Ποιο iPad?

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.890
Reaction score
41.119
Ας πούμε ότι θέλουμε να αγοράσουμε ένα iPad για ένα παιδί που θα πάει τώρα γυμνάσιο.
Για να ξεκινήσουμε θα το θέσω ως εξής, γιατί να μην πάρει κάποιος το πιο φθηνό iPad που υπάρχει και σήμερα είναι το mini στα €270;
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.405
iPad mini retina 32. Το πήρα για την κόρη. 32 είναι ελάχιστη μνήμη, αλλιώς δεν θα χωράει apps photos μουσική που θα θέλει. Retina είναι πολύ καλύτερη οθόνη απο την απλή. Το mini 3 δεν αξίζει τα παραπάνω χρήματα. Τα μεγάλα iPad είναι απαραίτητα για μας τους σαραντοπενηνταρηδες. Τα μικρά παιδιά βλέπουν τέλεια στο mini. Έχω επίσης ένα air 32gb και ένα ipad2 64. Το mini είναι μια χαρά για γυμνασιοπαιδες έχεις δίκιο
 


Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
ipad και τα μυαλά στα κάγκελα, δοκίμασα αντροιντ ταμπλετ αλλα ...ηταν δοκιμασία για τα νευρα μου, έτσι πριν κανα μηνα περασα απο το ιπαδ 1 σε μεταχειρισμένο ιπαδ4 32αρι που σφυρίζει και βρήκα την υγειά μου! Στην Αθηνα έχει πολλους που δινουν 4αρια μεταχειρισμενα και μπορεις και να κανεις ανταλλαγη χερι χερι...τα πιο νεα μοντελα (air-air2) στοιχίζουν ακόμη αρκετά. Το μινι δεν έχει επαρκη οθόνη για μενα και όπως σου ειπαν ηδη μην παρεις 16αρι
 



Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.516
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top