Πρόβλημα με μπάφο στην πολυκατοικία

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.177
Reaction score
39.354
..εμπιστευομαι Μπρετς στις διαγνωσεις απο αποσταση... διαβαζει τζουκνιδες και βλεπει μπροστα... τυφλα να χει ο τυφλος μαντης τειρεσιας και η πυθια μαζι :boast:
 

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.593
Reaction score
75.474
Θ' ανοίξω νήμα για το όμορφο, και τρυφερό κατά βάθος, mancrush που γεννήθηκε στο φόρουμ μας και θα μεταφέρω εκεί όλα τα πολύ ενδιαφέροντα chats που μας πασπαλίζουν παντού τα πιτσούνια. :biggrin:
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.177
Reaction score
39.354
αν μενει ο dude διπλα, μαλλον τα μελη του σαιτ ειναι περιεργα.. :smoke:
1715620798077.png

1715620813034.png
 


Μηνύματα
12.969
Reaction score
10.201
Αν σκοντάψει και πέσει πάντως εκεί που είπε ο Ζιζίκ καλύτερα μετά να μην της βάλουν φωτιά.. :whistling:

Προσπαθούμε 50 χρόνια να κλείσουμε την πρώτη..

Ορίστε. Έχουμε αυτή τη θερμάστρα να καίει ασταμάτητα και μας φταίνε τα καημένα τα αμαξάκια του κόσμου που καίνε λίγο βενζίνη.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.611
Reaction score
20.197
Ορίστε. Έχουμε αυτή τη θερμάστρα να καίει ασταμάτητα και μας φταίνε τα καημένα τα αμαξάκια του κόσμου που καίνε λίγο βενζίνη.
Πές κάτι άλλο.. :rolleyes:
Με τσι γκαζιέρες (του-του) τουλάχιστον με τον ρυθμό εξάπλωσής τους παντού (μέταλλο + άσφαλτος = παύλα :fuckyou:) έχω hate - hate relationship.. :tongue:

Και όχι μόνο για περιβαλλοντικούς λόγους.. ;)
 

Μηνύματα
1.290
Reaction score
2.142
Ανωνυμη καταγγελια στο τμημα διωξης ναρκωτικων για διακινηση ναρκωτικων ουσιων.
Ηρθαν σε διπλανο διαμερισμα Σαββατο πρωι και ξεσηκωσαν ολη την πολυκατοικια. Εμενα μου ζητησαν να αφησω την κορη (2,5 ετων), μονη στο διαμερισμα για να ανοιξουν αποθηκες. Τον αφαλο της πορτας που οδηγει στις αποθηκες τον σπασανε.
Ο λογος που εγινε αυτο; Καποιος εκανε ανωνυμη καταγγελια για διακινηση γιατι ολη μερα ερχοντουσαν διαφοροι περιεργοι με μηχανακια, καθοντουσαν λιγο και εφευγαν. Ολη μερα.
Δε βρηκαν κατι αλλα σταματησαν και οι περιεργες επισκεψεις. Μετα εφευγε αυτος και ηρεμησαμε απο τους παρα πολλους περιεργους τυπους. 3 μηνες εμεινε και εφυγε.
Επισης τα ατομα που πινουν τακτικα, πολλες φορες μεγαλωνουν και δεντρακια στο σπιτι τους.
Εχω φιλους που μεγαλωναν μεσα σε ντουλαπες οταν ηταν φοιτητες. Τωρα απλα τα αγοραζουν.
 

Μηνύματα
65
Reaction score
218
Μπάφιασε η Γιώτα με τον μπάφο
αλλά κι εγώ, σας το υπογράφω
έμπλεξε άσχημα με τον βλάκα
και 'σεις το ρίξατε στην πλάκα...

Ε ρε κατακαημένη Γιώτα
τι σου 'μελλε να πάθεις
άνοιξες νήμα να σωθείς
απ' τους ζαβούς να μάθεις...
(γίνεται ωραίο ζεϊμπέκικο αυτό):rolleyes:

Τα δε περί "ανώνυμης καταγγελίας"...
Μπαφιασμένος είναι ο τύπος, όχι ηλίθιος.
Προβλέπω να την στριμώχνει σε καμιά γωνιά και να της σιγοψυθιρίζει στο αυτί το:
"Γιατί μωρή γειτόνισσα
κακούργα μπαφοφόνισσα...":spiteful:
 








bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.482
Reaction score
45.167
Κάτσε να ρθουν :roflmao:
Σιγά μη έρθουν, αποδέξου το και απόλαυσε τα ντουμάνια, έμπλεξες κοπελιά!!
Κάθε φορά που θα το μυρίζεις φώναξε, γειά μας παιδιά!!
Ίσως έτσι να δείξουν κατανόηση...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.318
Μηνύματα
2.897.064
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top