Πανέμορφο technics sl 1500c

Reaction score
180
Αυτό που δεν μου κάθεται αισθητικά σ΄αυτά τα πικάπ είναι το εξόγκωμα στο πλαστικό καπάκι τους, είναι πολύ χωριό.

Reaction score
563
Κάπως πρέπει να ξεχωρίζουν από άλλα στην αγορά. Τα ΜΚ ΙΙ έχουν δημιουργήσει ολόκληρη σχολή. Η συνταγή ήταν και είναι επιτυχημένη. Γιατί λοιπόν να την αλλάξουν; Καρούμπαλο θέλει η αγορά, καρούμπαλο βάζουν.
Γιάννης
[DOUBLEPOST=1560841227][/DOUBLEPOST]
-

-
Στιβαρός, λεπτομερής και μουσικός ήχος
Εξαιρετικό μπάσο
Κασέτα περιλαμβάνεται
Ηλεκτρονικός έλεγχος ταχύτητας

-
Κεφαλή εννοείς...

ika

Reaction score
3.025
Αυτό που δεν μου κάθεται αισθητικά σ΄αυτά τα πικάπ είναι το εξόγκωμα στο πλαστικό καπάκι τους, .....
Σαν κάποια ROLEX
[DOUBLEPOST=1560871072][/DOUBLEPOST]
Καλή επένδυση. Σε 25 χρόνια θα πωλείται 3-4000 ευρώ.
Πόσο θα κάνει τότε το SP10?

Nick Arvanitakis

Επαγγελματίας Admin
Administrator
Reaction score
18.639
Δεν γνωρίζω ποιος φέρνει τα Technics στην Ελλάδα.
Αν ξέρει κάποιος ας μας πει
Κανένας.
Μιλάς με την Τechnics έξω και σου λένε, στην Ελλάδα έχουμε την Ιntertech.
Mιλάς με την Ιntertech εδώ και λένε δεν ασχολούμαστε.
Κάποια κομμάτια , ξέρω πως φέρνει η South Sounds (Γιώργος Kοψαφτόπουλος -Ανέστης Κούλης) στη Γλυφάδα.

Reaction score
967
..δε πετάω ενάμιση μαρούλι σε technics...προτιμώ να πάρω ένα classic luxmanάκι, ή microseiki ή έστω rega, project.κτλ,.παρά αυτή τη ¨μαυρίλα ¨.

Reaction score
1.340
Αυτό που δεν μου κάθεται αισθητικά σ΄αυτά τα πικάπ είναι το εξόγκωμα στο πλαστικό καπάκι τους, είναι πολύ χωριό.
Το ότι υπάρχει ακόμα καρουμπαλο στο καπάκι λογικά σημένει ότι ο βραχίονας μπορεί να αλλαχτεί και με κάποιον καλύτερο φαντάζομαι.

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Reaction score
11.953
Το ότι υπάρχει ακόμα καρουμπαλο στο καπάκι λογικά σημένει ότι ο βραχίονας μπορεί να αλλαχτεί και με κάποιον καλύτερο φαντάζομαι.
Ο θόλος στο καπάκι υπάρχει για να χωράει ο βραχίονας, που είναι ρυθμιζόμενου ύψους, όπως σε όλα τα 1200MKx.

Staff online

• Zizik
    Space for rent
  • abcd
    Πρώην Διοικητής

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
151.236
Members
34.398
Νεότερο μέλος
Flesakos