Προσωπικά θα ήθελα τον Επισκέπτη...

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Προσωπικά θα ήθελα τον Επισκέπτη ... η κατά κόσμον Βαγγέλη Λαζάρου να συμμετέχει στο High End του AVsite.

Είδα ότι έκανε register από τους πρώτους αλλά μετά "ούτε φωνή ούτε ακρόαση"... :wink:

Θα βοηθούσε πολλούς αναλογικάριους που θα ήθελαν να ασχοληθούν με το σπορ... 8)

Αλήθεια, το High-End γιατί δεν είναι Ολυμπιακό Αθλημα ???
 


Μηνύματα
559
Reaction score
1
Τη Δευτέρα το βράδυ ήμουν στο εργαστήριο του επισκέπτη (Βαγγέλη Λαζάρου) και θεωρώ πραγματικά τυχερό τον εαυτό μου που άκουσα το CD Player που αποτελεί την τελευταία υλοποίηση του "επισκέπτη".

Χωρίς καμία υπερβολή, χωρίς καμία τάση να υποστηρίξω τον φίλο μου, χωρίς να είμαι biased, χωρίς να θέλω να υπονοήσω τίποτα και κυριότερο χωρίς να έχω κανένα συμφέρον, ο ήχος αυτού του CD Player είναι μακράν μέσα στις 2 άντε 3 καλύτερες ψηφιακές συσκευές που έχω ακούσει μέχρι τώρα.
 



Μηνύματα
78
Reaction score
0
Δηλαδή δε μπορούμε νάχουμε προβλήματα προσωπικά; Είχα και ένα ατύχημα με το ΙΧ μου... Ευτυχώς ο γιός μου και εγώ δε πάθαμε απολύτως τίποτα! Το αυτοκίνητο μουφυγε με 150 km και πήγε απο κεί πουρθε...Αρκετές μέρες ήμουν και για επαγγελματικές εργασίες στη Γερμανία-Ιταλία
Εδώ είμαι και σας βλέπω. Οσο μπορώ βέβαια με το κ...ο laptop πούχω και σέρνεται στη κυριολεξία. Τις επόμενες μέρες θα βάλω ένα νέο υπολογιστή και θα τα λέμε καλύτερα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.370
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top