Προβλημα με Pinnacle 310 pci

Μηνύματα
1
Reaction score
0
αγορασα και εγω μια καρτα Pinnacle 310ι PCI.Ολα καλλα την εβαλα στο pc εγκατεστησα το Media center που εχει το συνοδευτικο cd. ετρεξα το wizard που εχει, ρυθμυσα τα καναλια μου και ειδα tv στο pc μου. ολα καλα. σε μια στηγμη ομωσ το προγραμα αρχισε να κανει αυτοματη εγγραφη στο καναλι που ειμουνα συντονισμενοσ. πατησα stop και σταματησε .μετα απο λιγο ξανα το ειδιο εκκινηση εγγραφη χωρισ να κανω κατι εγω ακυροση χειρονακτικα και οκ
δεν περνα 2 δευτερα ξανα αυτοματη εκκινησει εγγραφησ .κοιταζω κατω δεξια στην μπαρα τον windows κανω δεξη κλικ στο εικονιδιο του pinnacle PMC scheduler και βλεπω καμια εικοσαρια προγραματισμενεσ εγγραφεσ ανα δυο δευτερολεπτα στο καναλι που ειμουν συντονισμενοσ οι οποειεσ δεν ακυρονονταν.με πολλαπλεσ προσπαθειεσ καταφερα να τισ ακυροσο.για να μην πολυλογο αυτο συμβαινει σχεδον παντα οταν τρεχω το προγραμμα.καμια φορα αλλαζει και μονοτου καναλια.εβγαλα απο το remote control τισ μταταριεσ μπασ και εφταιγε αυτο και εκανε του κεφλιου του αλλα παλι τα ιδια. καμια ηδεα ρε παιδια ?!!!!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.064
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top