Πολυθρόνα home cinema




Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Είναι 2 οι παράμετροι.

Το ένα είναι να αρέσει στη γυναίκα γιατί θα μπει στο σαλόνι

Το δεύτερο είναι η τιμή, εχω ένα όριο γύρο στα 500, αλλά αν αρέσει στη γυναίκα κάτι πιο ακριβώ θα γίνω κομμάτια να την πάρω :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 

Μηνύματα
39
Reaction score
43
Έψαχνα κι εγώ μια περίοδο! Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι για να πάρεις κάτι καλό και όμορφο πρέπει να τα σκάσεις! Οι καλύτερες που βρήκα ήταν οι Valencia οι οποίες είναι ακριβές μεν αλλά τις φτιάχνεις όπως θες! Δεν ξέρω όμως αν στέλνουν Ελλάδα. Εδώ έχουμε τις αμερικάνικες lazy boy όπως είπε και ο παραπάνω φίλος αλλά θεωρώ ότι δεν αξίζουν τα λεφτά τους. Εγώ είχα κάνει την απόπειρα τότε να πάρω μια πολυθρόνα των 200 ευρώ με ανάκλιση που βρίσκεις στο Σκρουτζ κινεζικής προέλευσης η οποία χάλασε στο τρίμηνο. Οπότε δεν θα σου συνιστούσα να κινηθείς σε τέτοιου είδους επιλογές!
 


Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Ερώτηση
Θέλεις να ακουμπάει το κεφαλάκι σου πίσω η χωρίς προσκέφαλο ώστε να ακούς πλήρως τα ηχείακια σου ?
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Ερώτηση
Θέλεις να ακουμπάει το κεφαλάκι σου πίσω η χωρίς προσκέφαλο ώστε να ακούς πλήρως τα ηχείακια σου ?
Θα ήθελα κάτι ενδιάμεσο. Συμβιβασμό και στα 2. Πιστεύω ένα ύψος πλάτης μέχρι 90 - 95 εκ θα ήταν οκ
 

Μηνύματα
3.665
Reaction score
5.497
Ωραίο σχέδιο και πέρασε από τα χέρια μου γνήσια (μην σχολιάσουμε την τιμή και γιατί την πήρα γνήσια αυτό είναι άλλη ιστορία) αλλά είναι άβολη για σχετικά ψηλούς ανθρώπους και δεν θα την πρότεινα.
Δες και στο Ravenna που φέρνει κάποιες σε λογικό κόστος.
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
ιδανικες ειναι αυτες που εχει μονο να ακουμπας το κεφαλι ωστε να μην χανεις πληροφορια(πλαγια-πισω), αλλα δεν θα αρεσει στην συζυγο και σε εσενα οικονομικα :biggrin:
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
ιδανικες ειναι αυτες που εχει μονο να ακουμπας το κεφαλι ωστε να μην χανεις πληροφορια(πλαγια-πισω), αλλα δεν θα αρεσει στην συζυγο και σε εσενα οικονομικα :biggrin:
Ναι τις είδα, έχει κάτι διαστημικές με 5-6κ :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Νομίζω έτσι στο λίγο ψάξιμο που έκανα ότι το 1κ είναι η τιμή για μια αξιοπρεπή πολυθρόνα.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.459



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Τι ύψος έχεις εσυ ?
Σκέψου επίσης για 3θεσιο καναπέ με το σωστό ύψος στήριξης για ταινία
 

Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.635
Απο όλες αυτές εδω, δε κάνει καμιά ... δουλειά ?



 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.343
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top