Πρόβλημα με τηλ ,ανοιχτή ακρόαση στο αυτοκίνητο.

Μηνύματα
940
Reaction score
264
Καλησπερα και χρονια πολλα,εχω ενα θεμα με την ανοιχτη ακροαση στο Toyota Yaris 14 μοντελο.Το ηχοσυστημα ειναι εργοστασιακο,το αυτοκινητο το εχω 2 χρονια στη κατοχη μου,το αγορασα μταχειρισμενο,Το προβλημα ειναι οτι οταν καλω με ανοιχτη ακροαση εναν αριθμο,εχω παραμορφωση σε ολη τη διαρκεια της κλησης,ολοι με ακουνε καθαρα αλλα εγω ακουω πολυ δυσκολα λογο της παραμορφωσης.Το τηλεφωνο ειναι xiaomi redmi 8 η συνδεση μεσω Bluetooth γινεται αμεσα.Δεν εχω κανει δοκιμη με αλλη τηλεφωνο προς το παρον.Η μουσικη παιζει μια χαρα,που σημαινει οτι τα ηχεια δεν εχουν θεμα.Οποιος γωριζει κατι ας βοηθησει,ευχαριστω και καλη χρονια!
 

Μηνύματα
113
Reaction score
140
εμένα σε honda jazz το 8 προ δεν έκανε pair και διάβασα στο νετ οτι μόνο με κωδικό 0000 συνδέεται και όντως το έκανα και δούλεψε κουφό εεε
 

Μηνύματα
271
Reaction score
127
Καλησπερα και χρονια πολλα,εχω ενα θεμα με την ανοιχτη ακροαση στο Toyota Yaris 14 μοντελο.Το ηχοσυστημα ειναι εργοστασιακο,το αυτοκινητο το εχω 2 χρονια στη κατοχη μου,το αγορασα μταχειρισμενο,Το προβλημα ειναι οτι οταν καλω με ανοιχτη ακροαση εναν αριθμο,εχω παραμορφωση σε ολη τη διαρκεια της κλησης,ολοι με ακουνε καθαρα αλλα εγω ακουω πολυ δυσκολα λογο της παραμορφωσης.Το τηλεφωνο ειναι xiaomi redmi 8 η συνδεση μεσω Bluetooth γινεται αμεσα.Δεν εχω κανει δοκιμη με αλλη τηλεφωνο προς το παρον.Η μουσικη παιζει μια χαρα,που σημαινει οτι τα ηχεια δεν εχουν θεμα.Οποιος γωριζει κατι ας βοηθησει,ευχαριστω και καλη χρονια!
Δες μήπως είναι χαμηλή η ένταση στο κινητό επίσης δες την ένταση της πηγής του αυτοκινήτου δεν κάνει να ναι στο τέρμα όμως
 


ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Μήπως έχει καμιά επιλογή clear voice ή κάτι παρόμοιο το τηλέφωνο σε κάποιο μενού;
Είχα σχετικό πρόβλημα με VOLVO και SONY Xperia και όταν το απενεργοποίησα λύθηκε.

Επίσης υπάρχει το app Bluetooth Volume, που ίσως βοηθήσει.
 

Μηνύματα
271
Reaction score
127
Το έχωι ελέγξει και αυτό,τίποτα!
Τότε έμεινε να ελέγξεις με άλλη συσκευή να δεις τι φταίει το ηχοσύστημα ή το κινητό... επίσης να διαγράψεις την συσκευή και να ξανακάνεις σύζευξη μήπως βοηθήσει
 

Μηνύματα
940
Reaction score
264
Αυτό το εκανα
Τότε έμεινε να ελέγξεις με άλλη συσκευή να δεις τι φταίει το ηχοσύστημα ή το κινητό... επίσης να διαγράψεις την συσκευή και να ξανακάνεις σύζευξη μήπως βοηθήσει
Θα δοκιμάσω με άλλο τηλ, ευχαριστώ.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.216
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top