Παρουσίαση συστήματος... PMC



Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Άλλο ένα θέμα που η μακακία πάει σύννεφο, εκτός μερικών που προσπαθούν να βοηθήσουν την κατάσταση και στέκονται σοβαρά πάνω στις απορίες στις και προσπάθειες για βελτιώσεις του συστήματος του Τζιο, και άλλοι που βγάζουν τους μικρό εγωισμούς τους και τις μνησικακίες τους, το τοπικ νομίζω δεν προσφέρετε για τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Άλλο ένα θέμα που η μακακία πάει σύννεφο, εκτός μερικών που προσπαθούν να βοηθήσουν την κατάσταση και στέκονται σοβαρά πάνω στις απορίες στις και προσπάθειες για βελτιώσεις του συστήματος του Τζιο, και άλλοι που βγάζουν τους μικρό εγωισμούς τους και τις μνησικακίες τους, το τοπικ νομίζω δεν προσφέρετε για τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις.
Δίκιο έχεις...
ας μιλήσουμε για φυσικοχημεία
ξεκίνα... :lol: :lolsign:
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Δίκιο έχεις...
ας μιλήσουμε για φυσικοχημεία
ξεκίνα... :lol: :lolsign:
Εσύ τραβά παίξε με τα κουβαδάκια σου,

Και μην κρίνεις αυτά που δεν μπορείς να πιάσεις, έχεις γνώμη για τα πάντα που ούτε έχεις ούτε έχεις ακούσει

Πιπίλα έχει κάνει την φυσικοχημεία, η ίδια καραμέλα συνεχεία γίνεσαι και γραφικός και τραγικός, σου έχω ξαναπεί όταν καταφέρεις να το φτιάξεις πες μου, μέχρι τότε άστο σε αυτούς που ακούνε.

Πέντε χρόνια μεγάλε και δεν έχεις κάνει τίποτα άστο το σπορ στα μεγαλύτερα παιδιά, μικροί μεγάλοι στο καφενείο δεν γίνεται.

Το μόνο που ξέρεις είναι να τρολάρεις μόνο για αυτό είσαι άξιος.

Όταν ξεπεράσεις το σύνδρομο της μειονεξίας που νιώθεις τα ξαναλέμε.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Άλλο ένα θέμα που η μακακία πάει σύννεφο, εκτός μερικών που προσπαθούν να βοηθήσουν την κατάσταση και στέκονται σοβαρά πάνω στις απορίες στις και προσπάθειες για βελτιώσεις του συστήματος του Τζιο, και άλλοι που βγάζουν τους μικρό εγωισμούς τους και τις μνησικακίες τους, το τοπικ νομίζω δεν προσφέρεται για τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις.
Ας μην είμαστε ρατσιστές. Με λίγη διάθεση, κάθε θέμα προσφέρεται για τέτοιου και κάθε είδους αντιπαραθέσεις. Πχ:

Αντιθέτως αν κάποιος έχει πολυ μέτρια ηχεία, ακόμα και με ενα τυπικό Audyssey μπορεί να είναι ικανοποιημένος.
Πολυ πρόσφατα, μέλος που εχει αγοράσει καινούργια καλά ηχεία, μου κλαιγόταν σε πμ γιατι το Audyssey του τα ρήμαζε.
Απο την αλλη, βλεπουμε πολλούς με υποδεέστερα ηχεία που είναι ευχαριστημένοι με τετοια προγράμματα ισοστάθμισης απο το πανέρι . Και οι μεν και οι δε εχουν δίκιο.
Ως κάτοχος (πλέον) μετρίων ηχείων και ενισχυτή με Audyssey, ενίσταμαι εντόνως στη χρήση φράσεων όπως "από το πανέρι". Έσκασα τα hard earned λεφτουδάκια μου, ως εκ τούτου οφείλω να αντιμετωπίζομαι ως ίσος μεταξύ ίσων και να έχω πάνω απ'όλα την αίσθηση πως α) το value for money των επιλογών μου σκίζει και β) οι αυτές επιλογές μου σκίζουν. Δεν υπάρχει λόγος να υπενθυμίζετε συνεχώς σε εμάς τα μπατιράκια πόσο πλέμπα είμεθα και πως δεν κάνουμε για παρέα με τους προύχοντας.

