Παρουσίαση συστήματος... PMC





Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Σίγουρα είναι ακριβό αλλά καλό. Μπορεί και να το έπαιρνα αν μου έφταναν τα χρήματα όμως τα χαλάμε στο χρώμα, αν βγαίνει σε κάτι εκτός από κόκκινο το συζητάμε.
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Σίγουρα είναι ακριβό αλλά καλό. Μπορεί και να το έπαιρνα αν μου έφταναν τα χρήματα όμως τα χαλάμε στο χρώμα, αν βγαίνει σε κάτι εκτός από κόκκινο το συζητάμε.
συνήθως κατά τη ακρόαση..αφαιρούμε τα καλύμματα με το ηχοδιαπερατό ύφασμα;);)
..οπότε κόκκινο bye-bye!:smile::smile:
 


P

PMC

Guest
Στην Ιαπωνία φαίνεται είναι πολύ λαρτζ ο αντιπρόσωπος......το χω ακούσει !
Αν αγοράσεις ένα ζευγάρι από τα εν λόγο Ηχεια σου στελνει το κορίτσι να κάνετε calibration......
Θα κάνω τα παράπονα μου στον μητσιωνη......



@jiovani75 τη ύψος έχει το ηχείο ρε συ γιατί αυτή τη κόβω και 2m. :biggrin:

Το χω....
Το ηχείο με αυτή τη βάση πρέπει να είναι 185cm .....
Κοριτσάρα.....
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Στην Ιαπωνία φαίνεται είναι πολύ λαρτζ ο αντιπρόσωπος......το χω ακούσει !
Αν αγοράσεις ένα ζευγάρι από τα εν λόγο Ηχεια σου στελνει το κορίτσι να κάνετε calibration......
Θα κάνω τα παράπονα μου στον μητσιωνη......






Το χω....
Το ηχείο με αυτή τη βάση πρέπει να είναι 185cm .....
Κοριτσάρα.....
Που να λαμπαδιάσει και το αριστερό πόδι φίλε χαχα χα!!!
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Η οποιαδήποτε "να-καώ-κα" σε οποιοδήποτε συνδυασμό πλατό κεφαλής φόνο καλωδίων, είναι ένα στιγμιαίο γέλιο μπροστά στο σποτιφαϊ από κάποιο φτηνό μίντια πλειερ των <100€.

Το ανωτέρω λινκ που έδωσα, σε συνδυασμό με ρουν, αποτελεί σοβαρή πηγή. Σοβαρή λέμε. Μη κάνετε συγκρίσεις με γραμμόφωνα και λατερνες, εκτίθεστε. :tongue:

Έχω το dark side of the moon των pink Floyd σε 2 εκδόσεις βινυλίου, και σε 4 εκδόσεις ψηφιακές, δύο πολυκαναλες, μια SACD κι η τελευταία σε DTS. Είναι απλώς για γέλια οποιαδήποτε προσπάθεια σύγκρισης του βινυλίου με δικάναλο φλακ, και βέβαια το πολυκάναλο φορμάτ κάνει περιττή οποιαδήποτε άλλη έκδοση, είναι αστείο. Πολύ αστείο.


Εγώ το έχω σε ταπεινό 320kbps mp3 (remastered Edition) από τον θείο μου και γαμεί!!

Μια ερώτηση: είναι τόσο μεγάλο το κόστος παραγωγής σε πολυκαναλο φορμά ώστε να βλέπουμε περιορισμένες κυκλοφορίες και αυτές κυρίως από την κλασική μουσική την jazz και διάφορους μεμονωμένους δημοφιλείς καλλιτέχνες;
Γιατί πχ δεν υπάρχουν κυκλοφορίες στην σύγχρονη ποπ στη μουσική metal στην electronica με τα δεκάδες υποείδη της κλπ;;
Αν υπάρχει σχετικό thread Κώστα βάλε μου link να μελετήσω. :p
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εγώ το έχω σε ταπεινό 320kbps mp3 (remastered Edition) από τον θείο μου και γαμεί!!

Μια ερώτηση: είναι τόσο μεγάλο το κόστος παραγωγής σε πολυκαναλο φορμά ώστε να βλέπουμε περιορισμένες κυκλοφορίες και αυτές κυρίως από την κλασική μουσική την jazz και διάφορους μεμονωμένους δημοφιλείς καλλιτέχνες;
Γιατί πχ δεν υπάρχουν κυκλοφορίες στην σύγχρονη ποπ στη μουσική metal στην electronica με τα δεκάδες υποείδη της κλπ;;
Αν υπάρχει σχετικό thread Κώστα βάλε μου link να μελετήσω. :p
Θα μου επιτρέψεις μία σημαντική παρέμβαση.
Το υπογραμμισμένο του καθενός είναι πολύ σχετικό ;)
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Ναι καλέ, το ξέρω - τρόπος του λέγειν - μην ξεχνάμε ότι το συγκεκριμένο άλμπουμ έχει μια από τις καλύτερες παραγωγές στην ιστορία της σύγχρονης μουσικής.
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Στην Ιαπωνία φαίνεται είναι πολύ λαρτζ ο αντιπρόσωπος......το χω ακούσει !
Αν αγοράσεις ένα ζευγάρι από τα εν λόγο Ηχεια σου στελνει το κορίτσι να κάνετε calibration......
Θα κάνω τα παράπονα μου στον μητσιωνη......
Ε.. και τι παραπονιέσαι???
Ο japanεζος στέλνει το κοριτσαρο για... calibration:wink::wink:,
Εσένα στο έκανε ο @Dimifoot :smile: :smile:
...ποιος τη χάρη σου!!!
.. ορθοπαιδική ισοστάθμιση!!
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Λέανδρε, το νήμα αφορά πολυκάναλο σύστημα, τι δουλειά έχεις εσύ εδώ;;
Ναι... αλλά παίζει με θεϊκά παθητικά ηχεία και hiendαδικους ενισχυτές!!!
... επομένως εσύ τι δουλειά έχεις εδώ?? :whistling: :whistling:
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.407
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top