Προβλημα συνδεσης ps3 με Samsung LE32R51B

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Προβλημα συνδεσης ps3 με Samsung LE32R51B

Για να δούμε....
Θα μας δείξουν F1 φέτος?
Τα motoGP τα έφαγε η μαρμάγκα (ΟΤΕ-TV) και περιμένουμε ανακοίνωση για την F1.
Δύσκολα τα πράγματα
 

Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.805
Απάντηση: Προβλημα συνδεσης ps3 με Samsung LE32R51B

Για να δούμε....
Θα μας δείξουν F1 φέτος?
Τα motoGP τα έφαγε η μαρμάγκα (ΟΤΕ-TV) και περιμένουμε ανακοίνωση για την F1.
Δύσκολα τα πράγματα
Αφού μου είπε φιλαράκι ότι το διαφήμισε ο ALPHA, αυτή την Κυριακή έχει Αυστραλία.
 


Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.805
Απάντηση: Προβλημα συνδεσης ps3 με Samsung LE32R51B

Κώστα, σήμερα βγήκε (επιτέλους) η επίσημη ανακοίνωση του Alpha!!!!
Ζέστη και κρύο μαζί.
Αλλά περισσότερο ζέστη :107:
Είδες που σου το είπα πιο πάνω; Κρύο να φανταστώ επειδή δεν θα χει κατατακτήριες; Πάντως δεν μου αρέσει που θα το χει και ο ΟΤΕ, μυρίζομαι αποκλειστικά ΟΤΕ του χρόνου, πω πω βγήκαμε εντελώς off topic, θα μας κράξουν!
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Απάντηση: Προβλημα συνδεσης ps3 με Samsung LE32R51B

Παιδια το βργκαμε ,τλκ τι ειχε η μ@λ@κια..
Το βαζω ξανα να παιξει και βλέπω ρην μιση οθονη της τηλεορασης πρασινη και τηβ αλλη μιαη μαυρη, αρα λεω παιρνει σημα..παω βαζω με δυναμη μεσα το καλωδιο, και παιζει.. το αφηνω ξανα σκατα, το ξανα βαζω ξανα παιζει. Με τα πολλα το σταθεροποιησα και επαιξε η εικονα αλλα ο ηχοςκανει νερα.. δεν ειναι καθαρος,που σημαινει πως ειμαι για αλλαγη καλωδιου.. πρωτου αγορασω καινοθριο ομως θα βαλω δυο βιδακια που εχει δεξια και αριστερα ωστε να το σφιξει και θα δω αν φτιαξει .εαν οχι καινουριο. Λοιπον,σας ευχαριστω πολυ, εννοειται τωρα που σας γνωρισα θα τα λεμε συχνα.. και παλι σας ευχαριστω ολους, ειστε ενα πολυ ενεργι σαιτ. Τις καλημερες μου σε ολους σας..

Edit:σιγουρα θελει και καθαρισμα το βυσμα της τηλεορασης

.. Edit: που είχε διαφύγει πως είχες δοκιμάσει με το pc. Άρα οι επαφές μάλλον είναι ΟΚ (μάλλον) και πιθανότατα περνάμε σε απλή ασυμβατότητα του συγκεκριμένου καλωδίου με το ζεύγος PS3-TV ....

Πολυ σωστα τι ειπες,ΜΑΛΛΟΝ... χαχα
φιλε βασιλη εχω το ιδιο προβλημα με εσενα , τελικα ποια ηταν η λυση στην περιπτωση σου; καλωδιο hdmi εκδοση 1.3 ;;;
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
καλησπερα , εχω το εξης προβλημα σε τηλεοραση 32'' samsung LE32R51B του 2006 εδω κ 3 χρονια συνδεω pc κ βλεπω ταινιες κ συνδεω κ το ps3 κ παιζω χωρις κανενα προβλημα ,χωρις να κανω καμια αλλαγη σε ρυθμισεις ετσι ξαφνικα δεν μου αναγνωριζει το ps3 ( συνδεση με hdmi ) κ γραφει η οθονη "δεν υποστηριζεται" .δοκιμασα να επαναφερω της ρυθμισεις οπως ηταν στην αρχη κρατωντας μεσα το κουμπι "on" μεχρι να ακουστει το δευτερο μπιπ κ η οθονη μαυριζει κ τιποτα , σε αλλη τηλεοραση αναγνωριζει το ps3 με το ιδιο το καλωδιο , δοκιμασα αλλο καλωδιο hdmi τιποτα,δοκιμασα αλλο ps3 δεν το αναγνωριζει ουτε αυτο , δοκιμασα αλλαγες στης ρυθμισεις της τηλεορασης τζιφος...με το καλωδιο του ps3 βλεπει media player θα τρελαθω...

μπορει καποιος να με βοηθησει παρακαλω; ευχαριστω...
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλημέρα σε όλους. Εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα, μόνο που δεν δουλεύει κανένας τρόπος που είτε μου έχουν πει είτε έχω διαβάσει σε φόρουμς. Το έχω δοκιμάσει με 3 hdmi, σε όλες τις θύρες, σε άλλη τηλεόραση παίζω κανονικά, έχω αφήσει κρατημένο το on/off του ps3 και το μόνο που έχω καταφέρει είναι να μου βγάζει η τηλεόραση πάνω αριστερά την ανάλυση που έχει το source για το ps3. Το αναγνωρίζει δλδ , ρυθμίζεται η ανάλυση κανονικά αλλά σκοτάδι. Ούτε η εξυπηρέτηση της Samsung δεν κατάφερε να με βοηθήσει.. Οπότε οποιαδήποτε βοήθεια είναι ανεκτίμητη! Ευχαριστώ!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.302
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top