Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Πωλείται ο προενισχυτής κεφαλής MM/MC Cambridge Audio Azur 640P, Χρώματος ασημί.
Είναι δεύτερο χέρι, αγορασμένο από μέλος του φόρουμ, το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά για να δω ότι λειτουργεί σωστά, και το αγόρασα στην περίπτωση για να το χρησιμοποιήσω σε ένα άλλο σύστημα... που εντέλει δεν στήθηκε ποτέ. Είναι Αγρατσούνιστο σαν καινούργιο, με κουτιά, το υφασμάτινο προστατευτικό κάλυμμα της εταιρίας και επίσης δίνονται μαζί για όποιον ενδιαφέρεται και τα καλώδια (αξίας 60 ευρώ) Audio Technica ARTLINK EA1000 0.70cm. Μαζί στην τιμη των 100 ευρώ, μόνο του στα 80 ευρώ.





Περιοχή μου είναι η Ν. Σμύρνη και προτιμώ από Αθήνα ώστε να γίνει και η επαλήθευση των λεγομένων μου – έλεγχος αυτοπροσώπως από τον αγοραστή, εάν υπάρχει ενδιαφερόμενος εκτός Αθηνών, επιβαρύνεται με τα έξοδα αποστολής.

Για έξτρα πληροφορίες και ότι άλλο θέλετε στείλτε με pm το τηλέφωνο σας η θα σας στείλω το δικό μου, τα μηνύματα θα τα ελέγχω καθημερινά. Επίσης μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου με το τηλέφωνο 6932431247. Ευχαριστώ, Βασίλης.
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Επειδή κάνω μια "εκκαθάριση γενική", θα δώσω και μια στάντον κεφαλή δώρο! :cool:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Για όποιον συμφορουμίτη ενδιαφέρεται (σε άλλη αγγελία) και για τον επιλογέα REK-O-KUT μεταξύ 2 πικάπ/βραχίονες , θα γίνει καλύτερη τιμή πακέτου στα 130 ευρώ,η θα δοθούν τα εξτρά καλώδια σύνδεσης του σελέκτορα δωρεάν και αυτά είναι εταιρείας VanDamme LC-OFC. Και φυσικά ισχύει και το άλλο δώρο, μια Stanton κεφαλή.
 

Μηνύματα
109
Reaction score
32
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Βασίλη με ενδιαφμέρει το phono. Σου τηλεφωνώ σε λιγάκι.

Καλημέρα.
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Το φόνο ταξιδεύει στον Θωμά...:superman:
 

Μηνύματα
109
Reaction score
32
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!

Come to papa! :biggrin:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Προενισχυτής κεφαλής MM/MC • Cambridge Audio Azur 640P • Άριστη Κατάσταση!


 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top