Προβλημα σε usb με tv Samsung

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Εχω μια τηλεοραση Samsung 50” περιπου 3-4 ετων, απλο, οικονομικο μοντελο, τιποτα φοβερο.
Ξαφνικα , ( ειναι η δευτερη φορα που το ξανακανει) δε διαβαζει τους δισκους και τα στικ απο τις 2 usb εισοδους.

χωρις να εχω κανει κατι, χωρις να αλλαξε κατι.
Φυσικα τα usb και οι δισκοι ειναι οκ και επαιζαν τελεια στο media player της tv και φυσικα και παντου.

ενω βγαζει τ ονομα του usb stick/δισκου που βαζω, οταν κλικαρω να μπω η να το διαβασει τζιφος , κολλαει.

Επισης δε μπορω να βρω πως να κανω firmware update , μηπως , τιποτα κατι διορθωθει.

εχετε καποια ιδεα;
ευχαριστω
 






Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Τιποτα παιδια, δυστυχως οχι.

αλλα..

ευτυχως, την εβγαλα κανα 2-3 φορες απ την πριζα, την αφησα ολο το βραδυ και τελικα ως δια Μαγειας την 3η φορα επιασε!

ρημαδια μηχανακια με τα κολληματα τους! Και τι δεν ειχα δοκιμασει!
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Τιποτα παιδια, δυστυχως οχι.

αλλα..

ευτυχως, την εβγαλα κανα 2-3 φορες απ την πριζα, την αφησα ολο το βραδυ και τελικα ως δια Μαγειας την 3η φορα επιασε!

ρημαδια μηχανακια με τα κολληματα τους! Και τι δεν ειχα δοκιμασει!
Γιαννη τωρα σκεφτομαι να το πω, να μην το πω. Μηπως να παμε σε καμμια καινουρια? :biggrin:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Γιαννη τωρα σκεφτομαι να το πω, να μην το πω. Μηπως να παμε σε καμμια καινουρια? :biggrin:
πες το , ριχτο, ξενοι ειμαστε?
αλλα οκ, για την ωρα δεν εχω θεμα, εισ γνωσην μου πηγα σε απλο μοντελο, καποια στιγμη το σκεφτομαι για κατι καλυτερο, ισως σα τη δικη σου, θα δειξει.. αλλα οχι ακομα για την ωρα...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top