Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Καλησπερα παιδιά θέλω να ρωτήσω κάτι για ένα πρόβλημα που έχω ανέβω τον προτζεκτορα ενω είναι πράσινο το λαμπάκι μου αναβοσβηνει η λαμπα ξερεται τι πρόβλημα μπορει να έχει; Το τροφοδοτεί κι παντός δεν είναι γιατι το λαμπάκι είναι σταθερά πράσινο Ευχαριστώ
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Για ποιόν προβολέα πρόκειται?
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Δεν είναι απο του καλούς τον έχω για πράγματα γυμναστικής και για ταινιες απο το eBay τον έχω πάρει και δεν θυμάμαι ακριβός το μοντέλο και είναι στην οροφή και δεν γινεται να το ξεβιδωσω απλα ρωτάω μήπως ξέρουμε απο τι μπορει να είναι αυτο
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Το πιθανότερο είναι η λάμπα να έχει φτάσει στο τέλος της και να χρειάζεται αντικατάσταση. Έτσι κι αλλιώς όμως θα πρέπει να δεις ποιός είναι, ώστε είτε να κοιτάξεις αν σε συμφέρει η αλλαγή λάμπας (αν όντως φταίει αυτό), είτε να δεις από το manual αν αναφέρει τι φταίει στην περίπτωσή σου.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Θα κοιτάξω το μοντέλο και θα σας Πω μάλλον η λαμπά είναι ευχαριστώ πολυ
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Εγώ θεωρώ πως πιθανότερο είναι να έχει πρόβλημα το τροφοδοτικό του.
Λογικά κάποιος καλός ηλεκτρονικός θα μπορέσει να βρει τι έπαθε και να το επισκευάσει.
Πριν κάνεις οτιδήποτε να κάνω μια ερώτηση....
Πέρα από τη μάρκα, τον πήρες μεταχειρισμένο ή καινούριο?
Αν είναι καινούριος και είσαι ακόμα στην εγγύηση, ίσως καλύπτεσαι από αυτήν (μόνο η λάμπα βγαίνει εκτός εγγύησης πολύ γρήγορα)
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Τροφοδοτικο δεν είναι για το λόγο ότι το λαμΠακι είναι πάντα πράσινο και το έχω δοκιμάσει η εγγύηση έχει λήξει εδω και ένα μήνα σχεδόν θα το κοιτάξω ευχαριστώ πολυ πάντως
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Πρόβλημα με τον προτζεκτορα

Τράβηξαν ένα βίντεο πως μπορω να το στείλω σε κάποιον το έχω ανάξει μέσα και φενετε το πρόβλημα είναι ένα ασήμι που Βγενει η ακτίνα μάλλον αυτή είναι η λιχνια led
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.366
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top