Πλάσμα Sony 42 κατω απο 2000 ευρω

Μηνύματα
91
Reaction score
1
Nα σας γράψω κάτι που είδα και χάρηκα με τις τηλεοράσεις πλάσμα
Λοιπόν πλάσμα Sony στα CARREFOUR!!! 42 αρα παρακαλώ κάτω από τις 2000 ευρω
Πάντως ομολογώ πως η φερστλαιν που έπαιζε δίπλα στην ίδια ανάλυση και στα ίδια χρήματα έπαιζε καλύτερα.
Φαντασθείτε τα Χριστούγεννα τη έχει να γίνει.
 







Μηνύματα
40
Reaction score
0
Ναι... Με είχε πάρει ο maroulisk στο τηλέφωνο και μου είπε ότι στο Carrefour βρήκε την Sony PFM-42 V1E plasma λίγο κάτω από τα 2000 ευρώ.
Από μια γρήγορη έρευνα είδα ότι στο internet οι τιμές της παίζουν από 2.600 - 3.500 ευρώ. Είναι μοντέλο ανάλυσης 852χ480 με ξεχωριστό κουτάκι που περιέχει το δέκτη και τις συνδέσεις ήχου και εικόνας. Αν θυμάμαι καλά είχε τουλάχιστον 2 SCART (το ένα RGB) και νομίζω και DVI.

Πάντως νομίζω ότι η υπόθεση plasma σε αυτά τα λεφτά είναι, για την ώρα, απλά ένα ωραίο έπιπλο. Πρόσφατα είδα μία Samsung ενός φίλου και απογοητεύτηκα πολύ...
 

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
Σενάριο επιστημονικής φαντασίας.
Εισάγω ή έχω απούλητες στην αποθήκη μου 3.000 -ή δεν ξέρω πόσες-τηλεοράσεις plasma Firstline.
Πως θα τις πουλήσω?
Την βάζω να παίζει δίπλα από μία SONY της οποίας την τιμή την έχω κατεβάσει -και με ζημιά-στα ίδια χρήματα με τις Firstline.
Συνολικά δεν έχω πάνω από 20-30 SONY.
Διαφημίζω ότι πουλάω plasma 42΄ SONY και μάλιστα με 12 άτοκες δόσεις.
Ο κόσμος τρέχει να αγοράσει.
Όταν φτάνει στο κατάστημα βλέπει (την είδα) μια SONY με ΑΙΣΧΡΗ εικόνα και δίπλα της μία Firstline με καλή.
Τι είναι πιό πιθανό να συμβεί?
 


Μηνύματα
91
Reaction score
1
Για καποιον ομως που θελει μια επωνυμη τηλεοραση πλασμα ισως ειναι η λυση.
Ευχαριστω Σιμο.
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Απλα λογω αναλυσης ειναι φτηνη.
Αλλωστε, οτι πληρωσεις παιρνεις...
Αναλυση πολυ κοντα στο pal, οτι σημα παρει δινει... ουτε scaler ουτε progressive....Η χαρα του ''φτωχου''..."Πηρα plasma"
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.347
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top