Πρόβλημα επιστροφής ηχείων Creative kratos s3 στα Public

Μηνύματα
11
Reaction score
3
Μου έστειλε σήμερα μήνυμα η creative

Χρήστο καλημέρα, Μας ενημερώσανε από το PUBLIC ότι το κατάστημα θα επικοινωνήσει μαζί σου για την αντικατασταση του ηχείου. Αν θέλεις στείλε μια επιβεβαίωση όταν επικοινωνήσουν όντως.
 

Μηνύματα
793
Reaction score
1.152
Μου έστειλε σήμερα μήνυμα η creative

Χρήστο καλημέρα, Μας ενημερώσανε από το PUBLIC ότι το κατάστημα θα επικοινωνήσει μαζί σου για την αντικατασταση του ηχείου. Αν θέλεις στείλε μια επιβεβαίωση όταν επικοινωνήσουν όντως.
All well τότε:)
 

Μηνύματα
11
Reaction score
3
Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος καθώς δικαιώνομαι !!
Περιμένω βέβαια ακόμα μήνυμα απο τα public αλλά το ότι η creative μου έστειλε αυτό το μήνυμα είναι πολύ καλό !
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος καθώς δικαιώνομαι !!
Περιμένω βέβαια ακόμα μήνυμα απο τα public αλλά το ότι η creative μου έστειλε αυτό το μήνυμα είναι πολύ καλό !

Τι μαθαίνουμε λοιπόν μικρέ μου φίλε απο την περιπέτειά σου?

Οτι δεν φταίμε εμείς (ο πελάτης) που τρέχουμε στις Γερμανίες και παραγγέλνουμε ακόμα και προφυλακτικά...
Επίσης μακριά απο Public, Plaisio κυρίως..

Καλύτερα απο μικρο μαγαζί.
 

Μηνύματα
11
Reaction score
3
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Ήξερα ότι αγοράζοντας από εκεί ήταν κακή επιλογή
Μονο και μόνο λόγο black friday τα πηρα απο εκεί καθώς τα πήρα με 25 ευρω
Αλλα δεν παει να βαζουν καλα πραγματα με 5 ευρω
Δεν ξανα παίρνω τίποτα απο αυτούς
Οι χειρότεροι όλων
Εδικά τα public με τους ψευτο-τεχνικούς που έχουν και είναι μέσα στην ξινίλα και στο να μην θέλουν να εξυπηρετούν το κόσμο
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
Πάντως ακόμα και καμμένα να ήταν λόγω της έντασης, είναι πρόβλημα της creative και των υλικών που χρησιμοποίησε.
Ας έβαζε "κόφτη" στο ποτενσιόμετρο που λέει ο λόγος, εφόσον σου δίνεται η επιλογή ως χρήστης να το βάζεις στο τέρμα, θα πρέπει να μην "χαλάει"
 
  • Like
Reactions: PMC

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Το σχόλιο μου έχει να κάνει καθαρά με την συμπεριφορά του "υπαλλήλου" και των ψεμμάτων του.

Το να θέλει ενα κατάστημα/πωλητής να ψάξει αν η ζημιά είναι λόγω κακής χρήσης του πελάτη είναι απολύτως θεμιτό.
 

Μηνύματα
11
Reaction score
3
Πήγα από το μαγαζί πήρα αντικατάσταση και πήρα πάλι τα ίδια
Τώρα είναι όλα οκ
Βέβαια έχει ένα θέμα το πίσω καλώδιο που μπαίνει στην υποδοχή αλλά αν δεν το κουνάς είναι μια χαρά.
Λόγο χρημάτων δεν πήρα κάτι άλλο έτσι και αλλιώς τα public δεν έχουν κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα (45 ευρώ )
Σε ερώτηση μου προς το τεχνικό (ήταν ο ίδιος με τις άλλες φορές) μου είπε ότι τα ηχεία δεν είχαν θέμα (εδώ γελάμε όλοι)
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τις πληροφορίες σας και την βοήθεια σας.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.603
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top