Ποιο καθαριστικο ζαντων??

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Σημερα ειπα να ασχοληθω να καθαρισω τις ζαντες στο SH,και να του ριξω ενα πλυσιμο.
Δοκιμασα SWAZ....τιποτα....δοκιμασα WD40....τιποτα.....δοκιμασα καθαριστικο για τα λιπη......αμ δε!! Η βρωμα δεν ελεγε να φυγει. Αφου περασαν 3 ωρες χωρις να εχω κανει δουλεια,τα χερια μου ειχαν γινει καταμαυρα. Περνω μωρομαντηλα να καθαρισω τα χερια μου,και καθως εβλεπα οτι τα μωρομαντηλα καθαριζαν,λεω....ρε λες.....μπας και γινει δουλεια?

27798013_1700457136741920_587522541766065813_o.jpg


Με λιγο τριψιμο εφυγε ο λεκες !!!

Εσεις με τι καθαριζεται τις ζαντες σας,γιατι δεν λεει να περασω και τις δυο με μωρομαντηλα λογω δυσκολιας και πολλων εσοχων στις ζαντες.
Ο ενεργος αφρος κανει δουλεια?
https://www.drorfanos.gr/touchless-...hmaton-me-aroma-kai-gyalistika-prostheta.html
να τον περασω με το πιεστικο?
 

Attachments





stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Οκ....πες οτι το πηγα και το εκαναν τζιτζι το σκουτερ.
Μετα πως το διατηρουμε καθαρο?
Σου βάζει μέσα στο πλύσιμο και ειδικό για υγρό κέρωμα και κρατάει γενικά, ο τύπος στο χώρο μοτό είναι μοναδικός.
Αγωνιζόμενοι μοτοκροσάδες μέσα στην λάσπη και το μηχ μετά είναι για έκθεση.
 

papavmax

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.080
Reaction score
1.601
Το Νο1 πλυντηριο μοτο στην αθηνα ειναι του σμπρινη μηχαλακοπουλου και φειδιπειδου 30
 

Μηνύματα
784
Reaction score
73
Λοιπόν για να μην τρεχεις σε εξεζητημενα προιοντα και πληρωνεις ενα καρο λεφτα

Δοκιμασμενη λύση με αριστα αποτελεσματα
http://www.bionol.gr ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ

Θα το βρεις στα σουπερμαρκετ και σε μικρη συσκευασία. Ειναι ενα παλιο προιόν που στη δεκαετιες 60-70 το χρησιμοποιουσαμε για να πλυνουμε τα πιατα στις κουζινες της Ελλαδας.
Εκτοτε εξαφανιστηκε σχεδον καθοσον οι δεκαετιες 80 και 90 εκμοντερνισαν δηθεν τη χωρα μας και χαθηκε απο τα ραφια προς οφελος των ξενων προιοντων (τετοιοι ειμαστε καλα να παθαινουμε διαχρονικα)

Ευτυχως ξαναεμφανιστηκε.

Μαζι με αυτο θα παρεις και ενα ζευγαρι γαντια για να μην επιδρασει στα χερια σου ασχημα (ετσι γραφει)
Θα εκπλαγεις ευχαριστα με το ποσο ευκολα βγαζει τη βρωμα. Λιγη ποσοτητα σε ενα σφουγγαρι οχι σκληρο της κουζινας - σκρατς για να μην γδαρεις τη ζαντα

Στο κουπακι του θα δεις οτι γραφει ειδικο για ζαντες ...:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.192
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top