Πιάνο YAMAHA CLP-545WH (λευκό) εντός εγγύησης + σκαμπό

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Πωλείται το πιάνο YAMAHA CLP-545WH (λευκό), σε άριστη κατάσταση με απόδειξη αγοράς (τιμή αγοράς 2.268 ευρώ) από Νάκα. ;)
Είναι αγορασμένο 15-12-2015, και χρησιμοποιημένο από μαθητή πιάνου που έφτασε μέχρι 1η κατωτέρα. Έχει εγγύηση μέχρι 15-12-2020.

Δίνεται μαζί με το εικονιζόμενο σκαμπό (αγορασμένο 125 ευρώ) ως πακέτο.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (η πρώτη είναι από το πιάνο που δίνεται)

Σχετικά με το πιάνο:
- όπως είπα είναι σε κατάσταση βιτρίνας και τα πετάλια δεν έχουν πατηθεί πολύ
- το χρώμα του είναι πραγματικά πολύ όμορφο ώστε να υπάρχει και σαν έπιπλο στο χώρο που θα τοποθετηθεί
- διαθέτει 4 μεγάφωνα με stereo optimization (σε αντίθεση με τα 2 μεγάφωνα που έχουν συνήθως τα ηλεκτρικά πιάνα)
- μπορεί να πιάσει πολύ υψηλές εντάσεις [2x (25W + 25W)]. Εγώ το δούλευα πάντα στη μέση.
- διαθέτει πολλές λειτουργίες ως ηλεκτρικό πιάνο με voices + δύο εξόδους ακουστικών
- διαθέτει από τα πιο εξελιγμένα κλαβιέ της YAMAHA με ξύλινα λευκά πλήκτρα
- το τροφοδοτικό του κάνει ένας μικρό θόρυβο (σίγουρα αυτός ο θόρυβος δεν προέρχεται από τον ενισχυτή του, αφού δεν μεταβάλλεται με την αυξομείωση της έντασης). Γενικά δεν ενοχλεί, είναι ένας ήχος χαμηλός που πρέπει να το σκεφτείς για να τον παρατηρήσεις, απλά τον επισημαίνω. Δεν ασχολήθηκα να το δω από άποψη εγγύησης, ωστόσο το πιάνο είναι εντός εγγύησης.

Δεκτός κάθε έλεγχος!

Το μόνο ότι η μετακίνηση του πιάνου θα πρέπει να γίνει από εσάς και θα χρειαστεί κάτι σε φορτηγάκι ή βανάκι και 2 άτομα. Είναι περίπου 70 κιλά και μπορεί να ξεβιδωθεί το πάνω μέρος και να διαχωριστεί από τα πόδια και τα πετάλια για τη μεταφορά.

Πακέτο για όλα, 1.100 ευρώ. Έχω κάνει αρκετές συναλλαγές από εδώ και έχω άλλες 113 θετικές αξιλογήσεις σε παρά δίπλα site. :gamer:

Περιστέρι / Λόφος Αξιωματκών

Πέτρος
 

Attachments


petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Φέρνω up την αγγελία! :)

Δύο ενημερώσεις:
Α) Επισυνάπτω νέες φωτογραφίες (click)
Β) Έγινε επικοινωνία με Νάκα σχετικά με το θέμα με το τροφοδοτικό. Μου είπανε να το μεταφέρω σε άλλο σπίτι για την περίπτωση που το πρόβλημα έχει να κάνει με παράσιτα που δέχεται η συσκευή εδώ τοπικά, και, ότι αν δεν είναι ούτε αυτό, να τους το πάω για να βάλουμε μπροστά την εγγύηση. Μου είπανε ότι πρέπει να τους πάω μόνο το πάνω μέρος του πιάνου και ότι: αν τους το παω εγώ δεν υπάρχει η παραμικρή χρέωση, ενώ, αν το αναλάβουν εκείνοι η χρέωση είναι 80 ευρώ πήγαινε - έλα. Αυτά για να ξέρετε το story και το πως μπορεί να κινηθεί ο αγοραστής του, αν τον ενοχλεί ο θόρυβος.

Δεκτός κάθε έλεγχος του πιάνου, στην οικία μου στο Περιστέρι και διαθέσιμος σύνδεσμος με 117 θετικές αξιολογήσεις σε συναλλαγές (0 αρνητικές) από παρά δίπλα site. :gamer:
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Το πιάνο δόθηκε!
Μένει το σκαμπό στα 60 ευρώ! (τιμή αγοράς 124 ευρώ)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.140
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top