Σας ευχαριστώ πάραυτα για τη συμμετοχή σας. Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

:angel:
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.925
Ως κάτοχος (πλέον) μετρίων ηχείων και ενισχυτή με Audyssey, ενίσταμαι εντόνως στη χρήση φράσεων όπως "από το πανέρι". Έσκασα τα hard earned λεφτουδάκια μου, ως εκ τούτου οφείλω να αντιμετωπίζομαι ως ίσος μεταξύ ίσων και να έχω πάνω απ'όλα την αίσθηση πως α) το value for money των επιλογών μου σκίζει και β) οι αυτές επιλογές μου σκίζουν. Δεν υπάρχει λόγος να υπενθυμίζετε συνεχώς σε εμάς τα μπατιράκια πόσο πλέμπα είμεθα και πως δεν κάνουμε για παρέα με τους προύχοντας.
Δεν τα λεω για σένα. Τα δικά σου είναι καλά.

:biggrin:
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Α εντάξει. Ησύχασα τώρα. :pickingnose:
Να κάνετε πάραυτα παρουσίαση του Συστήματος του Μπατίρη. :tongue:

Μετά τιμής
Εκ της Διευθύνσεως.
Πας καλά? Και να έχουμε άλλα μετά? Δε σφάξανε. Τα τρέχοντα θέματα υπεραρκούν.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Εσύ τραβά παίξε με τα κουβαδάκια σου,

Και μην κρίνεις αυτά που δεν μπορείς να πιάσεις, έχεις γνώμη για τα πάντα που ούτε έχεις ούτε έχεις ακούσει

Πιπίλα έχει κάνει την φυσικοχημεία, η ίδια καραμέλα συνεχεία γίνεσαι και γραφικός και τραγικός, σου έχω ξαναπεί όταν καταφέρεις να το φτιάξεις πες μου, μέχρι τότε άστο σε αυτούς που ακούνε.

Πέντε χρόνια μεγάλε και δεν έχεις κάνει τίποτα άστο το σπορ στα μεγαλύτερα παιδιά, μικροί μεγάλοι στο καφενείο δεν γίνεται.

Το μόνο που ξέρεις είναι να τρολάρεις μόνο για αυτό είσαι άξιος.

Όταν ξεπεράσεις το σύνδρομο της μειονεξίας που νιώθεις τα ξαναλέμε.

μιλησε μας για τα παιδικά σου χρόνια...σε κακοποιούσαν στη γειτονιά? :cry: :lol:
Το οξυγόνο που λες, αν δει υδρογόνο..άσε άσε..
υγρασία ε?
στάζει το σύστημα...:cry:
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
μιλησε μας για τα παιδικά σου χρόνια...σε κακοποιούσαν στη γειτονιά? :cry: :lol:

υγρασία ε?
στάζει το σύστημα...:cry:
Λίγο δύσκολο είμαι δυο μέτρα εκατόν δέκα κιλά, μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Λίγο δύσκολο είμαι δυο μέτρα εκατόν δέκα κιλά, μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
ψωμωμένο παιδί.... :biggrin:
τότε φταίει αυτό που λένε για τους ψηλούς....:p:cry::lol:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
:lol:

Σ' έχουν δείρει ψηλοί γιατροί;
Πρόσεξε τι θα πεις..
προσέχω και απαντώ ότι.....
οι βορειοελλαδίτες εξαιρούνται από τη στατιστική που πιάνει τον gdresio :laugh: :lol:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Ας μην είμαστε ρατσιστές. Με λίγη διάθεση, κάθε θέμα προσφέρεται για τέτοιου και κάθε είδους αντιπαραθέσεις. Πχ:



Ως κάτοχος (πλέον) μετρίων ηχείων και ενισχυτή με Audyssey, ενίσταμαι εντόνως στη χρήση φράσεων όπως "από το πανέρι". Έσκασα τα hard earned λεφτουδάκια μου, ως εκ τούτου οφείλω να αντιμετωπίζομαι ως ίσος μεταξύ ίσων και να έχω πάνω απ'όλα την αίσθηση πως α) το value for money των επιλογών μου σκίζει και β) οι αυτές επιλογές μου σκίζουν. Δεν υπάρχει λόγος να υπενθυμίζετε συνεχώς σε εμάς τα μπατιράκια πόσο πλέμπα είμεθα και πως δεν κάνουμε για παρέα με τους προύχοντας.

Σας ευχαριστώ πάραυτα για τη συμμετοχή σας. Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.

:angel:
εισαι και εσυ στην ομαδα F1 απολαυσε την πιστα...;)
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Αν τυχόν επιλέξω να αλλάξω όλα μου τα ηχεία με τα γνωστά πλέον 16-ιντσα της γκεϊθάιν, είναι απολύτως βέβαιο πως δε θα πουλήσω κανένα σαμπ, αλλά ταυτόχρονα είναι απολύτως βέβαιο πως θα έχω κι ένα πρισετ χωρίς σαμπ, χωρίς μπας μάνατζμεντ καθόλου. ;)
Το γνωστό σε ολους πρισετ - leandro :cry:
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top