Παρουσίαση συστήματος... PMC

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Μου φάνηκε αστείο μετά από όλα αυτά που έχουμε πει σχετικά με τα σαμπ να έρχεται ο Τομ και να μου λέει ότι ¨εγώ θα άκουγα χωρίς σαμπ¨
Ο Τομ με τα τριαντα sub και ο κάθε πραγματικός γνωστης έχει την δέουσα αυτοπεποίθηση και ικανότητα διάκρισης των περιπτωσεων για να το πει αυτό.
Άλλοι οχι.
Και μόνο το επιχείρημα για το πόσα sub έχει ο ίδιος για να κρίνεις τη συμβουλή του σε συγκεκριμένη περιπτωση πελάτη λέει πολλά.
 


Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Αυτό που τυχαία (υποθέτω) είπες, και πιθανώς ειρωνικά (ας με διορθώσεις αν κάνω λάθος), είναι μια μεγάλη αλήθεια. 8-)
Το κακό με σένα Κώστα δεν είναι ότι δεν γνωρίζεις.
Είναι ότι χρειάζεται πάντα πίεση για να παραδεχτείς μεγάλες αλήθειες.
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μου φάνηκε αστείο μετά από όλα αυτά που έχουμε πει σχετικά με τα σαμπ να έρχεται ο Τομ και να μου λέει ότι ¨εγώ θα άκουγα χωρίς σαμπ¨ ήθελα να μοιραστώ λίγη από την έκπληξη μου.
Βέβαια όλα έχουν την εξήγηση τους ....
Θα τονεξεμπροστιασε και αφτονανετον Τομ ο Λέανδρος και έβαλε την ουρά κάτω απ'τα σκέλια....:biggrin:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.359
Reaction score
125.338
Ο Tom εχει και 4 x 10".
2 δεξιά και 2 αριστερά από τα καθίσματα, κροσαρισμένα 60-80.
Θέλει πολύ θράσος για να το κάνεις αυτό..

4 δεκάιτσα για τη ..μισή δεύτερη οκταβα..

Ω μα τον Δία...
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.608
Reaction score
27.956
Θέλει πολύ θράσος για να το κάνεις αυτό..

4 δεκάιτσα για τη ..μισή δεύτερη οκταβα..

Ω μα τον Δία...
Και σύμφωνα με τον Τom υπάρχει κατευθυντική χαμηλή συχνότητα, όχι δεν είναι omni αλλά front fire. Και είναι εκεί μέσα, στα 60-80.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Θα τονεξεμπροστιασε και αφτονανετον Τομ ο Λέανδρος και έβαλε την ουρά κάτω απ'τα σκέλια....:biggrin:
που το ξέρεις ρε θηρίο???:oops::oops:
χθές ήμουν σπίτι του και κάναμε ακρόαση!!!:p:p
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.948
Reaction score
20.455
Εδω στην Κυπρο εχει ενα Ρωσο με ουτοπια. Τα οποια εχουν 16’ γουφερ! Υστερει σε μπασσο;; Ε αυτος Πισω απο καθε ηχειο εχει και τρια ουτοπια σαμπς στακ...
Θέλω να πάμε!o_O
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.360
Reaction score
79.412
Ο Tom εχει και 4 x 10".
2 δεξιά και 2 αριστερά από τα καθίσματα, κροσαρισμένα 60-80.

Έχει και 25 μέτρα αίθουσα έτσι. :biggrin:
Με χοντρό-υπολογισμούς εχει ενα σαμπ/15 τετραγωνικά (ύψος δεν ξέρουμε). Και τοποθετημένα σε βέλτιστες θέσεις.

Τζιοβάνι, τωρα εχεις ενάμιση, άλλα δυο χρειάζεσαι, και σε σωστές θέσεις για να τον φτάσεις αναλογικά...γι αυτο σου λέει πως αυτός θα άκουγε χωρίς σαμπ στην θέση σου...εννοεί πως δεν εχεις αρκετά, άστο τελείως καλύτερα :roflmao:
 

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Για ισοστάθμιση πρόκειται αγαπητέ χωρίς μπας μάνατζμεντ. Άλλο πράγμα το κροσσαρισμα των ηχείων όταν υπάρχουν σαμπς και άλλο η ισοστάθμιση.
Αφού αναφέρεται σε 5 διαφορετικά presets...
Χελλοοοοόου..!
Δεν βαρέθηκες ακόμα να κάνεις το κουνούπι;
Να τσιμπολογας ενοχλητικά δεξιά-αριστερα χωρίς να μπορείς να δαγκώσεις;
 









Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.567
Μηνύματα
2.865.756
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top