Πηγές Άδειασμα αποθήκης

Μηνύματα
129
Reaction score
59
Πωλούνται τα παρακάτω:

Tuner Sony ST S211. Λειτουργικό και σε πολύ καλή εμφανησιακή κατάσταση Τιμή 50€
CD Player Sony CDP XE 370 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση. Λειτουργικά αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα με το πορτάκι του. Τα CD τα διαβάζει κανονικά χωρίς κάποιο πρόβλημα ενώ το πορτάκι ανοίγει και κλείνει αμέσως. (Φαντάζομαι ότι φτιάχνεται χωρίς ιδιαίτερο κόστος) Τιμή 30€
CD Player Marantz CD 46 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση, διαβάζει τα περισσότερα cd, μερικές φορές πηδάει. Μάλλον θα χρειαστεί κεφαλή laser δεν γνωρίζω κόστος. Τιμή 30€
CD Player Επαγγελματικό διπλό Stanton ST 650 MKII. Διπλή σιντιέρα μαζί με το controler της λειτουργούν όλα κανονικά. Τιμή 40€.

Όλα τα παραπάνω πωλούνται ώς έχουν, γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ. Επικοινωνία με PM.
Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφερθεί για όλα μαζί η τιμή θα είναι ελαφρώς συζητήσιμη.

Παρακαλώ όχι παζάρια.

Ευχαριστώ πολυ
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Πωλούνται τα παρακάτω:

Tuner Sony ST S211. Λειτουργικό και σε πολύ καλή εμφανησιακή κατάσταση Τιμή 50€
CD Player Sony CDP XE 370 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση. Λειτουργικά αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα με το πορτάκι του. Τα CD τα διαβάζει κανονικά χωρίς κάποιο πρόβλημα ενώ το πορτάκι ανοίγει και κλείνει αμέσως. (Φαντάζομαι ότι φτιάχνεται χωρίς ιδιαίτερο κόστος) Τιμή 30€
CD Player Marantz CD 46 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση, διαβάζει τα περισσότερα cd, μερικές φορές πηδάει. Μάλλον θα χρειαστεί κεφαλή laser δεν γνωρίζω κόστος. Τιμή 30€
CD Player Επαγγελματικό διπλό Stanton ST 650 MKII. Διπλή σιντιέρα μαζί με το controler της λειτουργούν όλα κανονικά. Τιμή 40€.

Όλα τα παραπάνω πωλούνται ώς έχουν, γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ. Επικοινωνία με PM.
Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφερθεί για όλα μαζί η τιμή θα είναι ελαφρώς συζητήσιμη.

Παρακαλώ όχι παζάρια.

Ευχαριστώ πολυ
Με ενδιαφερει το cdp xe370 ειμαι ομως Θεσσαλονικη. Εσεις που βρισκεστε?
 


Μηνύματα
129
Reaction score
59
Εφυγε το CD Player Επαγγελματικό διπλό Stanton ST 650 MKII.
Δεσμεύεται προς το παρόν το CD Player Sony CDP XE 370

Διαθέσιμ τα παρακάτω:

Tuner Sony ST S211. Λειτουργικό και σε πολύ καλή εμφανησιακή κατάσταση Τιμή 50€

CD Player Marantz CD 46 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση, διαβάζει τα περισσότερα cd, μερικές φορές πηδάει. Μάλλον θα χρειαστεί κεφαλή laser δεν γνωρίζω κόστος. Τιμή 30€

Όλα τα παραπάνω πωλούνται ώς έχουν, γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ. Επικοινωνία με PM.
Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφερθεί για όλα μαζί η τιμή θα είναι ελαφρώς συζητήσιμη.

Παρακαλώ όχι παζάρια.

Ευχαριστώ πολυ[/QUOTE]
 

Μηνύματα
11
Reaction score
2
Εφυγε το CD Player Επαγγελματικό διπλό Stanton ST 650 MKII.
Δεσμεύεται προς το παρόν το CD Player Sony CDP XE 370

Διαθέσιμ τα παρακάτω:

Tuner Sony ST S211. Λειτουργικό και σε πολύ καλή εμφανησιακή κατάσταση Τιμή 50€

CD Player Marantz CD 46 σε άριστη εφανησιακή κατάσταση, διαβάζει τα περισσότερα cd, μερικές φορές πηδάει. Μάλλον θα χρειαστεί κεφαλή laser δεν γνωρίζω κόστος. Τιμή 30€

Όλα τα παραπάνω πωλούνται ώς έχουν, γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ. Επικοινωνία με PM.
Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφερθεί για όλα μαζί η τιμή θα είναι ελαφρώς συζητήσιμη.

Παρακαλώ όχι παζάρια.

Ευχαριστώ πολυ
Είναι ακόμα διαθέσιμο το tuner της sony?
Σε ποια περιοχή βρίσκεστε?



Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση υπάρχει το tuner. Είμαι Χαλάνδρι-Φιλοθέη
 
Last edited by a moderator:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.286
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top