθητικά σ΄αυτά τα πικάπ είναι το εξόγκωμα στο πλαστικό καπάκι τους, είναι πολύ χωριό.

Κάπως πρέπει να ξεχωρίζουν από άλλα στην αγορά. Τα ΜΚ ΙΙ έχουν δημιουργήσει ολόκληρη σχολή. Η συνταγή ήταν και είναι επιτυχημένη. Γιατί λοιπόν να την αλλάξουν; Καρούμπαλο θέλει η αγορά, καρούμπαλο βάζουν.
Γιάννης
[DOUBLEPOST=1560841227][/DOUBLEPOST]
-

-
Στιβαρός, λεπτομερής και μουσικός ήχος
Εξαιρετικό μπάσο
Κασέτα περιλαμβάνεται
Ηλεκτρονικός έλεγχος ταχύτητας

-
Κεφαλή εννοείς...

Nick Arvanitakis

Administrador
Administrator
Δεν γνωρίζω ποιος φέρνει τα Technics στην Ελλάδα.
Αν ξέρει κάποιος ας μας πει
Κανένας.
Μιλάς με την Τechnics έξω και σου λένε, στην Ελλάδα έχουμε την Ιntertech.
Mιλάς με την Ιntertech εδώ και λένε δεν ασχολούμαστε.
Κάποια κομμάτια , ξέρω πως φέρνει η South Sounds (Γιώργος Kοψαφτόπουλος -Ανέστης Κούλης) στη Γλυφάδα.

..δε πετάω ενάμιση μαρούλι σε technics...προτιμώ να πάρω ένα classic luxmanάκι, ή microseiki ή έστω rega, project.κτλ,.παρά αυτή τη ¨μαυρίλα ¨.

Αυτό που δεν μου κάθεται αισθητικά σ΄αυτά τα πικάπ είναι το εξόγκωμα στο πλαστικό καπάκι τους, είναι πολύ χωριό.
Το ότι υπάρχει ακόμα καρουμπαλο στο καπάκι λογικά σημένει ότι ο βραχίονας μπορεί να αλλαχτεί και με κάποιον καλύτερο φαντάζομαι.

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Το ότι υπάρχει ακόμα καρουμπαλο στο καπάκι λογικά σημένει ότι ο βραχίονας μπορεί να αλλαχτεί και με κάποιον καλύτερο φαντάζομαι.
Ο θόλος στο καπάκι υπάρχει για να χωράει ο βραχίονας, που είναι ρυθμιζόμενου ύψους, όπως σε όλα τα 1200MKx.

Staff online

Forum statistics

Threads
149.701
Members
34.031
Νεότερο μέλος
artemoo