Περί αγγελιών #357

Αγγελίες;

• Ναι

• Όχι

• Ίσως

• Τήρηση

• Pute

• Καραpute

Results are only viewable after voting.

Reaction score
751
Προτείνω οι original φωτογραφίες (όχι από το internet) να είναι υποχρεωτικές στο πρώτο post της αγγελίας, το ίδιο και η αναγραφή της περιοχής του πωλητή. Μου κάνει εντύπωση που σε forum τεχνολογίας οι μισές τουλάχιστον αγγελίες δεν έχουν αναλυτικές φωτογραφίες και αρχίζει μετά η κουβέντα θα ανεβάσω αργότερα ή στείλτε μήνυμα κλπ.

Zizik

Chauncey Gardiner
Moderator
Reaction score
64.568
Ο καθένας είναι υπεύθυνος για την ωραία εμφάνιση ή τα μαύρα χάλια της αγγελίας του, οπότε δεν θα γίνουν υποχρεωτικές οι φωτό. :)
Αν κάποιος ανεβάσει αργότερα αλλά πριν παρέλθει μήνας, ενώνονται με το προηγούμενο post. Οι κουβέντες τέτοιου είδους διαγράφονται.

Zizik

Chauncey Gardiner
Moderator
Reaction score
64.568
Αφού το popup δεν πέτυχε πλήρως τον στόχο του, απο σήμερα θα δίνεται προειδοποίηση για κάθε παράτυπο UP και κάθε διπλή αγγελία.
Με 2 προειδοποιήσεις θα αποκλείεται η πρόσβαση στις αγγελίες για έναν μήνα.
Τυχόν επανάληψη μετά τον μηνιαίο θα οδηγεί σε ετήσιο αποκλεισμό απο τις αγγελίες.

Zizik

Chauncey Gardiner
Moderator
Reaction score
64.568
Έχω κουραστεί να διαγράφω τηλέφωνα απο παλιές αγγελίες, ζητήθηκε μέχρι και απο αγγελία δωδεκαετίας. :roflmao:
Σταματήστε να βάζετε προσωπικά σας στοιχεία στις αγγελίες!
Κι αν σώνει και καλά θέλετε να τα βάλετε, μη ζητάτε μετά τη διαγραφή τους.

Σήμερα έλαβα μήνυμα πως "δεν ηξερα οτι αν καποιος πατησει στο google τον αριθμο μου θα βρει ολες τις φωτογραφιες που εχω ανεβασει κ ποσο μαλιστα φωτογραφιες απο το ιδιο μου το σπιτι.". :rolleyes:
Άλλος σήμερα μου την είπε γιατί δεν διαγράφουμε όλες τις παλιές αγγελίες. Γιατί έτσι γουστάρουμε!
:p

Αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση θα προστεθεί απαγόρευση στον κανονισμό.

Last edited:

haris1308

Грязный Харис Στιχουργός
Reaction score
28.434
Έχω κουραστεί να διαγράφω τηλέφωνα απο παλιές αγγελίες, ζητήθηκε μέχρι και απο αγγελία δωδεκαετίας. :roflmao:
Σταματήστε να βάζετε προσωπικά σας στοιχεία στις αγγελίες!
Κι αν σώνει και καλά θέλετε να τα βάλετε, μη ζητάτε μετά τη διαγραφή τους.

Σήμερα έλαβα μήνυμα πως "δεν ηξερα οτι αν καποιος πατησει στο google τον αριθμο μου θα βρει ολες τις φωτογραφιες που εχω ανεβασει κ ποσο μαλιστα φωτογραφιες απο το ιδιο μου το σπιτι.". :rolleyes:
Άλλος σήμερα μου την είπε γιατί δεν διαγράφουμε όλες τις παλιές αγγελίες. Γιατί έτσι γουστάρουμε!
:p

Αν συνεχίσει αυτή η κατάσταση θα προστεθεί απαγόρευση στον κανονισμό.
Αχ έτσι...μίλα μας βρώμικα!!!:p

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Reaction score
58.064
μου φαίνεται το μπανεράκι που μου σπάει τα @@ κάθε φορά που μπαίνω στο φορουμ πρέπει να μεγαλώσει:D

Staff online

• rose.athens
    Not in the mood Mod
  • spylab
    Wile E. Coyote Συντονιστής Θρησκευτικών
  • Kotsidis John
    Photography
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
161.093