Προσθήκες 6χ9 για την εταζιέρα με κλίση.

Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Υπάρχουν?

Δεν βρίσκω κάτι,μήπως δεν ψάχνω με την σωστή ορολογία?

Θέλω να δώσω κλίση προς τα εμπρός στα ηχεία της εταζιέρας.
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Δεν υπάρχουν, μόνο χειροποίητες. Γιατί όμως να δώσεις κλίση? Θα σου μεταφέρει τον ήχο προς τα πίσω.
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.422
δεν δοκιμάζεις ν αλλάξεις πολικότητά πρώτα, έτσι ο ήχος θα κάνει αντανάκλαση απ το τζάμι πάνω σου
το εξηγείς αυτό σε παρακαλώ πως συμβαίνει?
 





Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Είμαι κι εγω εδώ!😁

Τα γύρισα το πάνω κάτω αλλά δεν είδα διαφορά!
Δεν πας σε κάποιο σοβαρό μαγαζί να σου πει τι ακριβώς συμβαίνει? Άλλο το γραπτό άλλο το άκουσμα. Μπορεί να είναι ένα τίποτα!
 


Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Δεν πας σε κάποιο σοβαρό μαγαζί να σου πει τι ακριβώς συμβαίνει? Άλλο το γραπτό άλλο το άκουσμα. Μπορεί να είναι ένα τίποτα!
Που να βρούμε παιδί μου σοβαρό μαγαζί αυτός που έβαλε το navi μου χάλασε τον αεραγωγό και ο από τον δεύτερο που τον έφτιαξε χτυπάει το ταμπλό πίσω από την οθόνη!
Ήθελα να το λύσω μόνος μου αυτή την εβδομάδα που είχα άδεια και την έβγαλα όλη στο κρεβάτι άρρωστος!
Η αριστερή πόρτα έχει λυθεί 3 φορές γιατί δεν πατάει το καλώδιο στο ηχείο και είναι το μόνο πράγμα που δεν πιάνουν τα χέρια μου να κουμπώσω την ταπετσαρία ξανά στο πάνω μέρος 😁😁😁😁😁.
Τις είχα βγάλει στο sonata και νομίζω ότι τις έριξα στο πίσω κάθισμα και πήγα στον ηλεκτρολόγο να τις κουμπώσει σε δευτερόλεπτα!
Επίσης για τον ίδιο λόγο δεν έχω πάει ακόμα σε ενισχυτή με dsp μπρος πίσω γιατί θα μου κάνουν ζημιά στο αυτοκίνητο!

Να θες να χαλάσεις τα λεφτά σου και να μην μπορείς!
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.603
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top