Που Καθεστε?

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Συνηθως αναλωνομαστε σε ακριβες συσκευες και ξεχναμε την ουσια.
Πως δηλαδη πανω απο ολα ενα home theater πρεπει να ειναι ανετο, cozy, φιλικο , οικειο.
Ισως απο τις πλεον σοβαρους παραμετρους αποτελει το καθισμα που χρησιμοποιουμε.

Σας αρεσει δηλαδη κατι τετοιο?




μηπως αυτο?



η τελος παντων εχετε καποιες κρυφες προτιμησεις και επιθυμιες?


Το thread αυτο περα απο τις χιουμοριστικες προεκτασεις αποτελει μεσο βοηθειας προς ολους εκεινους οι οποιοι σκεφτονται σοβαρα την αλλαγη καθισματων στον-home theater-χωρο τους.
Ας επικεντρωθουμε περισσοτερο στο τι μπορει να βρει κανεις στην χωρα μας... :wink:
 








Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΝΑΚΛΙΝΟΜΕΝΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΑ....... :twisted: :twisted:
ΩΣ ΕΡΓΕΝΗΣ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ Η ΕΚΠΡΩΣΟΠΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΥΛΟΥ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΝΙΟΤΕ :!: :!: :!: 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Εγω και ενα ακομα (τυχερο) ατομο (περιστασιακα) εδω... σε 2 ιστοριες...
Παλιες (70+ ετων, απο τη γιαγια μου αν θυμαμαι) μετα απο συντηρηση βεβαια...



Ενιοτε μπροστα μπαινει και κανενα σκαμπο για περισσοτερες ξαπλες.


Οι υπολοιποι θεατες στις αλλες.


υ.γ. το καλο ειναι οτι ειναι ψηλες και κρυβουν το χαος και την ακαταστασια που επικρατει στο γραφειο και γυρω :mrgreen: :mrgreen:
 


Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
H συνοδος (οποτε τυχει) κραταει το χερι μου, το οποιο ειναι στο στομα της (και προαπαθει να το βγαλει) για να το κραταει κλειστο και να μην μιλαει κατα τη διαρκεια της ταινιας.
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
H συνοδος (οποτε τυχει) κραταει το χερι μου, το οποιο ειναι στο στομα της (και προαπαθει να το βγαλει) για να το κραταει κλειστο και να μην μιλαει κατα τη διαρκεια της ταινιας.
ΞΕΡΕΙΣ,ΥΠΕΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ "ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟ",ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
 



Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γιωργος Ανδρεαδης said:
Αυτο ειναι οταν βλεπεις τηλεοραση... στο ενα χερι το τηλεκοντρολ και στο αλλο τη μπυρα...
Απαγορεύεται όμως αν παρακολουθείς ποδοσφαιρικούς αγώνες (και ιδιαιτέρως αν είναι της ομάδας σου!!!)
Γιατί σε φάση ξαφνικού γκολ της ομάδας σου, μπορεί να έχουμε κατάσταση...........άπνοιας!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


(...."το 'πνιξε" το κουνέλι.......
Αχ, κουνελάκι-κουνελάκι................... :twisted: :lol: :lol: :lol: )
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.623
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top